מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הכל על אסטרולוגיה | על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל בתולה

על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל בתולה

על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל בתולה על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל בתולה

במאמר זה, ובימים טרופים אלה, של טרום שביתות ומאבקים כלכליים רציתי לדבר על כל מזל ומזל ויחסו לרכוש ולכסף. בכתבה זו אתייחס למזל בתולה.בעיסוקי בתור אסטרולוגית ויועצת מיסטית מזה שנים רבות, אני שומעת ללא הרף את המשפטים הבאים:"בגלל שאין לי כסף אין לי חיים, אין לי לימודים, אין לי גירושים, אין לי תנאי מחייה נורמליים, אין לי ואין לי..." וככה כל החיים שלנו נראים כמו ברירת מחדל אחת גדולה. ואז חשבתי לעצמי, שכסף במקום שיהיה לנו לברכה, הפך להיות רעה חולה. מדוע?

אומרים שלכסף אין ריח, אבל לדעתי יש לו את טעם החיים, כאשר הוא נקנה בעמל, בחריצות ומתוך אהבה. למה הגענו למצב הזה? למה שכסף לא יביא לנו תחושה של שפע וסיפוק, למה הוא הפך למקור של כל צרה, וכל אילוץ?

במאמר זה, ובימים טרופים אלה, של טרום שביתות ומאבקים כלכליים רציתי לדבר על כל מזל ומזל ויחסו לרכוש ולכסף. למי שירצה להעמיק יותר, מדובר גם על המזל הפותח את בית 2 בית הכספים והקניין במפה האסטרולוגית. למי שאין מפה, יוכל לפנות אלי במייל או טלפונית עם תאריך ושעת לידה ואוכל להמציא לו נתון זה. אך לפני שאפרט ברצוני לומר מספר מילים על כסף ושפע, על מנת לשפר את הדברים.

לאהוב את מה שעושים- זה מתחיל מכך שמרביתנו לא אוהבים את עבודתנו, ולכן הכסף שאנו מרוויחים לא יכול להוות פיצוי, זה רק מגביר את הריקנות. עדיף אפילו להשתכר פחות ולאהוב יותר את העיסוק שלנו.

לכסף עלול להיות עין רעה- אם אתה נותן שירות כמו פסיכולוג, רופא, או יועץ או אפילו מטפל אלטרנטיבי. הכסף שתרוויח  "מלוכלך", כי הוא נובע מצערם של אחרים. לכן היה הוגן במחירים ואל תגרום להם לתת אותו מתוך מצוקה, אלא מתוך הכרת תודה, רק אז הוא יביא עימו ברכה.  
האומנם כל אושר ניתן לקנות בכסף?- אנחנו בעלי הרגלי צריכה מנופחים של תרבות מפונקת. מתמכרים לחוויות הקניות והמבצעים. זה משחרר אדרנלין, וזה גורם לחוויה של התרוממות הרוח לרגע, ואולי זה מחפה על הריקנות של חוסר אושר אמיתי. פעם חשבתי, כמה משאבים וכמה אנרגיה אנו מבזבזים על מותרות, שאם היינו מחפשים אותם בתוך החלל הפנימי שלנו, היינו פחות צרכנים רעבים!

התחבר למעגל השפע- יש מעגל של שפע בעולם, ככה הטבע בנוי. כל אחד נותן בו את חלקו ומקבל ממנו. התחבר למעגל זה. חשוב על מה שאתה יכול לתת כאשר אתה רוצה להרוויח את כספך. חשוב על התרומה שאתה נותן, ולא על השכר בתלוש המשכורת.

אז מה עושים שהמצב כל כך קשה?
נכון, אין פיתרון של קסם. הרבה לא עובדים, ואלה שכן חרדים על  מקום עבודתם. אולי זה זמן לחשוב על ההסבה המקצועית המתאימה, על לימודים, על מציאת עבודה, אולי על לימודים במקביל לעבודה, אם אני לא אוהב את אשר אני עושה. לדעתי מדיטציה מן הלב, על כך שמגיע  לכל אחד מאיתנו להתחבר אל השפע, מלווה ברצון כנה, תוכל להביא למציאת עבודה, גם אם כלו כל הקיצין.

חשוב מה יש לך להציע, ולא על מה שלא: "אני כבר מבוגר, מי ייקח אדם בגילי לעבודה, אין לי מספיק ניסיון לעומת אחרים..."

מה אני מרגיש מבחינת היחס שלי לכסף? האם בכל מחיר? כיצד אני מתייחס למה ששייך לי. ומה לגבי קניינים? גם קניין רוחני, גם ידע וגם ערכים, כולל התמקצעות, אומנות, יצירה וכו'. 

על כך מדבר בית 2 באסטרולוגיה. בעוד אשר בית 1 מדבר על אני עצמי, ההתהוות שלי, על מה שמתפרץ ממני, הרי שבית 2 נותן לדבירם את המסגרת, הצורה והתבנית, כלומר, הוא כבר האובייקט ולא הסובייקט!

בכתבה זו אתייחס למזל בתולה הן מבחינת מזל השמש והן מבחינת המזל המצוי בבית 2, ונעשה זאת מכמה אספקטים: כצד יתייחס למה ששייך לו ולכסף, מה מוכן לעשות על מנת להשיג זאת, עבור מה הוא יוציא כסף, עד כמה הכסף בכלל חשוב לו בחיים ועוד.

מזל בתולה
בעל יכולות טכניות רבות, משיכה למדעים מדויקים, שקידה, חיסכון ואיפוק. הוא טיפוס מעשי, ענייני ופונקציונאלי וכך גם יהיה יחסו לכסף ולשייך לו. לא זורק בקלות דברים, נוטה לתקן כל דבר, שמרן, סגפן, ונוטה לקמצנות ובודאי שלא יוציא כספים על הנאות עבור עצמו. הוא איש המבצעים, נמלה חרוצה שחוסכת כל שקל ובעל אמונה שכסף גדול מתחיל מחיסכון של פרוטה לפרוטה. לכן הוא גם מאוד יעיל בהתנהלות שלו עם כסף.

בשביל כסף מוכן לעשות הכל, לעבוד בכל עבודה כי צריך, וגם הוא כמו השור, יעדיף מקום עבודה קבוע, העיקר שיוכל לתת בו מעצמו ולהביא תועלת. מקריבן עבור אחרים, כמו דור ההורים שלנו שעשו הכל על מנת שלנו הילדים יהיה הכל, ואם כבר יקנו לו מתנה ליום ההולדת יגיד: "בשביל מה הייתם צריכים".

כסף לחלוטין לא לחשוב לו כמטרה, אלא רק כאמצעי ועבור אחרים, ויהיה עליו ללמוד שכסף בכל זאת יעזור לו בשגשוג ושיפור איכות חייו.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על גילה בויום

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3007 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל בתולה, שפע, מזל אסטרולוגי, אסטרולוגית, גילה בויום, אסטרולוגיה, הורוסקוף, בתולה, הורוסקופ, המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף, כסף, מזל בתולה יומי, מזל בתולה יומית, מזל גדי 2013, מזל גדי אישה, מזל גדי באהבה, מזל גדי היום, מזל גדי השבוע, מזל גדי זוגיות, מזל גדי זכר, מזל גדי יומי, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי נקבה, מזל גדי נקבה במיטה, מזל גדי פרופיל, מזל גדי שבועי, מזל גדי תאריכים, מזל גדי תכונות, מזל דגים 2013, מזל דגים אהבה, מזל דגים בקבלה, מזל דגים גבר, מזל דגים הורוסקופ יומי, מזל דגים היום, מזל דגים התאמה זוגית, מזל דגים ועקרב, מזל דגים זכר, מזל דגים יומי, מזל דגים למחר

תן ציון למאמר זה

5.00