מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזנייםהורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים: 12.03.17-18.03.17

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית בוחשת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים סטורן ומארס, ומניבה תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו עד 9.

ראשון עד שלישי: אנרגיה טובה שורה כעת עליכם וצופנת בשורות טובות עבור אלה מכם המתכננים נסיעה משמעותית. צפויה פריחה בתחום החברתי. תקבלו הרבה מחמאות, במיוחד מבני המין השני. למי שנמצא במערכת יחסים- האהבה פורחת. למי שלא- העיתוי מתאים במיוחד להיכרויות חדשות. בתחום הזוגי זורמות אנרגיות חיוביות. תקבלו מספר הזמנות לבילוי. הקפידו לבחור את המקום בו אתם באמת מעדיפים להיות ואל תגררו למצב של ברירת מחדל.

רביעי עד שבת: בימים אלה תהיה לכם הזדמנות לחרוג מהשמרנות המאפיינת אתכם בדרך כלל. מתחת למעטה של השקט והשלווה טמון ים של רגשות ויש לכם צורך עמוק להתבטא ולהגיד לכולם מה אתם מרגישים. יש הזדמנות לקידום עסקי. זה הזמן להזיז דברים ולא לפחד מכישלון. צפויה נסיעה לאירוע חברתי מעניין במיוחד. יתכן עימות על רקע תכנונים לסוף שבוע. למכריכם שנוהגים להתכסח, תנו אבן מזל ששמה ירקן או מתנות הצבועות בתכלת, המייצגות את חביבותו של מזל מאזניים.

רוח ונפש: בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של אדם שואב מים: המסר הוא עד היקום קורא לכם להעניק מעצמכם לזולת, גם אם הגמול למעשיכם אינו גלוי לעין.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1304 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

ניתוח מפה אסטרולוגית, מזלות, מזל מאזניים, מזלות אסטרולוגים, ניתוח אסטרולוגי, תחזית אסטרולוגית שבועית, הורוסקופ שבועי, מפת לידה אסטרולוגית, לימודי אסטרולוגיה, מזלות אסטרולוגיים, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, אסטרולוגיה מזלות, תחזית אהבה, יחסים, לימוד אסטרולוגיה, ללמוד אסטרולוגיה, מזל שור אסטרולוגיה, מזלות אסטרולוגיה, מזלות אסטרולוגיה יומית, מחשבון אסטרולוגיה, מיסטיקה אסטרולוגיה, מיסטיקה ואסטרולוגיה, מפת אסטרולוגיה, מפת אסטרולוגית חינם, מפת כוכבים אסטרולוגיה, ניו אייג אסטרולוגיה, ניתוח מפה אסטרולוגית חינם, נענע אסטרולוגיה, נענע אסטרולוגיה יומית, ספר אסטרולוגיה אישי, ספרי אסטרולוגיה, פורום אסטרולוגיה, קבלה ואסטרולוגיה בחינם, קורס אסטרולוגיה, רקיע אסטרולוגיה, תוכנות אסטרולוגיה

תן ציון למאמר זה

4.20