מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הכל על אסטרולוגיה | על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל מאזניים

על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל מאזניים

על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל מאזניים על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל מאזניים

במאמר זה, ובימים טרופים אלה, של טרום שביתות ומאבקים כלכליים רציתי לדבר על כל מזל ומזל ויחסו לרכוש ולכסף. בכתבה זו אתייחס למזל מאזניים.בעיסוקי בתור אסטרולוגית ויועצת מיסטית מזה שנים רבות, אני שומעת ללא הרף את המשפטים הבאים:"בגלל שאין לי כסף אין לי חיים, אין לי לימודים, אין לי גירושים, אין לי תנאי מחייה נורמליים, אין לי ואין לי..." וככה כל החיים שלנו נראים כמו ברירת מחדל אחת גדולה. ואז חשבתי לעצמי, שכסף במקום שיהיה לנו לברכה, הפך להיות רעה חולה. מדוע?

אומרים שלכסף אין ריח, אבל לדעתי יש לו את טעם החיים, כאשר הוא נקנה בעמל, בחריצות ומתוך אהבה. למה הגענו למצב הזה? למה שכסף לא יביא לנו תחושה של שפע וסיפוק, למה הוא הפך למקור של כל צרה, וכל אילוץ?

במאמר זה, ובימים טרופים אלה, של טרום שביתות ומאבקים כלכליים רציתי לדבר על כל מזל ומזל ויחסו לרכוש ולכסף. למי שירצה להעמיק יותר, מדובר גם על המזל הפותח את בית 2 בית הכספים והקניין במפה האסטרולוגית. לפני שאפרט ברצוני לומר מספר מילים על כסף ושפע, על מנת לשפר את הדברים.

לאהוב את מה שעושים - זה מתחיל מכך שמרביתנו לא אוהבים את עבודתנו, ולכן הכסף שאנו מרוויחים לא יכול להוות פיצוי, זה רק מגביר את הריקנות. עדיף אפילו להשתכר פחות ולאהוב יותר את העיסוק שלנו.

לכסף עלול להיות עין רעה- אם אתה נותן שירות כמו פסיכולוג, רופא, או יועץ או אפילו מטפל אלטרנטיבי. הכסף שתרוויח  "מלוכלך", כי הוא נובע מצערם של אחרים. לכן היה הוגן במחירים ואל תגרום להם לתת אותו מתוך מצוקה, אלא מתוך הכרת תודה, רק אז הוא יביא עימו ברכה.  

האומנם כל אושר ניתן לקנות בכסף?- אנחנו בעלי הרגלי צריכה מנופחים של תרבות מפונקת. מתמכרים לחוויות הקניות והמבצעים. זה משחרר אדרנלין, וזה גורם לחוויה של התרוממות הרוח לרגע, ואולי זה מחפה על הריקנות של חוסר אושר אמיתי. פעם חשבתי, כמה משאבים וכמה אנרגיה אנו מבזבזים על מותרות, שאם היינו מחפשים אותם בתוך החלל הפנימי שלנו, היינו פחות צרכנים רעבים!

התחבר למעגל השפע- יש מעגל של שפע בעולם, ככה הטבע בנוי. כל אחד נותן בו את חלקו ומקבל ממנו. התחבר למעגל זה. חשוב על מה שאתה יכול לתת כאשר אתה רוצה להרוויח את כספך. חשוב על התרומה שאתה נותן, ולא על השכר בתלוש המשכורת.

אז מה עושים שהמצב כל כך קשה?
נכון, אין פיתרון של קסם. הרבה לא עובדים, ואלה שכן חרדים על  מקום עבודתם. אולי זה זמן לחשוב על ההסבה המקצועית המתאימה, על לימודים, על מציאת עבודה, אולי על לימודים במקביל לעבודה, אם אני לא אוהב את אשר אני עושה. לדעתי מדיטציה מן הלב, על כך שמגיע  לכל אחד מאיתנו להתחבר אל השפע, מלווה ברצון כנה, תוכל להביא למציאת עבודה, גם אם כלו כל הקיצין.

חשוב מה יש לך להציע, ולא על מה שלא: "אני כבר מבוגר, מי ייקח אדם בגילי לעבודה, אין לי מספיק ניסיון לעומת אחרים..."

מה אני מרגיש מבחינת היחס שלי לכסף? האם בכל מחיר? כיצד אני מתייחס למה ששייך לי. ומה לגבי קניינים? גם קניין רוחני, גם ידע וגם ערכים, כולל התמקצעות, אומנות, יצירה וכו'. 

על כך מדבר בית 2 באסטרולוגיה. בעוד אשר בית 1 מדבר על אני עצמי, ההתהוות שלי, על מה שמתפרץ ממני, הרי שבית 2 נותן לדבירם את המסגרת, הצורה והתבנית, כלומר, הוא כבר האובייקט ולא הסובייקט!

בכתבה זו אתייחס למזל מאזניים הן מבחינת מזל השמש והן מבחינת המזל המצוי בבית 2, ונעשה זאת מכמה אספקטים: כצד יתייחס למה ששייך לו ולכסף, מה מוכן לעשות על מנת להשיג זאת, עבור מה הוא יוציא כסף, עד כמה הכסף בכלל חשוב לו בחיים ועוד.

מזל מאזניים
מזל של הגינות, חוש צדק ותחושת שוויוניות, וחשוב לו מאוד להפגין יושר וערכים. כסף ורכוש כלל לא חשובים לו, חשוב לו יותר מה אחרים רוצים ואם הוא יכול לספק את רצונם. לכן ישקיע יותר בבן או בת הזוג ובילדיו.

יחסו לכסף נובע פעמים רבות מתוך פחד וחרדה שמא לא יהיה לו. יש בו פחד עצום מן העתיד, שמא יישאר ללא משאבים כלכליים, ולכן חרד לכל מה שקורה עם קרנות הפנסיה וכו'.

יש לו רגשות אשמה לגבי תלותיות יתר באחרים לגבי כסף. למשל אם זה ילד שתלוי בהוריו, או אישה שתלויה בבעלה. מצד שני, הוא מעדיף לשים עצמו בצל מבחינה כלכלית, למשל לא לרצות להרוויח יותר מן הבעל, גם אם אפשר.

הוא עלול להיות חסר תעוזה כלכלית, הססן בהחלטות כספיות וזקוק ללא הרף לפידבק מאחרים. אם יהיה עצמאי יהיה לו קשה לבד ואז יעדיף שותף, גם אם זה בעוכריו.

גם הוא כמו מזל בתולה, לא יוציא על עצמו אלא רק לרצות אחרים, בכלל יתבייש לדרוש כסף, כולל לבקש העלאה במשכורת מהבוס כי קשה בעסק וכו'. קשה לו גם להיות חייב, וקשה לו לסרב כאשר מבקשים ממנו הלוואה.

הכסף לא הכי חשוב לו בחיים, חברויות יותר חשובות, ולכן גם לא יריב על המגיע לו בגירושין, פירוק שותפויות, ירושות וכו'. הסיסמא שלו היא- "לא מוכן להתלכלך בעבור כסף". הוא צריך ללמוד להעריך יותר את מה שכסף יכול להעניק לו, ולדרוש את המגיע לו ולא לוותר.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על גילה בויום

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


5047 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל מאזניים, שפע, מזל אסטרולוגי, אסטרולוגית, גילה בויום, אסטרולוגיה, הורוסקוף, מאזניים, הורוסקופ, המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף, כסף, מזל דגים נקבה, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דלי 2013, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי במיטה, מזל דלי במיטה זכר, מזל דלי במיטה נקבה, מזל דלי זכר, מזל דלי יומי, מזל דלי לפי הקבלה, מזל דלי שבועי, מזל דלי שבועי, מזל דלי תכונות, מזל האופק, מזל חודש יולי, מזל טלה 2013, מזל טלה אהבה, מזל טלה אישה, מזל טלה באהבה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה גבר, מזל טלה היום, מזל טלה השבוע, מזל טלה וסרטן, מזל טלה זכר, מזל טלה שבועי

תן ציון למאמר זה

5.00