מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | זימון שפע 2011 | זימון אנרגיות חיוביות. מזל סרטן

זימון אנרגיות חיוביות. מזל סרטן

זימון אנרגיות חיוביות. מזל סרטן זימון אנרגיות חיוביות. מזל סרטן

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: על מנת לזמן אנרגיות נפלאות אל הבוסתן הרומנטי שלכם, מומלץ לכם להסתייע בקריסטלים בעלי תדרים שמנחילים אהבה לשנת 2011: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא צ'רוייט, הקשורה השנה במצבים אשר לפיהם למרות דאגנותכם האופיינית, היא תסייע לכם להנחיל תקופה חלומית לבני זוג שאתם חפצים באושרם. היא תעניק לכם רגשות שלא מהעולם הזה, תטהר ותרפא לבבות שבורים. אבן נוספת ומשלימה היא טנזנייט, אשר מי מכם שמעניק אותה לבן או בת המין השני, כאילו הכריז על רצונו באירוסין. אבן זו קשורה השנה במצבים לפיהם בקשריכם הרומנטיים, נוצרות הזדמנויות המאפשרות לכם להיפטר מכל אותן הרפתקאות הקשורות ביחסים חד צדדיים.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מיועצים רוחניים להגשמה. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ!

קריירה: שנת 2011 עשויה להיות שנה של הצלחות והמראות עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים בדמיון מודרך או במדיטציה, עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אני מורה לכולם כי השותפות אינה באה כדי לגרום לי לבטל את עצמי מפני השותף, להיפך, היא באה כדי לחזק את עצמי הודות לשותף. אני יודע כי אנשים המתעלמים מן העולם החומרי המקיף אותם, הם צבועים ומתחסדים. אנשים רוחניים משתמשים בחומריות על-מנת להביא מזור וסיוע לנזקקים. גלי הרשע מתנפצים על חומות אדישותי. אני פותח את נפשי רק לאדוות גלי הטוב. איני מתנגד לרשע, אלא מנצחו בעזרת חוסר עניין בו.

כסף: זימון אנרגיות חיוביות למישור הפיננסי, יתבצע באמצעות התבוננות, הגייה והפנמה של המילים הקדושות הבאות הלקוחות מתוך 'ספר יצירה' הקבלי: שלוש - מים מרוח: חקק וחצב בה תוהו ובהו רפש וטיט. עשאן כמין ערוגה, הציבן כמין חומה, וסיככן כמין מעזיבה, ויצק שלג עליהן ונעשה עפר, שנאמר "כי לשלג יאמר הוי ארץ". תוהו - זה קו ירוק שמקיף את העולם; בוהו - אילו אבנים מפולמות המשוקעות בתהום ומביניהן המים יוצאין. ארבע - אש ממים: חקק וחצב בה כסא כבוד ואופנים וחיות הקודש ומלאכי השרת. ומשלשתן ייסד מעונו: "עושה מלאכיו רוחות, משרתיו אש לוהט".['ספר יצירה'].

 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


743 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל סרטן, מציאת אהבה, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע, אנרגיות חיוביות 2011, זימון שפע 2011, אנרגיות חיוביות מזל סרטן 2011

תן ציון למאמר זה

0