מדורי תוכן

ראשי | תחזית 2012 | תחזית שנתית 2012 | הורוסקופ 2012. מזל מאזניים

הורוסקופ 2012. מזל מאזניים

הורוסקופ 2012. מזל מאזניים הורוסקופ 2012. מזל מאזניים

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות. תחזית למזל מאזניים.מעט על מזל מאזניים: אתם נשלטים על ידי כוכב נוגה [ונוס], אלת היופי והאהבה, המקרין חום, ידידות, ויצירתיות. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים הרמוניים, חביבים, פייסניים, גמישים, יצירתיים, רודפי שלום ומתחמקים מעימותים. לא פלא שכולם רוצים לחזר אחריכם, איפה עוד הם ימצאו בני זוג זורמים וחברותיים כמוכם?

אהבה: נקודת הפתיחה הרומנטית של שנת 2012 מוצאת את בית האהבה שלכם (הבית השביעי) כשהוא נתון תחת השפעתו של כוכב אוראנוס. התופעה הקוסמית מרעיפה מזל וברכה על ילידי מזל מאזניים הכמהים לזוגיות בעלת גוונים מקוריים, מחשמלים ולא שגרתיים. כוונת מילים אלו היא לדרבן אתכם בכיוון של רעיונות חדשים וחדשניים שעד עתה נטיתם לפסול על הסף.

קריירה: אבן יסוד להגשמה העצמית שלכם בשנת 2012 ניצבת בבית הקריירה (הבית העשירי), ויונקת אנרגיות מכוכב אוראנוס וממופעי הירח. החזון הקוסמי צופה לכם הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מעבודה עם צעירים (גננות, מורות, מטפלות), כמו גם סיוע ותמיכה בזולת. הירח רומז על הצלחות עבור עובדי קהילה ועובדים סוציאליים. גם פעולות של התנדבות יחזירו לכם כפל כפליים מכל אשר תעניקו לאחרים.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

כסף: המעיין הפיננסי שלכם בשנת 2012 נובע מבית הרכוש והנכסים (הבית השני), וזורם תחת ברכתם של הכוכבים יופיטר ופלוטו. יש בתופעה אות וסימן להתפוגגותן של חרדות שנוצרו בשנת 2011 בזמנים של קשיים פיננסיים. נראה כי האור מבצבץ בקצה המנהרה. יופיטר מפורסם בתכונתו להושיע דווקא ברגעים בהם האדם עומד להרים ידיים ולהיכנע, בבחינת 'ישועת השם כהרף עין'.

אנרגיות: רסיסי השפעתו האנרגטית של כוכב סטורן על הבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם מעודדים אתכם להתמקד השנה בהענקת אופי יציב לחייכם, גם במצבים בעלי אופי הרפתקני, מקורי ומחשמל. מילים אלו באות להדגיש כי אל לכם לפרוץ מסגרות לטובת רעיונות מקוריים אלא לשלבם בתוכן.

נקודות ציון להדגשה: שנת 2012 צופנת מזל וברכה לילידי מזל מאזניים הכמהים לזוגיות בעלת גוונים מקוריים, מחשמלים ולא שגרתיים. הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מעבודה עם צעירים (גננות, מורות, מטפלות), כמו גם סיוע ותמיכה בזולת. אותות וסימנים להתפוגגותן של חרדות שנוצרו בשנת 2011 בזמנים של קשיים פיננסיים. כל אלה תוך כדי התמקדות בהענקת אופי יציב לחייכם, גם במצבים בעלי אופי הרפתקני, מקורי ומוטרף.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


682 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל מאזניים, אסטרולוגיה שנתית מזל מאזניים, הורוסקופ מזל מאזניים, תחזית אסטרולוגית 2012, תחזית שנתית 2012, הורוסקופ שנתי 2012, הורוסקופ 2012, אסטרולוגיה שנתית 2012, אסטרולוגיה 2012, אסטרולוגיה מזל מאזניים 2012, אסטרולוגיה שנתית מזל מאזניים 2012, הורוסקופ מזל מאזניים 2012, אסטרולוגיה

תן ציון למאמר זה

5.00