מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2016 | תחזית שנתית לאהבה 2016 | תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל בתולה תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל בתולה

בואו לקרוא את התחזית השנתית לאהבה: לדעת מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנת 2016.הכנו במיוחד עבורכם תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה. בשנה הקרובה הנתיב הרומנטי צופן לא מעט ריגושים והפתעות. גם הספקנים שביניכם יחושו משב רוח מרענן. מילים שאתם פולטים בבדיחות הדעת, מתקבלות ברצינות תהומית אצל אדם שמאוהב בכם. יש מי שמנסה להלחיץ אתכם אך אין סיבה להיחפז גם אם הוא יחליט להציב לכם אולטימאטום. נראה כי הוא לחוץ יותר מכם.

רבעון ראשון (ינואר עד מרץ)
הכוכבים משגרים אליכם מלוא הטנא פיתויים רומנטיים קורצים. הניחו על כפות המאזניים את הרווח מול ההפסד. אתם מקבלים עצה טובה מאדם שעיצבן אתכם. אז נכון שהתנהגותו לא לרוחכם, אך יש היגיון בדבריו בכל הנוגע לחייכם הרומנטיים והאישיים. הנתיב הרומנטי צופן לא מעט ריגושים והפתעות. גם הספקנים שביניכם יחושו משב רוח מרענן.
שימו לב למי שלא ממש משקר לכם, אך גם לא אומר את כל האמת. עבורו זה משחק אך עבורכם זה הרבה יותר מכך. המישור האישי צופן הזדמנויות אך גם לא מעט סיכונים. אל תציגו אולטימאטום אם אין בכוונתכם להשתמש בו. בנקודה זו בדיוק ממתינים לכם מיסטיקנים בעלי שיעור קומה שימחו לייעץ לכם ולכוון אתכם אל הנתיב המועדף. למיסטיקנים מומלצים לחץ כאן. לשיחה מיידית לחץ כאן. מילים שאתם פולטים בבדיחות הדעת, מתקבלות ברצינות תהומית אצל אדם שמאוהב בכם. חוש ההומור שלו מסתיים כשמדובר בכם.

רבעון שני (אפריל עד יוני)
אם אתם מזהים סדקים בקשר שהולך איתכם זמן רב, קחו בחשבון כי התעלמות לא תוביל להכחדת הבעיה. בהמשך נראה כי הצד השני נותן לכם משוב שאינכם שמחים לקבל. גם אם דבריו לא לרוחכם, אין להסיק מכך כי הוא טועה. זהו פרק זמן רומנטי אך גם כזה שנועד להגשמת רעיונות מציאותיים, לא פנטזיות. אל תנסו להתחבר עם או לחבר את  שאינו בר חיבור.

רבעון שלישי (יולי עד ספטמבר)
הרקיע פותח פתח לאירועים מוטרפים. בשורה משמחת תשיג אתכם במקום ובעיתוי לא צפויים. מישהו מוותר על משהו נחשק ואתם מוזמנים לנצל את ההזדמנות. אל תתמקדו במניעיו אלא בעתידכם. מתקיימת בכם האמרה 'מעז ייצא מתוק'. קטע רומנטי שנראה בעבר כמצב מאכזב, יהפוך למשהו ממוזל. כדאי שתדעו כי הפניית הסוגיה אל צוות מיסטיקנים עשויה לקדם עניינים למענכם. למיסטיקנים מומלצים לחץ כאן. לשיחה מיידית לחץ כאן.  פגישה רומנטית מוצלחת מכניסה אתכם למצב רוח מרומם. נראה כי הדברים טובים בהרבה מכפי שדמיינתם.

רבעון רביעי (אוקטובר עד דצמבר)
יש מי שמנסה להלחיץ אתכם אך אין סיבה להיחפז גם אם הוא יחליט להציב לכם אולטימאטום. נראה כי הוא לחוץ יותר מכם. אנרגיה של השראה מציפה את הרומנטיקנים שביניכם. מצד שני, כדאי לדחות החלטות הקשורות לעסקים. פגישה מוצלחת משפרת את מצב רוחכם. נראה כי הדברים הולכים ונעשים טובים הודות להצעה רומנטית שאתם מקבלים.
אל תתרגשו ממי שרומז כי הוא מאוכזב מכם בקטע שבינו לבינה. זו היא דרכו למשוך לעצמו אהדה ותשומת לב. ממשיכות לזרום אליכם מחמאות מאירוע שהשתתפתם בו, אך נראה כי אינכם מתכוונים לנוח על זרי הדפנה. מסר רומנטי תופס אתכם לא מוכנים לקראתו. אם הרפתקאות עושות לכם טוב זה אומר שיצא לכם יופי של טיימינג.

# על מנת לפתוח את המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2981 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, תחזית אסטרולוגית שנתית, הורוסקופ אהבה, תחזית אסטרולוגית לפי תאריך לידה, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ אהבה וזוגיות בחינם, הורוסקופ אהבה לנוער, הורוסקופ אהבה שנתי, הורוסקופ לפי תאריך לידה חינם, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה ושם, תחזית שנתית 2016, תחזית אסטרולוגית שנתית 2016, הורוסקופ שנתי 2016, אסטרולוגיה שנתית 2016, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ לפי תאריך לידה ושעה, תחזית אסטרולוגית לפי תאריך לידה חינם, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה עברי, הורוסקופ יומי לאהבה לפי תאריך לידה, הורוסקופ יומי לאהבה חינם, הורוסקופ אהבה 2016, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל בתולה

תן ציון למאמר זה

0