מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | זימון שפע 2011 | זימון אנרגיות חיוביות. מזל מאזניים

זימון אנרגיות חיוביות. מזל מאזניים

זימון אנרגיות חיוביות. מזל מאזניים זימון אנרגיות חיוביות. מזל מאזניים

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: על מנת לזמן אנרגיות נפלאות אל הבוסתן הרומנטי שלכם, מומלץ לכם להסתייע בקריסטלים בעלי תדרים שמנחילים אהבה לשנת 2011: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא אקוומארין, אשר טובה מאוד עבור נשים המבקשות להתעבר, כמו גם עבור אלו הנמצאות בתקופה של שמירת היריון. אבן זו קשורה השנה במצבים אשר לפיהם קשר שמלווה אתכם זמן רב, מתחיל לעטות צביון אישי ואינטימי, גם אם אינו מתיישב עם המוסכמות. אבן נוספת ומשלימה היא אגת אש, הקשורה השנה במצבים אשר לפיהם הנתיב האישי יפגיש אתכם עם מחזרים הנענים לאתגרים שהצבתם להם. האבן תגן עליכם מפני כישוף או מפני עין הרע, ותרחיק מכם את אלה החורשים עליכם רעה, או זוממים להכשילכם.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מיועצים רוחניים להגשמה. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ!

קריירה: שנת 2011 עשויה להיות שנה של הצלחות והמראות עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים בדמיון מודרך או במדיטציה, עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אני יודע כי אדם רוחני אינו מיילל כאשר שורר מצב של תוהו ובוהו, אלא נוהג להשתמש בו כקרש קפיצה לעתיד טוב יותר. לעיתים אני פונה אל אחרים כדי שיסייעו לי, אך אם הם אינם נענים – אני חייב לבצע את המשימה בכוחותיי שלי עצמי. בצאתי לצוד את העכביש, אני עושה זאת בשעה שהוא צד את הנמלה – אני זוכר מסר זה בשעה שאני יוצא לפעול נגד מתחריי.

כסף: זימון אנרגיות חיוביות למישור הפיננסי, יתבצע באמצעות התבוננות, הגייה והפנמה של המילים הקדושות הבאות הלקוחות מתוך 'ספר יצירה' הקבלי: עשרים ושתים אותיות יסוד: קבועות בגלגל במאתים ושלושים ואחד שערים, חוזר הגלגל פנים ואחור. וזה סימן לדבר: אם לטובה למעלה מענג, ואם לרעה למטה מנגע. עשרים ושתים אותיות יסוד: חקקן וחצבן שקלן והמירן צרפן וצר בהם נפש כל היצור וכל העתיד לצור. נמצא כל היצור וכל הדבור יוצא בשם אחד. יצר מתוהו ממש, ועשאו באש וישנו, וחצב עמודים גדולים מאויר שאינו נתפש. צופה ומימיר, עושה את כל היצור ואת כל דיבור שם אחד, וסימן לדבר: עשרים ושתים חפצים בגוף אחד. ['ספר יצירה'].

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


518 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל מאזניים, מציאת אהבה, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע, אנרגיות חיוביות 2011, זימון שפע 2011, אנרגיות חיוביות מזל מאזניים 2011

תן ציון למאמר זה

0