מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | טארוט 2011 | קלף הטארוט השנתי. מזל עקרב

קלף הטארוט השנתי. מזל עקרב

קלף הטארוט השנתי. מזל עקרב קלף הטארוט השנתי. מזל עקרב

קלף הטארוט השנתי שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמה.לקלף הטארוט השנתי 2012 למזל עקרב לחץ/י כאן

ברוכים הבאים אל העולם המופלא של קלפי הטארוט. במשך השנים התפתחה מאוד תרבות הקריאה בקלפי טארוט. כיום, יותר מאי פעם, הפופולריות של הקלפים גבוהה ונוצרות סדרות רבות של קלפי טארוט...

קלפי טארוט נחשבים לכלי לחיזוי העתיד. השואל, אדם המחפש תשובות לשאלות אישיות פונה לקורא בקלפים, המפרש את הקלפים.
בקלף הטארוט השנתי שלך באים לידי ביטוי מסרים מ... ואל התת-מודע. את המסרים שמתקבלים ניתן ליישם בכל תחום בחיינו: באהבה, בקריירה, בתחום הכלכלי ובמיצוי הפוטנציאל האישי.

קלף הטארוט השנתי שלך הוא: קלף ששת המטות.

תיאור הקלף: הגיבור המנצח חוזר משדה הקרב, רכוב על סוסו ומעוטר בזרי דפנה. סביבו המון צוהל ומריע. הקלף מזכיר באופיו את אווירת הניצחון של מסעי ה - TRIUMPH, כלומר: של מצעדי הניצחון. קלף מוצלח המבשר על הישגים ועל ניצחונות.

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מבשר על מגוון גדול של נושאים שאווירת הניצחון שזורה בהם. בדרך כלל מדובר על ניצחון אשר מושג לאחר מאבק, אך לעיתים מדובר על ניצחון שאינו בא בהכרח לאחר התגוששות. מכל מקום, כדאי לזכות בקלף זה. הקלף מבשר עבורכם שנה עטורה פרסים ומדליות.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מקוראים בקלפים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ!

בתחום הרומנטי: הקלף מייצג פרשיות אהבה אשר האדם מצליח להביס בהן את מתחריו, כלומר: יש כאן יותר מאשר רמז באשר לתחרות הצפויה בין השואל לבין יריב כלשהו המבקש לחמוס את בן/בת זוגו, ומכאן עולה כי צפויה לכם שנה דבש בה אתם גוברים על יריביכם בתחום שבינו לבינה.

בתחום הקריירה: הקלף מייצג מגוון גדול של עיסוקים אשר השואל גובר בהם על מתחריו ומצליח להביס אותם, ומכאן עולה כי ממתינה לכם שנה בה אתם עוקפים את אלה המנסים להתחרות בכם.

בתחום הפיננסי: הקלף מייצג תשואות פיננסיות שהן בבחינת התגברות על מכשולים ועל יריבים. ייתכן כי השואל משיג מעמד רם הודות לכספו. מותר לכם לראות בקלף מעין אות וסימן לשיפור מצבכם הכלכלי.

 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


716 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל עקרב, קריאה בקלפים, קלף טארוט, פריסת קלפים, פריסת קלפי טארוט, קלף טארוט שנתי, קלפי טארוט 2011, קלף טארוט שנתי 2011, פריסת טארוט שנתית 2011, קלף טארוט שנתי מזל עקרב 2011

תן ציון למאמר זה

0