מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | זימון שפע 2011 | זימון אנרגיות חיוביות. מזל עקרב

זימון אנרגיות חיוביות. מזל עקרב

זימון אנרגיות חיוביות. מזל עקרב זימון אנרגיות חיוביות. מזל עקרב

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: על מנת לזמן אנרגיות נפלאות אל הבוסתן הרומנטי שלכם, מומלץ לכם להסתייע בקריסטלים בעלי תדרים שמנחילים אהבה לשנת 2011: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא קונזייט, אשר טובה במיוחד לאלה מכם המתקשים להיפרד מאהבות נכזבות. תועיל לכל מי שמבקש להשיג שלווה לנפשו הדואבת. יש לענדה לאחר מפח נפש או טראומה רגשית. אבן נוספת ומשלימה היא אובסידיאן, הקשורה השנה במצבים אשר לפיהם המישור שבינו לבינה יהיה עמוס וגדוש באירועים מוזרים, אשר הדחף הראשוני יפתה אתכם להצפינם בסוד.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מיועצים רוחניים להגשמה. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ!

קריירה: שנת 2011 עשויה להיות שנה של הצלחות והמראות עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים בדמיון מודרך או במדיטציה, עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אני מזכיר לעצמי כי אנרגיות שליליות עלולות לבוא ברגע בו אתחיל להתחשבן עם העולם. אני יודע כי הטיפשים עלולים להתחשבן גם עם מזג האוויר. בכל יום אני מזכיר לעצמי שלא לקחת את עצמי ברצינות רבה מדי. גישה מעין זו מסייעת לי להתגבר על אגו נפוח ותורמת לאווירה טובה ביני לבין הסובבים אותי. אני יודע כי גישה פסימית היא אם כל רע. לרוב מתברר כי האמצעים שעמדו לרשותי גדולים מכפי ששיערתי. תמיד כדאי לגשת אל הדברים באופטימיות.

כסף: זימון אנרגיות חיוביות למישור הפיננסי, יתבצע באמצעות התבוננות, הגייה והפנמה של המילים הקדושות הבאות הלקוחות מתוך 'ספר יצירה' הקבלי: שלוש אימות א'מ'ש': יסודן כף זכות וכף חובה ולשון חק מכריע בינתיים. שלוש אימות א'מ'ש': סוד גדול מכוסה ומופלא וחתום בשש טבעות, וממנו יוצאין אש מים ורוח, מחותל בזכר ונקבה. שלשה אש ומים ורוח: אש למעלה, ומים למטה, ורוח חק מכריע בינתיים. וסימן לדבר: האש נושא את המים. שלוש אימות א'מ'ש': מם דוממת, ושין שורקת, אלף חק מכריע בינתיים. שלוש אימות א'מ'ש': ומהן נולדו שלושה אבות, שמהם נברא הכל. שלוש אימות א'מ'ש' בעולם: רוח ומים ואש; שמים נבראו תחילה מאש, וארץ נבראת ממים, ואויר נברא מרוח מכריע בינתיים. שלוש אימות א'מ'ש' בשנה: אש מים ורוח; חום נברא מאש, קור נברא ממים, רוויה רוח מכריע בינתיים. ['ספר יצירה'].

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


627 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל עקרב, מציאת אהבה, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע, אנרגיות חיוביות 2011, זימון שפע 2011, אנרגיות חיוביות מזל עקרב 2011

תן ציון למאמר זה

0