מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2016 | תחזית שנתית אנרגטית | תחזית שנתית אנרגטית מזל דלי

תחזית שנתית אנרגטית מזל דלי

תחזית שנתית אנרגטית מזל דלי תחזית שנתית אנרגטית מזל דלי

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית...אל תאמינו בחושך ואל תילחמו בו. החושך אינו קיים באמת. החושך הוא היעדר של אור. אדם הנלחם בחושך, דומה למי שמנסה להרוג עץ באמצעות גיזום ענפיו. גיזום הענפים רק יגרום לעץ ללבלב ולצמוח. לא למות. מי שרוצה להרוג את החושך, צריך ללכת אל השורש – לא אל הענפים. מי שרוצה להרוג את החושך, צריך להכניס את האור.
על מנת לקבל את ההחלטה הנבונה, תיטבו לעשות אם תתייעצו עם אנשי רוח מנוסים מעולם המיסטיקה.
לקבלת תשובה אישית – לחץ כאן    ■ לרשימת היועצים המלאה – לחץ כאן

תורת הטנטרה ההודית מספרת לכם כי האדם הרוחני אוסף דברים קטנים במטרה להשיג דבר-מה גדול.
הכוחות הקוסמיים מגלים לכם כי הסובבים אתכם מחקים את מעשיכם, היו זהירים בדוגמה שאתם נותנים להם. זה הזמן להתעלם מדברים ארציים ולהתמקד רק במה שהינו נצחי.
הפילוסופיה הסינית מגלה לכם כי הכוחות הקוסמיים מוכנים לסייע לכם, אך אל תטילו עליהם את המלאכה כולה, כלומר: עזרו להם לעזור לכם.
תורת הסוד היהודית קובעת כי חודשי המזל שלכם הם: שבט בו צפויים לכם רווחים כספיים, ותמוז עבור עניינים הקשורים במדינות שמעבר לים. כמו כן מוצלחים טבת וניסן. כל הצבעים והגוונים טובים עבורכם, מלבד חום.
תורת הזן היפנית מוסרת לכם כי החשש שלכם מפני אובדן שליטה, אינו מוצדק: אל תחששו לזרום עם מה שיש.
סודות מיסטיים רומזים לכם כי אדם בעל אור פנימי, אין לו גבולות והוא אינו שייך לאיש, כשם שאין שום ארגון אשר עלול להצר את צעדיו.
ספר התמורות הסיני [אי צ'ינג] רומז לכם כי אם החלטתם להביס את יריביכם, יהיה עליכם להפעיל שיטות של הסוואה, כלומר: אל תחשפו את כוונותיכם בטרם עת.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1470 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל דלי, אנרגיות חיוביות, זימון אנרגיות, זימון אנרגיות חיוביות, זימון אנרגיות חיוביות למזל דלי, זימון אנרגיות חיוביות 2016

תן ציון למאמר זה

0