מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | סלב על הסכין | מה אומרים הכוכבים על ליונל מסי

מה אומרים הכוכבים על ליונל מסי

מה אומרים הכוכבים על ליונל מסי מה אומרים הכוכבים על ליונל מסי

ניתוח מפת הלידה של ליונל מסיאסטרולוגיה היא תורה אשר הצליחה לאורך אלפי שנים למצוא קשר בין מיקום הכוכבים לבין מהלך חיינו על פני כדור הארץ. בואו נראה מה קורה כאשר נבצע ניתוח מפה אסטרולוגית (מפת הלידה) של ליונל מסי שנולד ב- 24 ביוני 87.

אסטרולוגיה, כוכבים ומזלות: ליונל הוא בן מזל סרטן [שמש והכוכבים מרקורי ומאדים] עם השפעה חזקה ממזל תאומיםירח וכוכב נוגה] ועם מוטיבים ברורים של כוכב הגאונות והמקוריות "אוראנוס". הוא נקרע בין נטיותיו הרומנטיות והסוערות – לבין נטיות קוטביות בתכלית, כפי שמיוצג במפת לידתו.

הפן הראשון שנגלה במפת לידתו הוא: עוצמתי, ארוטי, חכם, שנון, נבון, אינטליגנטי, חזק, מתוחכם, מסתורי, מיסטי, מקורי, חריג, יוצא דופן ומניפולטיבי. בז לחוק הקובע כי בין שתי נקודות עובר קו ישר, וממציא לעצמו חוקים משלו. האנרגיה הפועמת בו היא עזה במיוחד. הוא מלא ביצרים, אך לא ירשה לעצמו להיסחף אל חופים אבודים ושוברי לבבות.

ליונל מסי מנווט את דרכו בעזרת הבנה מדהימה בנפש האדם, מה שהופך אותו לפסיכולוג טבעי, אתם יודעים, כזה שאינו זקוק לתארים רשמיים כדי לחדור אל מוחם של הסובבים אותו.

בתחום הרומנטי: אס אמיתי בכל מה שנוגע לאהבה, פלירטוטים, פרשיות רומנטיות, התרחשויות ארוטיות, גחמות חושניות, סיפורים סודיים ובכלל, כל אשר צריך להתבצע בחדרי חדרים. הוא מסתורי, מרוחק, שומר לעצמו את סודותיו, אינו מעניק סיכוי ליריביו.

העולם עבורו צבוע בגוונים של שחור או לבן, אין גווני ביניים. קיצוני, מקצין ומשיג את שלו. שאפתן הנהנה מן ההתמודדות עצמה, ולאו דווקא מפירות הניצחון. עוצמתו מחייבת אותו לזוגיות עם פרטנר שיוכל להביט בו בגובה – העיניים. הוא נהנה להמם, להדהים ולהוציא את העולם מכליו. חסון, נמרץ, פעלתן, אופטימי, לוחם, קשוח, מנהיג והחלטי. יודע את אשר לפניו, ולא תתפסו אותו מתבכיין או נסוג. מניפולאטור אדיר בענייני כספים. קשה להישאר שווה-נפש כשהוא בסביבה.

הפן השני והקוטבי שנראה במפת לידתו הוא: פן קסום של נעורים, עליזות, שובבות, צחוק, קלילות, הומור, סחרור וסקרנות. הוא חברותי, נעים הליכות, שופע חן, חיוניות וחינניות. אץ, רץ, קופץ, נופל וקם. פזיז, הפכפך, שנון ומבדר. מתאים עצמו בקלילות למצבים משתנים. שונא שגרה ומחפש הרפתקאות.

קשה לכעוס עליו גם כאשר עולל דבר מה "איום ונורא". החיים עבורו הם בבחינת בילוי גדול וצוהל, היקום הוא מעין מגרש-משחקים שנועד לספק את הרפתקנותו.

בתחום התקשורת: לשונו חדה ומושחזת ותמיד ניצבת על לשונו תשובה מוחצת... גם ללא שאלה כלשהי. בעצם, הוא ממציא את השאלות, כדי שיוכל לספק את התשובות. אלוף במצבים הדורשים משא ומתן.

לסיכום: אופטימיסט מושבע, נדיב ופזרן. אפשר לומר על ליונל שהוא לא ממש הטיפוס שייטיב להסתדר עם מסגרת ממוסדת, אך סביר שישאף להתנסות בה ולו רק בשביל החוויה. מתאושש במהירות ממצבים שהאחרים היו עלולים להתמוטט בגינם. סיסמתו היא: חיה ותן לחיות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


671 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מפה אסטרולוגית, מזלות, סלבס, מפת לידה, ניתוח אסטרולוגי, כוכבים, ניתוח מפת לידה, ליונל מסי

תן ציון למאמר זה

3.67