מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | זימון שפע 2011 | זימון אנרגיות חיוביות. מזל טלה

זימון אנרגיות חיוביות. מזל טלה

זימון אנרגיות חיוביות. מזל טלה זימון אנרגיות חיוביות. מזל טלה

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: על מנת לזמן אנרגיות נפלאות אל הבוסתן הרומנטי שלכם, מומלץ לכם להסתייע בקריסטלים בעלי תדרים שמנחילים אהבה לשנת 2011: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא אמטיסט, אשר תסייע לכם לקלוט את מחשבותיו של אהוב ליבכם, באמצעות שאלת חלום, כלומר: הטמינוה תחת הכר טרם השינה. האבן טובה ונפלאה גם לנסיעות בעלות גוונים רומנטיים. אבן מזל נוספת ומשלימה היא דולומיט, העשויה לחולל נפלאות בשעת מריבות בין אוהבים, הודות ליכולתה להכניס רוח שובבה ומבדרת גם אל תוך מצבים הנראים כלאחר ייאוש.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מיועצים רוחניים להגשמה. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ!

קריירה: שנת 2011 עשויה להיות שנה של הצלחות והמראות עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים בדמיון מודרך או במדיטציה, עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אני חשדן כאשר מדובר בנפשי ! כן, בנפשי ! תמיד כדאי לי לעקוב אחרי הפכפכותה. נפשי עלולה לתעתע בי. מכיוון שכך, לעולם לא אניח לה להטריד אותי בדאגות שווא. תמיד אשאף להעמיד אדם אחר על המדרגה אשר אני ניצב עליה, משום שרק כך אוכל לטפס אל מדרגה גבוהה יותר. אני יודע כי פעילותו של קילוח מים, שונה מן האשדות של המפלים הסוערים. אין ביכולתו [של הקילוח] להתיק הרים ממקומם, אך התמדתו מביאה ברכה.

כסף: זימון אנרגיות חיוביות למישור הפיננסי, יתבצע באמצעות התבוננות, הגייה והפנמה של המילים הקדושות הבאות הלקוחות מתוך 'ספר יצירה' הקבלי: שלשים ושנים נתיבות פלאות חכמה חקק יה ייי צבאות אלהי ישראל אלהים חיים אל שדי "רם ונישא שוכן עד וקדוש שמו". ברא את עולמו בשלשה ספרים: בספר וספר וספר. עשר ספירות בלימה, ועשרים ושתים אותיות יסוד: שלש אמות, ושבע כפולות, ושתים עשרה פשוטות. עשר ספירות בלימה: מספר עשר אצבעות, חמש כנגד חמש, וברית ייחוד מכוונת באמצע במילת לשון ופה ובמילת המעיר.4 עשר ספירות בלימה: עשר - ולא תשע, עשר - ולא אחת עשרה. הבין בחכמה וחכום בבינה, בחון בהם, וחקור בהן, דע וחשוב וצור, והעמד דבר על בוריו, והשב יוצר על מכונו. ומידתן עשר שאין להן סוף. ['ספר יצירה'].

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


563 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל טלה, מציאת אהבה, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע, אנרגיות חיוביות 2011, זימון שפע 2011, אנרגיות חיובעיות מזל טלה 2011

תן ציון למאמר זה

5.00