מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | כל מה שרצית לדעת על... | טיפול קרניוסקרל להקלה על כאבי ראש ומיגרנות

טיפול קרניוסקרל להקלה על כאבי ראש ומיגרנות

טיפול קרניוסקרל להקלה על כאבי ראש ומיגרנות טיפול קרניוסקרל להקלה על כאבי ראש ומיגרנות

מיגרנה הינה בעיה קשה ועקשנית הפוגעת באיכות החיים. טיפול בכאבי ראש ומגרנות בשיטת הקרניוסקרל מעודדת את יכולת הריפוי של הגוף.מהו קרניוסקרל?
תרפיית קרניוסקרל היא שיטת טיפול ייחודית ומרתקת, המבוססת על הקשבה של המטפל לקצב זרימת נוזל המוח והשדרה בגוף המטופל.
השיטה מבוססת על גילוייו של סאתרלנד, אוסטיופאט אמריקאי, שגילה שבכל תא בגוף בריא קיימת תנודה ריתמית שמקורה בנוזל המוח והשדרה. הוא כינה תנועה זו "נשימת החיים" והיא מבטאת את אנרגיית החיים שבגוף, תפקידה לשמור על הסדר הפנימי, על האיזון ועל הבריאות.
הטיפול הקרניוסקרלי בגישה הביו-דינאמית מעצים את "נשימת החיים" בגוף כדי להחזירו לקו הבריאות. הוא מחזק את כוחות הריפויהפנימיים הקיימים בכל אחד ואחת, ומאפשר לגוף לשחרר מתחים וטראומות שקיימים ברקמות.

הטיפול יעיל לטיפול במחלות שונות, ובהן: כאבי גבמיגרנות, חוסר איזון הורמונאלי, אפילפסיה, פגיעות ראש וצוואר, פגיעות נוירולוגיות, שיקום מתאונות ומניתוחים, כאבים במפרק הלסת, מתח נפשי, תשישות, עייפות כרונית, קשיי למידה, היפר-אקטיביות, אוטיזם, ADHD, PDD, טיפולים לנשים לתמיכה בפריון, הריון ולידה, טיפולים לילדים ותינוקות, ועוד.

 טיפול קרניוסקרל להקלה על כאבי ראש ומיגרנות
מיגרנה הינה בעיה קשה ועקשנית הפוגעת באיכות החיים. טיפול בכאבי ראש ומגרנות בשיטת הקרניוסקרל מעודדת את יכולת הריפוי של  הגוף, בניגוד לטיפול התרופתי שמטפל בסימפטום בלבד- בכאב.
שיטת טיפול זו עדינה מאוד ועוצמתית, מחזקת ומשפרת את זרימת נוזלי הגולגולת ועמוד השדרה ומשפרת את האספקה הדמית וההולכה העצבית.

כאבי ראש ומגרנות, נגרמים בד"כ כאשר המקצב הקרניאלי באיזור הצוואר, הכתפיים והראש אינו חיוני מספיק וכאשר התנודות הקרניליות שבין עצמות הגולגולת לוחצות על כלי הדם המובילים ומנקזים דם למוח.

הסיבה למקצב החלש יכולה להיות כתוצאה מנפילה, חבלה, יציבה לקויה, עומס על האזור, מתח נפשי,  ועוד אין ספור סיבות נוספות. במהלך הטיפול, בודקים המטפלים בשיטת הקרניוסקרל את איכות הפעימה הקרניאלית בסרעפת, בצוואר, בעצמות הגולגולת ובאגן. מטרת הטיפול היא לאפשר למקצב הקרניאלי לפעום במלאות ובחופשיות באזורים אלה.

סיבות נוספות להופעת כאבי ראש הם על רקע לחץ דם לא מאוזן ועל רקע מתח מתמשך. במקרים כאלה ומקרים נוספים של כאבי ראש חשוב לטפל בצוואר ובעמוד השדרה.
הטיפול הקרניוסקרלי מסייע למערכת העצבים לשחרר את העומס העודף, להחזיר את האלסטיות לאזורים הנוקשים ולהשיב את תחושת הרווחה לצוואר ולראש.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על נופית אהרונסון

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


519 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

עייפות, מתחים, מתח, מגרנות, כאב ראש, מיגרנות, כלי דם, סינוזיטיס, כאבי גב, מערכת העצבים, טראומות, ריפוי, קרניוסקרל, נוזל המוח, נשימת החיים, צוואר, עמוד שדרה, סרעפת, עצמות הגולגולת, נופית אהרונסון, קרניו סקראל, xhbuxhyhx, טיפול בסינוסיטיס כרוני, טיפול טבעי בסינוסיטיס, ניתוח סינוסיטיס, ניתוח סינוסים, סינוסיטיס אנטיביוטיקה, סינוסיטיס טיפול, סינוסיטיס טיפול טבעי, סינוסיטיס כרוני, סינוסיטיס מדבק, סינוסיטיס סימפטומים, כאבי ראש בהריון, כאבי ראש חזקים, כאבי ראש ממושכים, טיפול במיגרנה, דלקת סינוסים, שטיפת סינוסים, קורס קרניו סקראל, קורס קרניו סקרל, לימוד קרניו סקראל, כאבי ראש סחרחורות ובחילות, כאבי ראש תרופות סבתא, מיגרנה טיפול טבעי, מיגרנה תרופות סבתא, מגרנה

תן ציון למאמר זה

5.00