מדורי תוכן

ראשי | תחזית 2012 | תחזית שנתית 2012 | הורוסקופ 2012. מזל עקרב

הורוסקופ 2012. מזל עקרב

הורוסקופ 2012. מזל עקרב הורוסקופ 2012. מזל עקרב

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות. תחזית למזל עקרב.מעט על מזל עקרב: אתם נשלטים על ידי כוכב פלוטו הקרוי על שמו של אל מסתורי ומסמל התחדשות, כוח, חוכמה ורומנטיקה. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים מסתוריים, מיסטיים, רומנטיים, חושניים, סקסואליים, נבונים ובעלי יכולת להתחדשות. בשבילכם הרומנטיקה היא אקשן ולא בלבולי מוח: ככל שהעניין מסתורי יותר, כך אתם מתרגשים יותר.

אהבה: נקודת הפתיחה הרומנטית של שנת 2012 מוצאת את בית האהבה שלכם (הבית השביעי) כשהוא נתון תחת השפעתו של כוכב יופיטר. התופעה הקוסמית מרעיפה מזל וברכה על בני מזל עקרב שהמתינו בסבלנות ובאיפוק לנסיכי ונסיכות ליבם, מבלי לדחוק במתרחש. נראה כי מכאן ואילך צפויים אירועים מפתיעים שיוכיחו כי היה כדאי לשאוף אל הרצוי מאשר להסתפק במצוי.

קריירה: אבן יסוד להגשמה העצמית שלכם בשנת 2012 ניצבת בבית הקריירה (הבית העשירי), ויונקת אנרגיות מכוכב יופיטר וממצב השמש. החזון הקוסמי צופה לכם הצלחות והישגים בנתיבים אשר יש עימם מידה לא מבוטלת של נטילת סיכון, כמו גם תכשיטנות ועיצוב מוצרים. יש להבין כי גם עיצוב שיער, עיצוב נוף, עיצוב בגדים, איפור, בניית ציפורניים וגרפיקה עשויים לבוא בתוך המסגרת שכותרתה עיצוב.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

כסף: המעיין הפיננסי שלכם בשנת 2012 נובע מבית הרכוש והנכסים (הבית השני), וזורם תחת ברכתם של הכוכבים מרקורי ונפטון. יש בתופעה אות וסימן לצבירת כספים, הודות למוצרים כלשהם שאתם יוצרים במו ידיכם. אל תחששו להעמיד במבחן את כישרונותיכם. עשו את אשר אתם יודעים לעשות והניחו לאחרים לשפוט.

אנרגיות: רסיסי השפעתו האנרגטית של כוכב ונוס על הבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם, מעודדים אתכם להתמקד השנה באהבה שאינה תלויה בדבר אלא אך ורק בנטיות ליבכם. כל אשר נאמר ונרמז באשר לאהבה, כוחו יפה גם כאשר אתם באים לבחון את נתיב הקריירה שלכם.

נקודות ציון להדגשה: שנת 2012 צופנת מזל וברכה לבני מזל עקרב שהמתינו בסבלנות ובאיפוק לנסיכי ונסיכות ליבם, מבלי לדחוק במתרחש. הצלחות והישגים בנתיבים אשר יש עימם מידה לא מבוטלת של נטילת סיכון, כמו גם תכשיטנות ועיצוב מוצרים. אותות וסימנים לצבירת כספים הודות למוצרים כלשהם שאתם יוצרים במו ידיכם. כל אלה תוך כדי התמקדות באהבה שאינה תלויה בדבר, אלא אך ורק בנטיות ליבכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4916 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, הורוסקופ מזל סרטן, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל טלה, הורוסקופ מזל אריה, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל מאזניים, אסטרולוגיה מזל עקרב, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל קשת, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, תחזית אסטרולוגית 2012, תחזית שנתית 2012, הורוסקופ שנתי 2012, הורוסקופ 2012, אסטרולוגיה שנתית 2012, אסטרולוגיה שנתית מזל, עקרב הורוסקופ מזל עקרב, אסטרולוגיה, הורוסקופ מזלות, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מיסטיקה, הורוסקופ נענע, הורוסקופ סרטן, הורוסקופ על פי תאריך לידה, הורוסקופ צעירים

תן ציון למאמר זה

5.00