מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | טארוט 2011 | קלף הטארוט השנתי. מזל סרטן

קלף הטארוט השנתי. מזל סרטן

קלף הטארוט השנתי. מזל סרטן קלף הטארוט השנתי. מזל סרטן

קלף הטארוט השנתי שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמה.לקלף הטארוט השנתי 2012 למזל סרטן לחץ/י כאן

ברוכים הבאים אל העולם המופלא של קלפי הטארוט. במשך השנים התפתחה מאוד תרבות הקריאה בקלפי טארוט. כיום, יותר מאי פעם, הפופולריות של הקלפים גבוהה ונוצרות סדרות רבות של קלפי טארוט...

קלפי טארוט נחשבים לכלי לחיזוי העתיד. השואל, אדם המחפש תשובות לשאלות אישיות פונה לקורא בקלפים, המפרש את הקלפים.
בקלף הטארוט השנתי שלך באים לידי ביטוי מסרים מ... ואל התת-מודע. את המסרים שמתקבלים ניתן ליישם בכל תחום בחיינו: באהבה, בקריירה, בתחום הכלכלי ובמיצוי הפוטנציאל האישי.

קלף הטארוט השנתי שלך הוא: קלף מלך הגביעים.

תיאור הקלף: מלך נשוא פנים, לראשו כתר ארגמן, בידיו שרביט וגביע, לבוש בגוונים של תכלת ואדום, נישא על גבי כיסא מאבן בין משברים של גלים קוצפים ושוצפים. סביבו עדת דגים. באופק שמיים ארגמניים צבועים בגווניה של שמש מפציעה.

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מבשר על מגוון גדול של נושאים הקשורים ביסוד המים הנחשב ליסוד רגיש ועדין, ומכאן הקשר של הקלף עם נשים, נשיות, ועסקים הבאים מתוך חוג המשפחה. לעיתים הוא רומז על השפעתה של דמות נשית סמכותית. נראה כי מדובר עבורכם בשנה בה גם הגברים שביניכם, יתחברו עם פן נשי רגיש וחמים.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מקוראים בקלפים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ!

בתחום הרומנטי: הקלף מייצג פרשיות אהבה שמבוססות על ים של חום ונתינה, או קשרים המבוססים על שידוך כלשהו שבני המשפחה מארגנים עבורכם. קחו את הדברים כמסר לעתידכם השנה, או כייעוץ שניתן להסתייע בו.

בתחום הקריירה: הקלף מייצג מגוון גדול של עיסוקים הקשורים בעסק משפחתי, או בדמות נשית סמכותית. לעיתים מדובר במקצועות המבוססים על אירוח, כגון: הסעדה או מלונאות. אם שקלתם שינויים בנתיב הקריירה, כדאי לכם לראות בדברים מעין הצעה או רעיונות לעתידכם השנה.

בתחום הפיננסי: הקלף מייצג מקורות הכנסה הנובעים מתוך חיק המשפחה או הודות לדמות נשית סמכותית. לעיתים מדובר בבנקאות או בראיית-חשבון. נראה כי חשבון הבנק שלכם עומד להיות מושפע מרעיונות אלה, וכדאי שתביאו אותם בחשבון השנה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


679 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל סרטן, קריאה בקלפים, קלף טארוט, פריסת קלפים, פריסת קלפי טארוט, קלף טארוט שנתי, קלפי טארוט 2011, קלף טארוט שנתי 2011, פריסת טארוט שנתית 2011, קלף טארוט שנתי מזל סרטן 2011

תן ציון למאמר זה

5.00