מדורי תוכן

ראשי | תחזית 2012 | תחזית שנתית 2012 | הורוסקופ 2012. מזל בתולה

הורוסקופ 2012. מזל בתולה

הורוסקופ 2012. מזל בתולה הורוסקופ 2012. מזל בתולה

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות. תחזית למזל בתולה.מעט על מזל בתולה: אתם נשלטים על ידי כוכב חמה [מרקורי], שליח האלים, המייצג אינטליגנציה, קלילות, חוש הומור, קסם אישי וחוסר מנוחה. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים מסודרים, שנונים, בעלי טוהר פנימי וחיצוני, דייקנים, מאורגנים ובעלי נטייה לשלמות [פרפקציוניסטים]. גם באהבה אתם שואפים לשלמות, וזה אומר שמי שרוצה לכבוש את ליבכם, צריך להתחיל להתאמן בלהיפטר ממגרעותיו.

אהבה: נקודת הפתיחה הרומנטית של שנת 2012 מוצאת את בית האהבה שלכם (הבית השביעי) כשהוא נתון תחת השפעת הכוכבים נפטון וסטורן. התופעה הקוסמית מרעיפה מזל וברכה על אלה מכם החולמים על זוגיות מרגשת ומלהיבה המגשימה את עצמה על מדרגות הרבנות. אם אתם מוצאים את עצמכם גוררים ונגררים על ידי פרשייה חסרת עתיד ונטולת תכלית, זה הזמן להציג שאלות נוקבות לצד השני.

קריירה: אבן יסוד להגשמה העצמית שלכם בשנת 2012 ניצבת בבית הקריירה (הבית העשירי), ויונקת אנרגיות מן הכוכבים מרקורי ומארס. החזון הקוסמי צופה לכם הצלחות והישגים בנתיבים של מסחר ושיווק, כמו גם בתחומים הקשורים לפרסום וליחסי ציבור. מכל מקום, אל תתביישו לפאר ולהלל את הישגיכם בבחינת "אם אין אני לי, מי לי". אף לא אחד יעשה את זה עבורכם.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

כסף: המעיין הפיננסי שלכם בשנת 2012 נובע מבית הרכוש והנכסים (הבית השני), וזורם תחת ברכתו של כוכב סטורן. יש בתופעה אות וסימן לצורך של הזרמת כספים אל תוכניות חיסכון אשר ישרתו אתכם בעתיד. העיקרון המנחה קובע כי יש להימנע מכל סוגי ההשקעות אשר יש עימן ניחוח הרפתקני.

אנרגיות: רסיסי השפעתו האנרגטית של כוכב מארס על הבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם מעודדים אתכם להתמקד השנה בניתוק כבלים רגשיים, ולפרגן לעצמכם את האפשרות להפוך ליחידה כלכלית עצמאית. קחו בחשבון כי צעד מעין זה ישפיע לטובה גם על מישור היחסים שבינו לבינה.

נקודות ציון להדגשה: שנת 2012 צופנת מזל וברכה לאלה מכם החולמים על זוגיות מרגשת ומלהיבה המגשימה את עצמה על מדרגות הרבנות. הצלחות והישגים בנתיבים של מסחר ושיווק, כמו גם בתחומים הקשורים לפרסום וליחסי ציבור. אותות וסימנים המצביעים על צורך של הזרמת כספים אל תוכניות חיסכון אשר ישרתו אתכם בעתיד. כל אלה תוך כדי התמקדות בניתוק כבלים רגשיים ופרגון עצמי לאפשרות להפוך ליחידה כלכלית עצמאית.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


707 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל בתולה, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, הורוסקופ מזל סרטן, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל טלה, הורוסקופ מזל אריה, אסטרולוגיה מזל בתולה, אסטרולוגיה שנתית מזל בתולה, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל מאזניים, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל קשת, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, תחזית שנתית 2012, הורוסקופ שנתי 2012, הורוסקופ 2012, אסטרולוגיה שנתית 2012, אסטרולוגיה, תחזית אסטרולוגית 2012, אסטרו, הורוסקופ מזלות, בתולה הורוסקופ, הורוסקופ בתולה, הורוסקופ יומי בתולה, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מיסטיקה, הורוסקופ נענע, הורוסקופ סרטן, הורוסקופ על פי תאריך לידה, הורוסקופ צעירים, תחזית מזל בתולה, תחזית מזל בתולה, מאפייני מזל בתולה, בן מזל בתולה, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה תחזית, מזל בתולה תחזית יומית

תן ציון למאמר זה

5.00