מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הכל על אסטרולוגיה | על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל דלי

על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל דלי

על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל דלי על המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף - מזל דלי

במאמר זה, ובימים טרופים אלה, של טרום שביתות ומאבקים כלכליים רציתי לדבר על כל מזל ומזל ויחסו לרכוש ולכסף. בכתבה זו אתייחס למזל דלי.בעיסוקי בתור אסטרולוגית ויועצת מיסטית מזה שנים רבות, אני שומעת ללא הרף את המשפטים הבאים:"בגלל שאין לי כסף אין לי חיים, אין לי לימודים, אין לי גירושים, אין לי תנאי מחייה נורמליים, אין לי ואין לי..." וככה כל החיים שלנו נראים כמו ברירת מחדל אחת גדולה. ואז חשבתי לעצמי, שכסף במקום שיהיה לנו לברכה, הפך להיות רעה חולה. מדוע?

אומרים שלכסף אין ריח, אבל לדעתי יש לו את טעם החיים, כאשר הוא נקנה בעמל, בחריצות ומתוך אהבה. למה הגענו למצב הזה? למה שכסף לא יביא לנו תחושה של שפע וסיפוק, למה הוא הפך למקור של כל צרה, וכל אילוץ?

במאמר זה, ובימים טרופים אלה, של טרום שביתות ומאבקים כלכליים רציתי לדבר על כל מזל ומזל ויחסו לרכוש ולכסף. למי שירצה להעמיק יותר, מדובר גם על המזל הפותח את בית 2 בית הכספים והקניין במפה האסטרולוגית. לפני שאפרט ברצוני לומר מספר מילים על כסף ושפע, על מנת לשפר את הדברים.

לאהוב את מה שעושים - זה מתחיל מכך שמרביתנו לא אוהבים את עבודתנו, ולכן הכסף שאנו מרוויחים לא יכול להוות פיצוי, זה רק מגביר את הריקנות. עדיף אפילו להשתכר פחות ולאהוב יותר את העיסוק שלנו.

לכסף עלול להיות עין רעה- אם אתה נותן שירות כמו פסיכולוג, רופא, או יועץ או אפילו מטפל אלטרנטיבי. הכסף שתרוויח  "מלוכלך", כי הוא נובע מצערם של אחרים. לכן היה הוגן במחירים ואל תגרום להם לתת אותו מתוך מצוקה, אלא מתוך הכרת תודה, רק אז הוא יביא עימו ברכה.  

האומנם כל אושר ניתן לקנות בכסף?- אנחנו בעלי הרגלי צריכה מנופחים של תרבות מפונקת. מתמכרים לחוויות הקניות והמבצעים. זה משחרר אדרנלין, וזה גורם לחוויה של התרוממות הרוח לרגע, ואולי זה מחפה על הריקנות של חוסר אושר אמיתי. פעם חשבתי, כמה משאבים וכמה אנרגיה אנו מבזבזים על מותרות, שאם היינו מחפשים אותם בתוך החלל הפנימי שלנו, היינו פחות צרכנים רעבים!

התחבר למעגל השפע- יש מעגל של שפע בעולם, ככה הטבע בנוי. כל אחד נותן בו את חלקו ומקבל ממנו. התחבר למעגל זה. חשוב על מה שאתה יכול לתת כאשר אתה רוצה להרוויח את כספך. חשוב על התרומה שאתה נותן, ולא על השכר בתלוש המשכורת.

אז מה עושים שהמצב כל כך קשה?
נכון, אין פיתרון של קסם. הרבה לא עובדים, ואלה שכן חרדים על  מקום עבודתם. אולי זה זמן לחשוב על ההסבה המקצועית המתאימה, על לימודים, על מציאת עבודה, אולי על לימודים במקביל לעבודה, אם אני לא אוהב את אשר אני עושה. לדעתי מדיטציה מן הלב, על כך שמגיע  לכל אחד מאיתנו להתחבר אל השפע, מלווה ברצון כנה, תוכל להביא למציאת עבודה, גם אם כלו כל הקיצין.

חשוב מה יש לך להציע, ולא על מה שלא: "אני כבר מבוגר, מי ייקח אדם בגילי לעבודה, אין לי מספיק ניסיון לעומת אחרים..."

מה אני מרגיש מבחינת היחס שלי לכסף? האם בכל מחיר? כיצד אני מתייחס למה ששייך לי. ומה לגבי קניינים? גם קניין רוחני, גם ידע וגם ערכים, כולל התמקצעות, אומנות, יצירה וכו'. 

על כך מדבר בית 2 באסטרולוגיה. בעוד אשר בית 1 מדבר על אני עצמי, ההתהוות שלי, על מה שמתפרץ ממני, הרי שבית 2 נותן לדבירם את המסגרת, הצורה והתבנית, כלומר, הוא כבר האובייקט ולא הסובייקט!

בכתבה זו אתייחס למזל דלי הן מבחינת מזל השמש והן מבחינת המזל המצוי בבית 2, ונעשה זאת מכמה אספקטים: כצד יתייחס למה ששייך לו ולכסף, מה מוכן לעשות על מנת להשיג זאת, עבור מה הוא יוציא כסף, עד כמה הכסף בכלל חשוב לו בחיים ועוד.

מזל דלי
אדם רב מקוריות, מרתק ומעניין. רגיל להפתעות ולחידושים וכך גם יהיה יחסו לכסף.

עבורו לכסף יש מטרה בלשרת אחרים, ולעזור להם. מאוד לא רכושני ובכלל לא איכפת לו אם אין לו רכוש או דירה. ההיפך, מעדיף להיות יותר נייד ופחות מחויב.

הוא אדם אידיאליסט ובעל מחשבה מקורית. לכן גם יהיה מוכן להשקיע את כל כספו ברעיונות מקוריים לעשיית כסף, או בהמצאות ופטנטים. הוא מאמין בעצמו, ולכן לא יפחד לעזוב מקומות עבודה שאין בהם עניין, זה לא מהווה עבורו שיקול.

רוצה להרוויח את כספו מתוך עיסוק ייחודי: עצמאי, פרילנסר, איש חברה וגם מאמין בשיתוף של משאבים. לכן רעיונות של קואופרטיבים, או חיי קיבוץ מאוד מדברים אליו מבחינת הניהול הכלכלי. לא פלא אם  יימשך לחקר הקשר בין חיי חברה ומשאבים כלכליים, ויבטא לרעיונות כלכליים חברתיים מקוריים.

כסף לא משחק עבורו תפקיד, והוא עלול למצוא עצמו בחסר אחרי שנים רבות של שירות לחברה ועבודה חצי התנדבותית אחרי שלא דאג מספיק לעצמו מבחינה כלכלית. בתוך תוכו הוא מאמין שהקוסמוס יפצה אותו על כך.

אין ספק שגישתו לכסף מאוד ייחודית, בלתי אנוכית ומעט מרחפת ואם יוכל להיות קצת יותר מעשי, הרי שהוא יצא נשכר.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על גילה בויום

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3761 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל דלי, שפע, מזל אסטרולוגי, אסטרולוגית, גילה בויום, אסטרולוגיה, הורוסקוף, דלי, הורוסקופ, המזל האסטרולוגי ויחסו לרכוש ולכסף, כסף, מזל עקרב ואריה, מזל עקרב וסרטן, מזל עקרב זוגיות, מזל עקרב זכר, מזל עקרב יומי, מזל עקרב יומית, מזל עקרב נקבה במיטה, מזל עקרב שבועי, מזל קשת אהבה, מזל קשת אישה, מזל קשת במיטה, מזל קשת גבר, מזל קשת ואריה, מזל קשת זוגיות, מזל קשת יומי, מזל שור אישה, מזל שור באהבה, מזל שור במיטה, מזל שור גבר, מזל שור ועקרב, מזל שור זכר, מזל שור נקבה במיטה, מזל שור תחזית שנתית, מזל תאומים אישה, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים גבר, מזל תאומים הורוסקופ יומי

תן ציון למאמר זה

5.00