מדורי תוכן

ראשי | תחזית 2012 | תחזית שנתית 2012 | הורוסקופ 2012. מזל שור

הורוסקופ 2012. מזל שור

הורוסקופ 2012. מזל שור הורוסקופ 2012. מזל שור

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות. תחזית למזל שור.מעט על מזל שור: אתם נשלטים על ידי כוכב נוגה [ונוס], אלת היופי והאהבה, המקרין חום, ידידות, ויצירתיות. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים עקשנים, נהנתנים, בעלי חוש טבעי ליופי ולצורה, יצירתיים, מסורים, נאמנים ונבונים. סבלנותכם ושלוותכם מאפשרות לכם לבחון כל קשר רומנטי לעומקו, כדי שלא תצטרכו להתאכזב. תמיד הולכים על בטוח.

אהבה: נקודת הפתיחה הרומנטית של שנת 2012 מוצאת את בית האהבה שלכם (הבית השביעי) כשהוא נתון תחת השפעת הכוכבים יופיטר ופלוטו. התופעה הקוסמית מרעיפה מזל וברכה על אלה מכם המגלים פתיחות כלפי הרפתקאות מסתוריות. גם אירועים בעלי אופי מיסטי עומדים להעניק לכם מפגשים בטעם של דה-ז'אוו (כאילו כבר חייתם אותם בעבר).

קריירה: אבן יסוד להגשמה העצמית שלכם בשנת 2012 ניצבת בבית הקריירה (הבית העשירי), ויונקת אנרגיות מן הכוכבים ונוס ונפטון. החזון הקוסמי צופה לכם הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מעבודה, אשר יש בה גוונים יצירתיים ואמנותיים. זו בשורה גדולה עבור אלה מכם המשלבים חזון, מעוף ודמיון בעבודתם.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

כסף: המעיין הפיננסי שלכם בשנת 2012 נובע מבית הרכוש והנכסים (הבית השני), וזורם תחת ברכתם של הכוכבים מרקורי ומארס. יש בתופעה אות וסימן למצבורי כסף המגיעים בקלות, ואף מתבזבזים באותה קלות עצמה. יש מצבים בחיים בהם כל ניסיון לקמץ או לחסוך נועדו לכישלון מהדהד.

אנרגיות: רסיסי השפעתו האנרגטית של כוכב יופיטר על הבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם מעודדים אתכם להתמקד באירועים המתרחשים בחו"ל. בשורת טובות שתתקבלנה ממחוזות אשר מעבר לים עשויות להשתלב בכל מישורי חייכם.

נקודות ציון להדגשה: שנת 2012 צופנת מזל וברכה לאלה מכם המגלים פתיחות כלפי הרפתקאות רומנטיות מסתוריות. הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מעבודה אשר יש בה גוונים יצירתיים ואמנותיים. אותות וסימנים למצבורי כסף המגיעים בקלות ואף מתבזבזים באותה קלות עצמה. כל אלה תוך כדי התמקדות באירועים המתרחשים בחו"ל.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


627 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל שור, אסטרולוגיה שנתית מזל שור, הורוסקופ מזל שור, תחזית שנתית 2012, הורוסקופ שנתי 2012, הורוסקופ 2012, אסטרולוגיה שנתית 2012, אסטרולוגיה 2012, אסטרולוגיה מזל שור 2012, אסטרולוגיה שנתית מזל שור 2012, הורוסקופ מזל שור 2012, תחזית אסטרולוגית 2012

תן ציון למאמר זה

5.00