מדורי תוכן

ראשי | תחזית 2012 | תחזית שנתית 2012 | הורוסקופ 2012. מזל אריה

הורוסקופ 2012. מזל אריה

הורוסקופ 2012. מזל אריה הורוסקופ 2012. מזל אריה

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות. תחזית למזל אריה.מעט על מזל אריה: אתם נשלטים על ידי השמש המשדרת אצילות, מנהיגות, עוצמה, שפע, כריזמה, דרמטיות, מלכותיות וכבוד. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים גאים, סמכותיים, אצילים, כריזמטיים, מלכותיים, מנהיגים, יוזמים וסמכותיים. אתם לא מתחשבים במוסכמות, משום שאתם חייבים להוכיח את יכולתכם הגבוהה: המזל שממש מתאים לכם הוא מזל דלי.

אהבה: נקודת הפתיחה הרומנטית של שנת 2012 מוצאת את בית האהבה שלכם (הבית השביעי) כשהוא נתון תחת השפעת הכוכבים ונוס ונפטון. התופעה הקוסמית מרעיפה מזל וברכה על בני מזל אריה המחפשים זוגיות השזורה בגוונים יצירתיים ואף אמנותיים. ניתן לפרש את הדברים כאילו אלת האהבה מזליפה ברכה על מפגשים בחוגים השואבים את כוחם מעולם היצירה והדמיון כגון מוסיקה וציור.

קריירה: אבן יסוד להגשמה העצמית שלכם בשנת 2012 ניצבת בבית הקריירה (הבית העשירי), ויונקת אנרגיות מכוכב יופיטר. החזון הקוסמי צופה לכם הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מאירועים המתרחשים מעבר לים, כמו גם לאלה מכם השואבים עידוד להרחבת אופקי השכלה וידע. ידע הוא כוח, ואילו חוסר ידע הינו מתכון בטוח לחולשה.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

כסף: המעיין הפיננסי שלכם בשנת 2012 נובע מבית הרכוש והנכסים (הבית השני), וזורם תחת ברכתם של הכוכבים מארס ואוראנוס. יש בתופעה אות וסימן להצלחה פיננסית שהיא תוצאה של החלטות נחרצות ובטוחות. נראה כי שנת 2011 חלפה תחת מעטה הססני אשר הגיע הזמן להסירו.

אנרגיות: רסיסי השפעתה האנרגטית של השמש על הבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם מעודדים אתכם להתמקד השנה באדם בעל חזון, שמזה שנים רבות מבקש להיטיב עימכם. גם אם דעתכם אינה כדעתו, יש מקום להתייעץ עימו בכל צומת של הכרעות משמעותיות.

נקודות ציון להדגשה: שנת 2012 צופנת מזל וברכה לאריות המחפשים זוגיות השזורה בגוונים יצירתיים ואף אמנותיים. הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מאירועים המתרחשים מעבר לים, כמו גם לאלה מכם השואבים עידוד להרחבת אופקי השכלה וידע. אותות וסימנים להצלחה פיננסית שהיא תוצאה של החלטות נחרצות ובטוחות. כל אלה תוך כדי התמקדות באדם בעל חזון שמזה שנים רבות מבקש להיטיב עימכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


782 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ לצעירים, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל אריה, אסטרולוגיה שנתית מזל אריה, הורוסקופ מזל אריה, תחזית אסטרולוגית 2012, תחזית שנתית 2012, הורוסקופ שנתי 2012, הורוסקופ 2012, אסטרולוגיה שנתית 2012, אסטרולוגיה, הורוסקופ לפי הקבלה, הורוסקופ יומי לאהבה, הורוסקופ יומי לנוער, הורוסקופ יומי לפי תאריך לידה, הורוסקופ יומי מזל גדי, הורוסקופ יומי מזל טלה, הורוסקופ יומי סרטן, הורוסקופ יומי עקרב, הורוסקופ יומי תאומים, הורוסקופ יומי תאומים, הורוסקופ לבני נוער, הורוסקופ למחר, הורוסקופ לנוער, הורוסקופ לפי תאריך לידה, הורוסקופ לשנת 2012, הורוסקופ מודיעין, הורוסקופ מזל

תן ציון למאמר זה

5.00