מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | זימון שפע 2011 | זימון אנרגיות חיוביות. מזל אריה

זימון אנרגיות חיוביות. מזל אריה

זימון אנרגיות חיוביות. מזל אריה זימון אנרגיות חיוביות. מזל אריה

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: על מנת לזמן אנרגיות נפלאות אל הבוסתן הרומנטי שלכם, מומלץ לכם להסתייע בקריסטלים בעלי תדרים שמנחילים אהבה לשנת 2011: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא דיופטז, הקשורה השנה במצבים אשר לפיהם הרפתקאות רומנטיות לא מתוכננות מלמדות אתכם משהו חשוב על עצמכם ועל מישהו שיקר לכם. ייתכן שלהבין, פירושו גם לסלוח. האבן תביא אתכם לחשיבה ברובד גבוה במיוחד של מודעות עצמית באהבה. אבן נוספת ומשלימה היא סיטרין, הקשורה השנה במצבים אשר לפיהם צפוי מקצה שיפורים [חוויה מתקנת] לפרשיות רומנטיות שסירבו להיכנס אל מסלול שפוי. היחסים שבינו לבינה יזכו בריגושיות רבה יותר מזו שיש לכם היום, גם אם אתם סבורים שאין חיים לאחר הקיים והעכשווי.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מיועצים רוחניים להגשמה. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ!

קריירה: שנת 2011 עשויה להיות שנה של הצלחות והמראות עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים בדמיון מודרך או במדיטציה, עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: שינון המסרים הבאים בדמיון מודרך או במדיטציה, עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אני מזכיר לעצמי שלא לקנא בעושרם של בעלי שררה וממון. אני יודע כי בתוך ביתם פנימה, כלל לא ברור שהם נהנים מכוחם ומעושרם. אני שם לב כי האנרגיות הקוסמיות תובעות ממני לעשות שימוש בכישרונותיי היצירתיים, וכי אסור לי לבזבז את אשר האלוהים חנן אותי בו. בשעות בהן אני סופג ביקורת על מעשיי, אני משנן לעצמי כי כאשר חוטבים עצים, עפים שבבים – אין דרך אחרת להגיע אל הפסגה.

כסף: זימון אנרגיות חיוביות למישור הפיננסי, יתבצע באמצעות התבוננות, הגייה והפנמה של המילים הקדושות הבאות הלקוחות מתוך 'ספר יצירה' הקבלי: חמש - חתם רום: בירר שלוש פשוטות וקבען בשמו הגדול יוד הי ויו, וחתם בהן שש קצוות ופנה למעלה וחיתמו ביה"ו; שש - חתם תחת: ניפנה למטה וחיתמו ביה"ו; שבע -חתם מזרח: ניפנה לפניו וחיתמו בהי"ו; שמינית - חתם מערב: ניפנה לאחריו וחיתמו בהו"י; תשיעית - חתם דרום: ניפנה לימינו וחיתמו בוי"ה; עשר - חתם צפון, ניפנה לשמאלו וחיתמו בוה"י. ['ספר יצירה'].

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


575 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל אריה, מציאת אהבה, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע, אנרגיות חיוביות 2011, זימון שפע 2011, אנרגיות חיוביות מזל אריה 2011

תן ציון למאמר זה

0