מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | טארוט 2011 | קלף הטארוט השנתי. מזל דגים

קלף הטארוט השנתי. מזל דגים

קלף הטארוט השנתי. מזל דגים קלף הטארוט השנתי. מזל דגים

קלף הטארוט השנתי שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמה.לקלף הטארוט השנתי 2012 למזל דגים לחץ/י כאן

ברוכים הבאים אל העולם המופלא של קלפי הטארוט. במשך השנים התפתחה מאוד תרבות הקריאה בקלפי טארוט. כיום, יותר מאי פעם, הפופולריות של הקלפים גבוהה ונוצרות סדרות רבות של קלפי טארוט...

קלפי טארוט נחשבים לכלי לחיזוי העתיד. השואל, אדם המחפש תשובות לשאלות אישיות פונה לקורא בקלפים, המפרש את הקלפים.
בקלף הטארוט השנתי שלך באים לידי ביטוי מסרים מ... ואל התת-מודע. את המסרים שמתקבלים ניתן ליישם בכל תחום בחיינו: באהבה, בקריירה, בתחום הכלכלי ובמיצוי הפוטנציאל האישי.

קלף הטארוט השנתי שלך הוא: קלף האוהבים.

תיאור הקלף: אדם וחוה בגן העדן: צורה של מעין גבעה מפרידה וכאילו חוצצת ביניהם. לצד חוה מתפתל הנחש המפתה. בראש הקלף מופיע מלאך מכונף המייצג את רוח האל. גווניו של הקלף נעימים ומשובבי נפש, אף כי הוא עצמו עשוי לרמוז על התלבטויות ונפתולים.

משמעותו הכללית של הקלף: על פי הסיפור המקראי נוצרה התלבטות בין קולו של ההיגיון [מצוות האל לבל לאכול מפרי עץ הדעת] לבין קולו של הרגש המיוצג על ידי הנחש המפתה. כלומר, התלבטות בין ההיגיון לבין הרגש.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מקוראים בקלפים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ!

בתחום הרומנטי: הקלף מייצג התלבטות בין פרטנר יציב אך משעמם [לרוב, בן הזוג הרשמי] לבין נסיך חלומי על סוס לבן אשר עשוי להתגלות [הנסיך, לא הסוס] כהרפתקן ושובר לבבות. נראה כי אלה מביניכם שהתלבטו בין לבין, עומדים לבצע החלטה בכיוון אחד כלשהו.

בתחום הקריירה: הקלף מייצג התלבטות בין שני נתיבים קרייריסטיים. לרוב, בין נתיב יציב אך דל הכנסה, לבין נתיב שעשוי להרקיע שחקים אך כגודל הסיכוי כך גם גודל הסיכון. כדאי לכם לזכור השנה את הכלל אשר לפיו, מי שלא מסתכן, לעולם לא ידע אם היה יכול לזכות.

בתחום הפיננסי: הקלף מייצג מצבים בהם האדם חצוי בין השקעה פיננסית סולידית, כגון ניירות ערך צמודי מדד, לבין השקעה מדהימה אך מסוכנת, כגון: מניות. במקביל, ניתן לסמוך עליכם כי ליבכם וחוש הריח שבורכתם בו, ינחו אתכם בנתיב הנכון השנה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


706 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל דגים, קריאה בקלפים, קלף טארוט, אסטרולוגיה מזל דגים, הורוסקופ מזל דגים, פריסת קלפים, פריסת קלפי טארוט, קלף טארוט שנתי, קלפי טארוט 2011, קלף טארוט שנתי 2011, פריסת טארוט שנתית 2011, קלף טארוט שנתי מזל דגים 2011, הורוסקופ דגים, מזל דגים הורוסקופ, תחזית מזל דגים, בן מזל דגים, מזל דגים 2012, מזל דגים באהבה, מזל דגים מאפיינים, מזל דגים תחזית

תן ציון למאמר זה

5.00