מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | זימון שפע 2011 | זימון אנרגיות חיוביות. מזל קשת

זימון אנרגיות חיוביות. מזל קשת

זימון אנרגיות חיוביות. מזל קשת זימון אנרגיות חיוביות. מזל קשת

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: על מנת לזמן אנרגיות נפלאות אל הבוסתן הרומנטי שלכם, מומלץ לכם להסתייע בקריסטלים בעלי תדרים שמנחילים אהבה לשנת 2011: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא אוונטורין, שתסייע לכם לאזן בין הכוח הנקבי אשר בו לבין הכוח הזכרי. אבן זו קשורה השנה במצבים אשר לפיהם הנוסטלגיה הרומנטית צפויה לשחק תפקיד חשוב בחייכם. זיכרונות אהבה שכוסו באבק ייתבעו מכם תשומת לב רבה מהרגיל. אבן נוספת ומשלימה היא פלורייט, הקשורה השנה במצבים אשר לפיהם אתם תזכו בהצלחה בשידוכים ובפגישות עיוורות. אל תחששו לקנות את מה שמכונה 'חתול בשק', רק טוב ייצא לכם מזה.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מיועצים רוחניים להגשמה. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ!

קריירה: שנת 2011 עשויה להיות שנה של הצלחות והמראות עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים בדמיון מודרך או במדיטציה, עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אני יודע כי אין כל רע באדם הססן, אלא אם הוא מתמנה למלך. חוסר החלטיות מוביל לבלבול ולמבוכה. מי שאינו יודע להחליט, לעולם לא יוכל לחנך או להנהיג. יהיה עלי להשקיע מחשבה רבה בשינויים שברצוני לבצע. הפיתוי להתחדשות ולרענון עלול להוליד בי הרפתקנות שאינה תורמת דבר. לעולם איני מניח לבעלי אנרגיות שלילות להפריע לי בהשגת מטרותיי או בהגשמה העצמית שלי. אני יודע כי תמיד יצוצו בסביבתי אנשים שינסו לרפות את ידיי.

כסף: זימון אנרגיות חיוביות למישור הפיננסי, יתבצע באמצעות התבוננות, הגייה והפנמה של המילים הקדושות הבאות הלקוחות מתוך 'ספר יצירה' הקבלי: שלוש אימות א'מ'ש' בנפש: ראש נברא מאש, ובטן ממים, וגיויה רוח מכריע בינתיים. שלוש אימות א'מ'ש': חקקן חצבן צרפן וחתם בהן שלוש אימות בעולם, ושלוש אימות בשנה, ושלוש אימות בנפש - זכר ונקבה. המליך את אלף ברוח, וקשר לו כתר, וצרפן זה בזה, וצר בהן אויר בעולם, ורווייה בשנה, וגיויה בנפש, זכר ונקבה, זכר בא'מ'ש' ונקבה בא'ש'ם'. המליך את מם במים, וקשר לו כתר, וצרפן זה בזה, וצר בו ארץ בעולם, וקור בשנה, ובטן בנפש, זכר ונקבה. ['ספר יצירה'].

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


668 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל קשת, מציאת אהבה, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע, אנרגיות חיוביות 2011, זימון שפע 2011, אנרגיות חיוביות מזל קשת 2011

תן ציון למאמר זה

0