מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | זימון שפע 2011 | זימון אנרגיות חיוביות. מזל גדי

זימון אנרגיות חיוביות. מזל גדי

זימון אנרגיות חיוביות. מזל גדי זימון אנרגיות חיוביות. מזל גדי

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: על מנת לזמן אנרגיות נפלאות אל הבוסתן הרומנטי שלכם, מומלץ לכם להסתייע בקריסטלים בעלי תדרים שמנחילים אהבה לשנת 2011:  אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא אבן הירח- מונסטון, שהיא אבן אולטימטיבית שמומלץ לכם להעניקה לאהוב לב, אך יש לזכור כי על פי האגדה, אם נוצרת בגידה על ידי אחד מבני הזוג, הרי שמייד יועם זוהרה של אבן זו. אבן נוספת ומשלימה היא ספיר, הקשורה השנה במצבים אשר לפיהם אם אתם גוררים איתכם את זנבותיהן של פרשיות רומנטיות שהאכילו אתכם מרורים, האבן תעניק לכם הזדמנות ענקית להיפטר מזנבות אלה.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מיועצים רוחניים להגשמה. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ!

קריירה: שנת 2011 עשויה להיות שנה של הצלחות והמראות עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים בדמיון מודרך או במדיטציה, עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אני יודע כי אין שום רע בגישה ביקורתית, כל עוד נוטלים ממנה מינונים נמוכים. אם מגדילים את המינון, עלולים להחמיץ את יופיים של החיים. אני יודע כי אין כל רע ברווחים חומריים וגשמיים, כל עוד איני מזדהה עימם. הזדהות עם צבירת רווחים חומריים מביאה עימה פחד באותו היחס. אני מזכיר לעצמי כי בעל המאה, הוא גם בעל הדעה. אדם רוחני עושה כל שביכולתו כדי להימנע מתלות באחרים, בעיקר הוא נמנע מתלות כלכלית.

כסף: זימון אנרגיות חיוביות למישור הפיננסי, יתבצע באמצעות התבוננות, הגייה והפנמה של המילים הקדושות הבאות הלקוחות מתוך 'ספר יצירה' הקבלי: המליך את שין באש, וקשר לו כתר, וצרפן זה עם זה, וצר בו שמים בעולם, וחום בשנה, וראש בנפש, זכר ונקבה. שבע כפולות ב'ג'ד' כ'פ'ר'ת': יסודן חיים ושלום וחכמה ועושר זרע וחן וממשלה. ומתנהגות בשתי לשונות שהם כפולות של תמורות: בית בית, גימל גימל, דלת דלת, כף כף, פה פה, ריש ריש, תיו תיו; כנגד רך וקשה, תבנית גבור כנגד חלש. והן תמורות: תמורת חיים - מוות, תמורת שלום - רע, תמורת חכמה - איולת, תמורת עושר -עוני, תמורת זרע - שממה, תמורת חן - כיעור, תמורת ממשלה - עבדות. ['ספר יצירה'].

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


779 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל גדי, מציאת אהבה, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע, אנרגיות חיוביות 2011, זימון שפע 2011, אנרגיות חיוביות מזל גדי 2011

תן ציון למאמר זה

0