מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | צמחי מרפא | הדקל הננסי - לשיפור האון המיני

הדקל הננסי - לשיפור האון המיני

הדקל הננסי - לשיפור האון המיני הדקל הננסי - לשיפור האון המיני

מנגנוני פעולה של הדקל הראו שיפור במצב הערמונית אצל מטופלים. יתכן שזו הסיבה לסיפורי הפולקלור לפיהם ליבת הדקל משפרת את האון.הדקל הננסי הוא צמח שמחזק ומאזן את מערכת הרבייה הגברית.

אפשר להשתמש בו בבטחה כדי להגביר את פעילות ההורמונים הגבריים. הצמח פעיל במיוחד במקרים של הגדלת הערמונית. הוא עוזר בכלל במערכת השתן. הניסיון ההרבליסטי גילה שהצמח עוזר כאשר יש דלקת של הערמונית עם או בלי הפרשה. 
השימוש העיקרי של צמח זה כיום הוא לעזרה למקרים של הגדלת הערמונית.

במסורת ההרבליסטית הדגישו את ההשפעה המיטיבה שלו גם לגבי הפרעות מחזור אצל נשים שגם אצלן הצמח מחזק ומאזן את השחלות והרחם. 

בחלק מהמחקרים גילו את היכולת של הצמח לצמצם פעולה של הורמונים ברקמות הגוף, הציעו לקחת אותו גם במקרים של עודף השפעה אנדרוגנית כלומר של ההורמון הגברי אצל נשים. 

ישנם מחקרים מבוקרים שהראו שיפור ברור אצל גברים שסובלים מהפרעות במתן שתן בגלל הערמונית בדרגה קלה ובינונית. הצמח גם שיפר את ההפרעות במתן השתן וגם היה שיפור בתרשימי זרימת השתן אצל המטופלים. ללא תופעות לוואי כל שהן. 

גם במקרה זה הדקל הננסי גורם להחזרה של איזון הורמונלי בערמונית, איזון הורמונלי שמונע המשך גדילת הערמונית. מנגנוני פעולה אלו של הדקל מסבירים את תוצאות המחקרים המבוקרים שהראו על שיפור במצב הערמונית אצל מטופלים בצמח. יתכן שזו הסיבה לסיפורי הפולקלור לפיהם ליבת הדקל משפרת את האון המיני.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


787 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

רפואה טבעית, יוגה טנטרית, טיפול טבעי, דקל ננסי, האון המיני, שיפור האון המיני, הגדלת ערמונית, מערכת השתן, מערכת השתן, דלקת בערמונית, מחזור, שחלות, רחם, עיסוי טנטרי, צמחי מרפא סיניים, מאיר וינקלר, מטפלים בעיסוי טנטרי, צמחים להורדת לחץ דם, טנטרה יוגה, צמחי מרפא סוכרת, צמחי מרפא סינים, צמחי מרפא סרפד, צמחי מרפא פתח תקווה, צמחי מרפא רמב ם, צמחי מרפא תל אביב, צמחי מרפאה, צמחי מרפאה, צמחי תבלין, צמחים מרפא, צמחים רפואיים, קורס צמחי מרפא, רסקיו רמדי, רשימת צמחי מרפא, תמונות צמחי מרפא, תמונות צמחי מרפא, רפואת צמחים, שמנים צמחיים, עיסוי טנטרה, עיסוי טנטרי בירושלים, עיסוי טנטרי בצפון, עיסוי טנטרי טנטרה, עיסוי טנטרי צפון, מסאז טנטרי, טיפול טנטרה, טיפול טנטרי, עיסוי טנטרי, עסוי טנטרה, עסוי טנטרי, עסוי טנטרי, דר מאיר וינקלר

תן ציון למאמר זה

5.00