מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | דיאטה ותזונה | אימון אישי לירידה במשקל תזונה נכונה ובריאות

אימון אישי לירידה במשקל תזונה נכונה ובריאות

אימון אישי לירידה במשקל תזונה נכונה ובריאות אימון אישי לירידה במשקל תזונה נכונה ובריאות

אם החלטת שהבריאות ואיכות החיים שלך חשובות במקום רק לחשוב – בוא/י גם לעשות אימון הוליסטי לבריאות ואיכות חיים.מהו אימון אישי לירידה במשקל תזונה נכונה ובריאות? אם החלטת שהבריאות ואיכות החיים שלך חשובות במקום רק לחשוב – בוא/י גם לעשות אימון הוליסטי לבריאות ואיכות חיים.

תהליכו של האימון ממוקד לשינויים בחיינו, מאפשר לנו לבדוק באופן הכרתי את החלומות, היכולות, העוצמות, הרצונות, הערכים, את אורח החיים שלנו ואיך לא..... גם לקיים חיים בריאים לגוף ולנפש.

כיצד ליישם את האימון לתזונה, לבריאות ולירידה במשקל:
אנחנו חיים במדינה מערבית מודרנית מוקפים ברשתות מזון המהיר ומופצצים בפרסומות לג'אנק פוד. כולנו נתקלים במודעות פרסומת לדיאטות שונות ומשונות שמרשות לאכול כאוות נפשנו, יש כאלה שאפילו מרשות לא להתעמל, ולמרות זאת –לרזות.

כולנו רעבים למידע בנושא תזונה, ספרי דיאטה לא מפסיקים לככב ברשימות רבי מכר. כמעט בכל כתבי העת הפופולאריים ניתן למצוא מדורי עצות בנושאי תזונה, העיתונים מלאים במאמרים אודות דיאטות ותוכניות טלוויזיה ורדיו עוסקות אף הן בנושאים הלקוחים מתחום התזונה ובריאות. למרות שפע המידע המציף אותנו, האם באמת אנחנו יודעים מה לעשות כדי לשפר את בריאותנו?

הסוד נמצא בזה שמפסיקים עם דיאטות ומתחילים לאכול כמו שצריך.
אפשר לאכול כמה שרוצים על עוד אוכלים את הדברים הנכונים. "הדברים הנכונים" לאו דווקא מה שמקובל לחשוב שהם נכונים. כשנאכל על פי דרך זו, נוכל כמה שנרצה, ולא נצטרך להגביל את עצמנו.

הדבר החשוב לי ביותר זה לראות אנשים מאושרים - שטוב להם עם עצמם ועם התנהלותם בעולם. מכיוון שאושר מגיע מכיוונים רבים, הבנתי שאני יכולה לתרום את החלק שלי בלהביא את האושר לאנשים, דרך השחרור מדיאטות ומהמאבק באכילה ללא שליטה ובמשקל, כדי להגיע לאכילה מתוך חופש ובחירה, וגוף יפה ובריא.

אנשים שנאלצים להתמודד עם תסכול מהמשקל שעלה מחדש, או חרדה וחוסר אנרגיה ממצב בריאותי שמתדרדר, כאב מאכילה שקשה לרסן וביקורת עצמית הורסת - במקום להשתחרר ובאמת להגשים את עצמם. כי הגשמה עצמית היא זו שמקרבת אותנו לאושר.

ואיך נוכל באמת להגשים את עצמנו אם לא נהיה מרוצים ממי שאנחנו ומהתנהלותנו?
בריאות פיזית ונפשית זוהי הזכות שלנו מלידה, כי בורכנו בגוף מופלא ומעורר השתאות, שכל מה שהוא שואף אליו זה לתפקד במיטבו, להיות במשקל יציב, ולהיות בריא.

החזון שלי הוא לראות אנשים שאוכלים לפי צרכי גופם באופן טבעי, מרוצים ומרגישים טוב בגופם, אנרגטיים, ופנויים ופועלים למען הגשמתם.

העניין שחונכנו לטפל בעודף משקל כמו במלחמה, למנוע מעצמנו הרבה הנאות, לאכול מאכלים דלי קלוריות, מאכלי דיאט וזו בוודאות לא הדרך. הדרך הנכונה היא לא להתמקד בכלל בירידה במשקל אלא לתת לגוף את מה שהוא צריך באמת.

ואם תבינו את זה - הדרך סלולה בפניכם ומובטחת.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2828 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תזונה, אורח חיים, דיאטה ותזונה, גוף ונפש, טיפים לדיאטה, אימון לתזונה בריאות ולירידה במשקל, לוסי רבין, כולסטרול גבוה תזונה, כולסטרול דיאטה, הריון תזונה נכונה, הרזייה שפוייה, חומץ תפוחים דיאטה, חומץ תפוחים דיאטה, חומץ תפוחים להרזיה, טבליות הרזיה, טבליות הרזיה, טבלת דיאטה, טבלת דיאטה, טבלת דיאטה, טבלת משקל, טבלת נקודות דיאטה, טבלת קלוריות יומית, טבלת קלוריות להדפסה, טבלת קלוריות להדפסה, טיפים לדיאטה, טיפים לדיאטה, טיפים לדיאטה מהירה, כבד שומני דיאטה, כדור הרזיה, כדור הרזיה, כדור הרזייה, כדורי דיאטה, כדורי הרזיה, כדורי הרזיה הודיה, כדורי הרזיה ללא מרשם, כדורי הרזיה מומלצים, כדורי הרזיה מסין, כדורי הרזיה מסין, כדורי הרזייה טבעיים, כוסמת דיאטה, כוסמת דיאטה, כמה קלוריות צריך לאכול ביום, כמה קלוריות צריך לאכול ביום, כמוסות הרזיה, כמוסות הרזיה, להוריד במשקל, להוריד במשקל מהר, להוריד משקל, מאכלי דיאטה, מאכלי דיאטה, מאכלי דיאטה, מאכלי דיאטה, מה אוכלים בדיאטה, מה אוכלים בדיאטה, מה אוכלים בדיאטה, מוצרי דיאטה, מוצרי הרזיה, מוצרי הרזייה, מוצרים לדיאטה, מוצרים לדיאטה, מחשבון דיאטה, מחשבון הוצאת קלוריות, מחשבון משקל, מחשבון צריכת קלוריות, מחשבון קלורי

תן ציון למאמר זה

5.00