מדורי תוכן

ראשי | תחזית 2012 | תחזית שנתית 2012 | הורוסקופ 2012. מזל תאומים

הורוסקופ 2012. מזל תאומים

הורוסקופ 2012. מזל תאומים הורוסקופ 2012. מזל תאומים

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות. תחזית למזל תאומים.מעט על מזל תאומים: אתם נשלטים על ידי כוכב חמה [מרקורי], שליח האלים, המייצג אינטליגנציה, קלילות, חוש הומור, קסם אישי וחוסר מנוחה. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים קלילים, תקשורתיים, בעלי קסם אישי, בעלי כושר שכנוע ואינטליגנטיים. רק עם מחזר פתוח ונועז תצליחו לשדר על גל אחד, מה שמכניס לתמונה את האריות, הקשתים והטלאים.

אהבה: נקודת הפתיחה הרומנטית של שנת 2012 מוצאת את בית האהבה שלכם (הבית השביעי) כשהוא נתון תחת השפעת הכוכבים מרקורי ונפטון. התופעה הקוסמית מרעיפה מזל וברכה על ילידי מזלכם המוכנים לתת סיכוי לשידוכים ופגישות עיוורות. נראה כי ככל שתגלו פתיחות לקראת אירועים בעלי אופי ספונטאני, כך יעלו ויצליחו לכם היחסים שבינו לבינה.

קריירה: אבן יסוד להגשמה העצמית שלכם בשנת 2012 ניצבת בבית הקריירה (הבית העשירי), ויונקת אנרגיות מן הכוכבים נפטון וסטורן. החזון הקוסמי צופה לכם הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מתחומי כלכלה ומנהל עסקים השזורים במעוף ודמיון יצירתי. אל תהססו להתייעץ עם מקצוענים בעלי ניסיון.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

כסף: המעיין הפיננסי שלכם בשנת 2012 נובע מבית הרכוש והנכסים (הבית השני), וזורם תחת ברכתם של כוכב אוראנוס ומופעי הירח. יש בתופעה אות וסימן לסכומי כסף מפתיעים המאפשרים רכישות שלרגעים היה נדמה כי נשמטו מידיכם. מכל מקום, אסור לכם להיחפז אל השקעות 'כבדות', כל עוד אין בידיכם את המשאבים הראויים להן.

אנרגיות: רסיסי השפעתו האנרגטית של כוכב מרקורי על הבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם, מעודדים אתכם להתמקד ברעיונות אשר יש עימם תנועה, נסיעות וניידות. התסריט הזה מיטיב עם אלה מכם המוכנים לזרום עם רעיונות כלליים. אתם יודעים, כאלה הדורשים ראש פתוח ונפש סקרנית.

נקודות ציון להדגשה: שנת 2012 צופנת מזל וברכה לילידי מזלכם המוכנים לתת סיכוי לשידוכים ופגישות עיוורות. הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מתחומי כלכלה ומנהל עסקים השזורים במעוף ודמיון יצירתי. אותות וסימנים לסכומי כסף מפתיעים המאפשרים רכישות שלרגעים היה נדמה כי נשמטו מידיכם. כל אלה תוך כדי התמקדות ברעיונות אשר יש עימם תנועה, נסיעות וניידות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


758 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ לצעירים, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל תאומים, אסטרולוגיה שנתית מזל תאומים, הורוסקופ מזל תאומים, תחזית, הורוסקופ לפי הקבלה, הורוסקופ יומי לאהבה, הורוסקופ יומי לנוער, הורוסקופ יומי לפי תאריך לידה, הורוסקופ יומי מזל גדי, הורוסקופ יומי מזל טלה, הורוסקופ יומי סרטן, הורוסקופ יומי עקרב, הורוסקופ יומי תאומים, הורוסקופ יומי תאומים, הורוסקופ לבני נוער, הורוסקופ למחר, הורוסקופ לנוער, הורוסקופ לפי תאריך לידה, הורוסקופ לשנת 2012, הורוסקופ מודיעין, הורוסקופ מזל

תן ציון למאמר זה

5.00