מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | נומרולוגיה 2011 | מספר מזל. נומרולוגיה שנתית מזל דלי

מספר מזל. נומרולוגיה שנתית מזל דלי

מספר מזל. נומרולוגיה שנתית מזל דלי מספר מזל. נומרולוגיה שנתית מזל דלי

נומרולוגיה היא המדע, הפילוסופיה והפסיכולוגיה של המספרים. זו תורה עתיקה שיכולה לסייע לאדם להבין את מה שהתרחש בחייו בעבר, ולסייע לו לחזות את העתיד. על פי תורת הנומרולוגיה המספרים הם אנרגיה, המכילה את הפוטנציאל שגלום בנו, תכונות האופי שלנו ועתידנו.לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

נומרולוגיה היא המדע, הפילוסופיה והפסיכולוגיה של המספרים. זו תורה עתיקה שיכולה לסייע לאדם להבין את מה שהתרחש בחייו בעבר, ולסייע לו לחזות את העתיד.

כבר בעבר העתיק שימשה תורת הנומרולוגיה כלי בידי אנשי רוח ומהנדסים שניסו להבין את העולם ואת אופי האדם. התגלה כי בתאריך הלידה צפונים תהליכים גורליים שצפויים לאדם, והתהוות אופיו.
את הנומרולוגיה פיתח הפילוסוף היווני הידוע פיתגורס. התורה שפיתח התמקדה במספרים מ-1 ל-9, והיא השפיעה רבות גם על הנומרולוגיה של ימינו.

על פי תורת הנומרולוגיה המספרים הם אנרגיה, המכילה את הפוטנציאל שגלום בנו, תכונות האופי שלנו ועתידנו.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

מספר הנומרולוגיה השנתי שלך הוא: 3.
מספר זה מייצג מזל יוצא דופן, שפע, אושר ועושר, הרפתקנות, הימורים, הצלחה וברכה. צפויה לכם שנה תוססת, גועשת, נלהבת ומרשימה. אלת-המזל מרעיפה עליכם שפע, בריאות ופריון. הדברים פשוט יצליחו לכם מבלי להתאמץ. מה שאתם מכנים כצירוף מקרים, הוא בעצם תוצאת השפעתו של המספר 3 בחייכם. בשנה זו יש להרבות בהרפתקאות בכל תחומי החיים. כשהמזל מקיש בדלת, השתדלו להיות בבית. צפויה הצלחה מסחררת לכל האמנים והיוצרים שביניכם. האנרגיה הטובה תשפיע גם על אלה שאתם חפצים ביקרם. עניינים הקשורים להתרחשויות שמעבר לים, יזכו לתנופה שלא פיללתם לה. זהו עיתוי מדהים עבור המתחילים בפרויקטים חדשים שאיכשהו קשורים ברעיונות מעולם האמנות. ימים ממוזלים בכל אחד ואחד מחודשי השנה הם ה – 3, 12, 21 ו – 30 בחודש.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


684 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, מזל דלי, נומרולוג, נומרולוגית, נומרולוגים, תחזית נומרולוגית, תחזית נומרולוגית שנתית, נומרולוגיה שנתית, נומרולוגיה 2011, תחזית 2011, תחזית נומרולוגית מזל דלי

תן ציון למאמר זה

0