מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2016 | תחזית שנתית לאהבה 2016 | תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל גדי

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל גדי

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל גדי תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל גדי

בואו לקרוא את התחזית השנתית לאהבה: לדעת מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנת 2016.הכנו במיוחד עבורכם תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה. אנרגיות טובות שורות עתה על נתיב האהבה שלכם. הדברים הולכים ומשתפרים יותר מכפי שהעזתם לקוות. צפויה לכם הצלחה רומנטית שהיא בבחינת חוויה מתקנת לאירועי העבר. אין לכם סיבה להביט לאחור אלא רק לפנים. אתם מקבלים הצעה רומנטית שנראית בעיניכם טובה מכדי שתהיה אמיתית. האם ייתכן שאתם מעריכים את עצמכם 'נמוך' מדי ?

רבעון ראשון (ינואר עד מרץ)
אדם שקיבל מידע על אודותיכם, מבקש להכירכם מקרוב. נראה כי אין לכם מה להפסיד אם תיעתרו לו. צפוי קטע רומנטי עם מישהו אשר לכם ולו יש אינטרסים משותפים. השתדלו להפריד בין בילויים לבין עסקים. אל תפתחו ציפיות כלפי מי שמפגין חזות אדישה. קחו בחשבון כי הוא לא עושה לכם הצגות, הוא באמת כזה. זה לא הזמן להתוודות על דבר-מה שמציק לכם. כדי להקל על מצפונכם כדאי שתשוחחו עם חבר או לחילופין, תפנו שאלה בנושא אל מיסטיקן מומחה שישמח לסייע לכם.
אתם מוכנים להגמיש את עקרונותיכם למען קשר שעושה לכם טוב, אך אל תופתעו אם תתקשו להתמיד בהתנהגות שאינה טבועה באופייכם. על מנת לפתור את הבעיה ולפטור את עצמכם מן ההתלבטות, כדאי לכם להתייעץ עם מיסטיקן שהוא בבחינת מדריך רוחני. למיסטיקנים מומלצים לחץ כאן. לשיחה מיידית לחץ כאן. אנרגיות טובות שורות עתה על נתיב האהבה שלכם. הדברים הולכים ומשתפרים יותר מכפי שהעזתם לקוות. גם אם בעקיפין נראה כי אתם מושפעים עתה מאירועים שמתרחשים בחו"ל. הדברים רומנטיים בהרבה מכפי שאתם משערים.

רבעון שני (אפריל עד יוני)
נוצר קשר ביניכם לבין אדם בעל דעות קוטביות לאלה שלכם. עם מעט גמישות צפויה לכם ידידות מופלאה. צפויה לכם הצלחה רומנטית שהיא בבחינת חוויה מתקנת לאירועי העבר. אין לכם סיבה להביט לאחור אלא רק לפנים. אווירה רומנטית מזמינה שיחות נפש אל תוך חשכת הלילות, אבל אל תחפזו לקבוע כי מצאתם את הנפש התאומה שלכם.
זיכרונות העבר גורמים לכם לפקפק בהצעה בעלת אופי אישי שמונחת על שולחנכם. מצד שני, תהיה זו טעות לערוך השוואות בינה לבין אשר חלף. מישהו שמחבב אתכם מבטיח לכם דבר מה שאתם חושקים בו. תצטרכו להוכיח לו כי אתם ראויים לנדיבותו. קופידון מרעיף מטובו על 'גדיים' שנטלו חלק במריבת אוהבים. אנרגיות קוסמיות מעודדות התפייסות, אתם יודעים.

רבעון שלישי (יולי עד ספטמבר)
מחזר מתוחכם מציב בפניכם אתגר. אם בכוונתכם להתווכח איתו, עשו כן ביישוב הדעת ולא בשליפה מן המותן. הצעה לבילוי רומנטי מוטרף תופסת אתכם לא מוכנים לקראתה. כדאי שתלכו עליה - מה כבר יש לכם להפסיד ? אתם מקבלים הצעה רומנטית שנראית בעיניכם טובה מכדי שתהיה אמיתית. האם ייתכן שאתם מעריכים את עצמכם 'נמוך' מדי ?

רבעון רביעי (אוקטובר עד דצמבר)
אתם נזכרים באירוע רומנטי ישן וקולטים דבר מה שהיה נסתר מעיניכם. הקטע הזה פותר עבורכם חידה עתיקה. אל תהיו מופתעים מצירופי מקרים אשר נדמה כי יש מאחוריהם יד מכוונת. הניחו להם להתגלגל לטובתכם.  משהו חשוב שאתם שוכחים אצל מישהו נחשק, מעניק לכם סיבה טובה לשוב לבקרו. אל תטרידו את עצמכם בנוגע להמשך.

# על מנת לפתוח את המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3343 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, תחזית אסטרולוגית שנתית, הורוסקופ אהבה, תחזית אסטרולוגית לפי תאריך לידה, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ אהבה וזוגיות בחינם, הורוסקופ אהבה לנוער, הורוסקופ אהבה שנתי, הורוסקופ לפי תאריך לידה חינם, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה ושם, תחזית שנתית 2016, תחזית אסטרולוגית שנתית 2016, הורוסקופ שנתי 2016, אסטרולוגיה שנתית 2016, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ לפי תאריך לידה ושעה, תחזית אסטרולוגית לפי תאריך לידה חינם, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה עברי, הורוסקופ יומי לאהבה לפי תאריך לידה, הורוסקופ יומי לאהבה חינם, הורוסקופ אהבה 2016, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל גדי

תן ציון למאמר זה

0