מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2016 | תחזית שנתית לאהבה 2016 | תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל טלה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל טלה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל טלה תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל טלה

בואו לקרוא את התחזית השנתית לאהבה: לדעת מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנת 2016.הכנו במיוחד עבורכם תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה. בשנה הקרובה יש לכם מתחרה שמסתייע במניפולציות על מנת לעקוף אתכם. צפויים לכם בילויים יוצאי דופן. זה עיתוי הולם לשחזר אירועים רומנטיים מן העבר ואף להתרפק על זיכרונות. כדאי שתשקלו שוב את עמדתכם בנוגע לאקסים מהעבר.

רבעון ראשון (ינואר עד מרץ)
נופלת החומה שחצצה ביניכם לבין רגשותיו של אדם מופנם. קחו בחשבון כי הוא לא לגמרי שלם עם עצמו. יש לכם מתחרה שמסתייע במניפולציות על מנת לעקוף אתכם. אם תניחו לדברים כפי שהם, הוא כבר יסבך את עצמו. קשר שאתם חושקים בו דורש מכם להסתגל לרעיונות שאינם לרוחכם. ייתכן כי הפעם כדאי לכם לגלות גמישות.
צפויים גישושים ביניכם לבין מחזר פוטנציאלי שזה עתה הכרתם. בשלב זה כדאי לאסוף מידע ורק לאחר מכן לגבש מסקנות. אל תחפשו מעבר לאופק את אשר ממתין לכם כאן ועכשיו. בעיקר כדאי שתפקחו עיניים על המתרחש בבוסתן הרומנטי. במקביל, טוב תעשו אם תלבנו בחברת מיסטיקן רוחני את סיבותיה ושורשיה והתפתחותה הצפויה של קנאה הרסנית. למיסטיקנים מומלצים לחץ כאן. לשיחה מיידית לחץ כאן. מחזר מתוחכם מקל ראש בעקרונותיכם כפי שהצגתם לו אותם. ייתכן כי הוא סבור שברגע האמת יהיה אפשר להגמיש את עמדותיכם.

רבעון שני (אפריל עד יוני)
אל תמהרו לכעוס על מחוזר שאינו נחפז להגיב למסרים שאתם משגרים אליו. נראה כי גורם שלישי בוחש בקלחת. זה עיתוי הולם לשחזר אירועים רומנטיים מן העבר ואף להתרפק על זיכרונות. במקביל עשויים להתחדש קשרים שנותקו. צפוי לכם בילוי יוצא דופן שהגעתם אליו בעקבות המלצה של חברים. מותר להניח כי חיזור משמעותי יהיה קשור באירוע הזה.

רבעון שלישי (יולי עד ספטמבר)
כדאי שתשקלו שוב את עמדתכם בנוגע להצעת בילויים יוצאת דופן שקיבלתם. קחו בחשבון אפשרות של הגמשה בעקרונותיכם. לפנויים ביניכם הרוצים להינשא, אל תפזרו אנרגיות על פני נתיבים רבים מדי. הכוכבים מעודדים התמקדות בנתיב ייחודי כלשהו. על מנת להעמיק בפרטים כדאי לכם לפנות אל עצותיו של מיסטיקן מומחה בתחומו. הכוכבים בשילוב נומרולוגיה מעודדים מפגשים רומנטיים עם אנשים אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מסתכם ב – 8.

רבעון רביעי (אוקטובר עד דצמבר)
כוכב ששמו מרס מזרים אליכם אנרגיה חושנית. אם חיפשתם עיתוי מוצלח להתפייסות רומנטית, אתם במועד הנכון. היכרות חדשה מעוררת בכם נדנדה של רגשות. על מנת לקבוע לאן להטות את הכף, החליפו מילה עם ידיד נבון. אדם שאתם לא ממש מחבבים עשוי להעניק לכם תובנה שחבל לוותר עליה. כך או אחרת, כדאי שתתעלמו מאופיו ותתמקדו בתוכן דבריו.
נראה כי אתם עומדים לחזור על משגה רומנטי שכבר היסב לכם עגמת נפש בעבר. אל תאמינו כי חלו שינויים בתנאים ובנסיבות. אתם עלולים ללכת שולל אחרי מי שמסמא את עיניכם בהבטחות שווא. לא שהוא לא רוצה לקיים אלא פשוט לא מסוגל. אל תיקחו ללב אדם שמזעיף פניו כלפיכם. צאו מתוך הנחה כי לא כל העולם ואחותו חייבים לחבב אתכם.

# על מנת לפתוח את המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3942 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, תחזית אסטרולוגית שנתית, הורוסקופ אהבה, תחזית אסטרולוגית לפי תאריך לידה, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ אהבה וזוגיות בחינם, הורוסקופ אהבה לנוער, הורוסקופ אהבה שנתי, הורוסקופ לפי תאריך לידה חינם, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה ושם, תחזית שנתית 2016, תחזית אסטרולוגית שנתית 2016, הורוסקופ שנתי 2016, אסטרולוגיה שנתית 2016, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ לפי תאריך לידה ושעה, תחזית אסטרולוגית לפי תאריך לידה חינם, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה עברי, הורוסקופ יומי לאהבה לפי תאריך לידה, הורוסקופ יומי לאהבה חינם, הורוסקופ אהבה 2016, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל טלה

תן ציון למאמר זה

0