מדורי תוכן

ראשי | תחזית 2012 | תחזית שנתית 2012 | הורוסקופ 2012. מזל סרטן

הורוסקופ 2012. מזל סרטן

הורוסקופ 2012. מזל סרטן הורוסקופ 2012. מזל סרטן

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות. תחזית למזל סרטן.מעט על מזל סרטן: אתם נשלטים על ידי הירח המסמל רגישות, אינטואיציה, ביישנות, ביתיות, שורשים, רגישות, רגשנות ומשפחתיות. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים ביתיים, משפחתיים, שורשיים, חמים, אוהבים, מתפנקים, מסורים, יצירתיים ורגישים. אתם רומנטיים ומושכים אבל בדיוק זו הסיבה לכך שאתם זקוקים לבן זוג יציב, רציני ונאמן.

אהבה: נקודת הפתיחה הרומנטית של שנת 2012 מוצאת את בית האהבה שלכם (הבית השביעי) כשהוא נתון תחת השפעתם של כוכב פלוטו ומופעי הירח. התופעה הקוסמית מרעיפה מזל וברכה על בני מזל סרטן אשר מוכנים להקריב הרפתקאות מזדמנות לטובת חום ואהבה. יש בדברים משום עידוד ונחמה עבור אלה מכם אשר זה עתה נחלצו מיחסים מתסכלים.

קריירה: אבן יסוד להגשמה העצמית שלכם בשנת 2012 ניצבת בבית הקריירה (הבית העשירי), ויונקת אנרגיות מכוכב ששמו אוראנוס. החזון הקוסמי צופה לכם הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מהמצאות מקוריות, כמו גם מעולם האלקטרוניקה וההיי- טק.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

כסף: המעיין הפיננסי שלכם בשנת 2012 נובע מבית הרכוש והנכסים (הבית השני), וזורם תחת ברכתם של כוכב יופיטר ומצב השמש. יש בתופעה אות וסימן להמרות של רכוש (או השקעות) בסכומי כסף נזיל לצורכי רכישות ועסקים.

אנרגיות: רסיסי השפעתם האנרגטית של מופעי הירח על הבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם מעודדים אתכם להתמקד השנה בילדים ובצעירים במשפחה. יש בדברים יותר מאשר רמז חיובי עבור אלה מכם אשר התקשו עד עתה בתחומים של פריון והולדה, כמו גם בשורה טובה ומרגיעה לקשיים (אם היו) באפיק האינטימי.

נקודות ציון להדגשה: שנת 2012 צופנת מזל וברכה לבני מזל סרטן שמוכנים להקריב הרפתקאות לטובת חום ואהבה. הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מהמצאות מקוריות. אותות וסימנים להמרות של רכוש בסכומי כסף נזיל לצורכי רכישות ועסקים. כל אלה תוך כדי התמקדות בילדים ובצעירים במשפחה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


669 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ לצעירים, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל סרטן, אסטרולוגיה שנתית מזל סרטן, הורוסקופ מזל סרטן, תחזית שנתית 2012, הורוסקופ שנתי 2012, הורוסקופ 2012, אסטרולוגיה שנתית 2012, תחזית אסטרולוגית 2012, אסטרול, הורוסקופ לפי הקבלה, הורוסקופ יומי לאהבה, הורוסקופ יומי לנוער, הורוסקופ יומי לפי תאריך לידה, הורוסקופ יומי מזל גדי, הורוסקופ יומי מזל טלה, הורוסקופ יומי סרטן, הורוסקופ יומי עקרב, הורוסקופ יומי תאומים, הורוסקופ יומי תאומים, הורוסקופ לבני נוער, הורוסקופ למחר, הורוסקופ לנוער, הורוסקופ לפי תאריך לידה, הורוסקופ לשנת 2012, הורוסקופ מודיעין, הורוסקופ מזל

תן ציון למאמר זה

5.00