מדורי תוכן

ראשי | תחזית 2012 | הורוסקופ 2012 | תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל בתולה תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל בתולה

בואו לקרוא את הורוסקופ 2012 אשר יאפשר לכם לדעת מראש את הצפוי לכם במהלך כל השנה הקרובה. הורוסקופ שנתי רחב ביותר המקיף את כל תחומי החיים.ינואר– פברואר– מרץ: בחציה הראשון של התקופה כוכב מרקורי השולט בכם מקיים יחסים של צמידות קוסמית עם כוכב פלוטו, השולט במזל עקרב. התופעה הקוסמית מובילה אל אדם עתיר קשרים, אשר עושה לכם בחינות עוד לפני שהוא חושף הצעה שמונחת בכיסו. נראה כי לא מפריע לכם להשתתף במשחק שלו. בחציה השני של התקופה אתם צופים בכוכב נפטון, המבסס את אחיזתו בבית הזוגיות, הבית השביעי אשר במפה האסטרולוגית שלכם. נפטון הינו כוכב בעל אנרגיות רומנטיות. נראה כי מה שעושה רושם כחיזור של פעם בחיים גורם לכם לחוש ברקיע השביעי. לפתע נעלמו כל אותם אנשים שלא האמינו שזה יכול לקרות לכם.

אפריל– מאי– יוני:
כבר בימיו הראשונים של רבעון אביבי זה אתם מקיימים יחסים הרמוניים עם גזרת רקיע התוחמת את מזל גדי. צפויה הרמוניה ביחסיכם עם ילידי מזל זה, כמו גם עם כל מי שמספר המזל שלו הוא 4. העובדה שאתם כאלה מתחשבים ומפרגנים אינה מאפשרת לכם לפגוע ביריביכם, גם כאשר הם מלכלכים עליכם. נראה כי בסופו של דבר גם הם מבקשים להתפייס. בחציה השני של התקופה אתם פוגשים את הכוכבים יופיטר וונוס, כשהם מתארחים בבית הקריירה שלכם, הבית העשירי במפה האסטרולוגית שלכם. דברים שהסתתרו מעיניכם ואנשים שיצאו ממעגל חייכם ישובו ויעשו קאמבק ענק. צפויים ימים של חלום עבור כל אשר התכסה באבק של זיכרונות. אתם לא ממש מצליחים לרדת לעומקן של החוויות הרגשיות שעוברות עליכם. נראה כי יש דברים שצריכים להישאר בגדר של נסתרות.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

יולי– אוגוסט– ספטמבר:
רבעון זה מייצג את תקופת הקיץ ואת מהלכיו של כוכבכם מרקורי בבית החלומות, הבית השניים עשר אשר במפת הלידה שלכם. צפויות לכם אנרגיות מלהיבות במקומות זוהרים ומוצפים אור. אלה מכם שהתמודדו עם דימוי עצמי שלילי ירגישו עכשיו הרבה יותר טוב עם עצמם. בחציה השני של התקופה אתם מארחים את השמש ואת כוכב מרקורי, המביא עימו אנרגיות תזזיות. משהו שבשבילכם הוא עניין שבשגרה עשוי להתפרש בעיני אחרים כשיא היצירתיות. אל תמכרו בזול את אשר אתם יכולים למכור ביוקר. חפצים ופריטים שמביאים מזל ושעד היום טרם נתקלתם בהם מתחילים להופיע בכל מקום. אחדים מהם אתם אפילו רוכשים בכסף.

אוקטובר– נובמבר– דצמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הסתיו והחורף. נראה כי  שהייתו של כוכב ונוס (כוכב היופי והאהבה) בבית הראשון אשר במפת הלידה שלכם מעניק לכם חזות חיצונית זוהרת מהרגיל. במקביל, גם אם נורא בא לכם לחזר אחרי מישהו שליבכם הולך שבי אחריו, כדאי שתוודאו כי הוא פנוי למערכת מחייבת של יחסים. בחציה השני של התקופה אתם מארחים את השמש בבית הרביעי שלכם, בית המשפחה. זה הזמן לעשות למען יקיריכם את אשר החמצתם בעונה שחלפה. כדאי למצוא זמן איכות לבילוי עם אהוביכם, כדי למנוע רגשי אשמה שאתם נוטים לאמץ לעצמכם. סיפור אהבה שרק לפני תקופה נראה מוטרף והזוי מתחיל לככב במרכז חייכם. אל תטרידו את עצמכם בסוגיות שוליות. מצאו ומצו את הרגע.

סיכום וטיפים: מה שעושה רושם כחיזור של פעם בחיים גורם לכם לחוש ברקיע השביעי. לפתע נעלמו כל אותם אנשים שלא האמינו שזה יכול לקרות לכם. העובדה שאתם כאלה מתחשבים ומפרגנים אינה מאפשרת לכם לפגוע ביריביכם, גם כאשר הם מלכלכים עליכם. דברים שהסתתרו מעיניכם ואנשים שיצאו ממעגל חייכם ישובו אל חייכם. אלה מכם שהתמודדו עם דימוי עצמי שלילי ירגישו השנה הרבה יותר טוב עם עצמם. חפצים ופריטים שמביאים מזל ושעד היום טרם נתקלתם בהם מתחילים להופיע בכל מקום.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1308 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל בתולה, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל בתולה, אסטרולוגיה שנתית מזל בתולה, הורוסקופ מזל בתולה, אסטרולוגיה שנתית מזל בתולה 2011, תחזית אסטרולוגית 2012, תחזית שנתית 2012, הורוסקופ שנתי 2012, הורוסקופ 2012, אסטרולוגיה שנתית 2012, אסטרולוגיה 2012, אסטרולוגיה מזל בתולה 2012, הורוסקופ מזל בתולה 2012, בתולה הורוסקופ, הורוסקופ בתולה, הורוסקופ יומי בתולה, תחזית מזל בתולה, תחזית מזל בתולה, מאפייני מזל בתולה, בן מזל בתולה, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה תחזית, מזל בתולה תחזית יומית

תן ציון למאמר זה

5.00