מדורי תוכן

ראשי | תחזית 2012 | תחזית שנתית 2012 | הורוסקופ 2012. מזל טלה

הורוסקופ 2012. מזל טלה

הורוסקופ 2012. מזל טלה הורוסקופ 2012. מזל טלה

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות. תחזית למזל טלה.מעט על מזל טלה: אתם נשלטים על-ידי כוכב מאדים [מארס] הקרוי על שמו של אל המלחמה הרומי, ומבטא אנרגיה, אומץ לב, ראשוניות, יושר ופתיחות. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים אימפולסיביים, נדיבי לב, רומנטיים, לוחמניים, תוססים, גועשים ונוטלי סיכונים. כל מה שמזכיר אקשן, רק מגביר את סקרנותכם והתלהבותכם. בליינד-דייטים מסעירים ומעוררים אתכם, ולכן ממש תפורים עליכם.

אהבה: נקודת הפתיחה הרומנטית של שנת 2012 מוצאת את בית האהבה שלכם (הבית השביעי) כשהוא נתון תחת השפעתו של כוכב סטורן. התופעה הקוסמית מרעיפה מזל וברכה על הפנויים שביניכם השואפים לייצב ולמסד את חיי הזוגיות שלהם. זו בשורה נפלאה עבור כל מי שנפשם חפצה בהרפתקאות מזדמנות.

קריירה: אבן יסוד להגשמה העצמית שלכם בשנת 2012 ניצבת בבית הקריירה (הבית העשירי), ויונקת אנרגיות מכוכב מסתורי ששמו פלוטו וממופעי הירח. החזון הקוסמי צופה לכם הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים ממיסטיקה, כמו גם ייעוץ והכוונה לזולת. בהחלט טוב עבור מי שניחנו באנרגיות של ריפוי, תמיכה וסיוע.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

כסף: המעיין הפיננסי שלכם בשנת 2012 נובע מבית הרכוש והנכסים (הבית השני), וזורם תחת ברכתו של כוכב השפע יופיטר. יש בתופעה אות וסימן לתנובה חומרית וגשמית המגיעה במפתיע וללא תכנון מראש. במקביל, אין להסיק מכך כי כדאי ומותר לשבת באפס מעש. ההיפך הוא הנכון. הכוכבים עוזרים למי שעוזר לעצמו.

אנרגיות: רסיסי השפעתו האנרגטית של כוכב אוראנוס על הבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם מעודדים אתכם להתמקד בחשיבה מחוץ לקופסה בכל אורחות חייכם. גישה מקורית תתקבל בברכה. נסו לבחון דרכים ורעיונות שעד עתה הסתייגתם מהם.

נקודות ציון להדגשה: שנת 2012 צופנת מזל וברכה לפנויים שביניכם, השואפים לייצב ולמסד את חיי הזוגיות שלהם. הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים ממיסטיקה, כמו גם ייעוץ והכוונה לזולת. הצלחה חומרית וגשמית המגיעה במפתיע וללא תכנון מראש. כל אלה תוך כדי התמקדות בחשיבה מחוץ לקופסה בכל אורחות חייכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


809 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל טלה, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל טלה, אסטרולוגיה שנתית מזל טלה, הורוסקופ מזל טלה, תחזית שנתית 2012, הורוסקופ שנתי 2012, הורוסקופ 2012, אסטרולוגיה שנתית 2012, אסטרולוגיה 2012, תחזית מזל טלה 2012, תחזית אסטרולוגית שנתית 2012, הורוסקופ שנתי מזל טלה 2012, תחזית אסטרולוגית 2012, הורוסקופ יומי מזל טלה, מזל טלה הורוסקופ, תחזית שבועית טלה, תחזית שנתית מזל טלה, טלה, בן מזל טלה, מזל טלה במיטה, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה נקבה, מזל טלה תחזית שנתית

תן ציון למאמר זה

5.00