מדורי תוכן

ראשי | תחזית 2012 | תחזית שנתית 2012 | הורוסקופ 2012. מזל קשת

הורוסקופ 2012. מזל קשת

הורוסקופ 2012. מזל קשת הורוסקופ 2012. מזל קשת

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות. תחזית למזל קשת.מעט על מזל קשת: אתם נשלטים על ידי כוכב צדק [יופיטר] הקרוי על שמו של אל השמיים ומקרין עצמאות, חופש, מרחבים, ידע והשכלה. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים פתוחים, נאורים, הרפתקניים, אוהבי חופש ושוחרי עצמאות. משכילים ולוקחי סיכונים. אתם מאהבים חמים, רומנטיים, נדיבים ופתוחים. אבל, לא ממש מתלהבים מהתחייבויות כובלות מדי.

אהבה: נקודת הפתיחה הרומנטית של שנת 2012 מוצאת את בית האהבה שלכם (הבית השביעי) כשהוא נתון תחת השפעת הכוכבים מרקורי ומארס. התופעה הקוסמית מרעיפה מזל וברכה על מפגשים והכרויות המבזיקים במפתיע, במקומות אקזוטיים, בחברת הפרטנרים הכי פחות צפויים. יש במילים אלו סוג של עידוד עבור אלה מכם שאינם ממהרים לדחות על הסף כל רעיון שאינו הולם את עקרונותיהם או את דעותיהם הקדומות.

קריירה: אבן יסוד להגשמה העצמית שלכם בשנת 2012 ניצבת בבית הקריירה (הבית העשירי), ויונקת אנרגיות מן הכוכבים מארס ואוראנוס. החזון הקוסמי צופה לכם הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מצורכי ביטחון (כגון שוטרים וחיילים), כמו גם מוצרי מזון ובריאות. האנרגיות מרעיפות ברכה אף על אלה מכם שפעולותיהם היומיומיות כרוכות בהפעלת הגוף ועל הספורטאים שביניכם.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

כסף: המעיין הפיננסי שלכם בשנת 2012 נובע מבית הרכוש והנכסים (הבית השני), וזורם תחת ברכתם של כוכב פלוטו ומופעי הירח. יש בתופעה אות וסימן לכספים המגיעים אליכם הודות להשקעה נבונה. קחו בחשבון כי השקעה נבונה דורשת ידע, התייעצות והתמחות.

אנרגיות: רסיסי השפעתם האנרגטית של הכוכבים יופיטר ואוראנוס על הבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם מעודדים אתכם להתמקד השנה בכל אשר יש ביכולתו לחלץ אתכם ממצבי בדידות שחוויתם בשנת 2011. הדבר האחרון שאתם רשאים להרשות לעצמכם בשנת 2012 כרוך בהסתגרות.

נקודות ציון להדגשה: שנת 2012 צופנת מזל וברכה עבור מפגשים והכרויות המבזיקים במפתיע, במקומות אקזוטיים, בחברת הפרטנרים הכי פחות צפויים. הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מצורכי ביטחון (כגון שוטרים וחיילים), כמו גם מוצרי מזון ובריאות. אותות וסימנים לכספים המגיעים אליכם הודות להשקעה נבונה. כל אלה תוך כדי התמקדות בכל אשר יש ביכולתו לחלץ אתכם ממצבי בדידות שחוויתם בשנת 2011.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


353 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל קשת, אסטרולוגיה שנתית מזל קשת, הורוסקופ מזל קשת, תחזית אסטרולוגית 2012, תחזית שנתית 2012, הורוסקופ שנתי 2012, הורוסקופ 2012, אסטרולוגיה שנתית 2012, אסטרולוגיה 2012, אסטרולוגיה מזל קשת 2012, אסטרולוגיה שנתית מזל קשת 2012, הורוסקופ מזל קשת 2012, אסטרולוגיה

תן ציון למאמר זה

5.00