מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הכל על המזל שלך | תיקון קבלי למזל שלך

תיקון קבלי למזל שלך

תיקון קבלי למזל שלך תיקון קבלי למזל שלך

תורת הקבלה הינה תורה עשירה בידע רב אשר מאפשר לנו לחיות חיים נכונים יותר בעידן הנוכחי ומאפשר לנו לחיות "בשלום" עם העולם המודרני.תורת הקבלה:
תורת הקבלה עברה בין המקובלים מפה לאוזן. כל הידע הרב של תורת הקבלה הנסתר עבר במשך כ-4000 שנה מפה לאוזן, ועלה על הכתב  לראשונה בספר היצירה, ולאחר מכן באמצעות המפרשים הגאונים הגדולים כמו הראב"ד, הרמ"בם, הרב סעדיה גאון, האר"י הקדוש ומקובלים נוספים.
 
תורת הקבלה הינה תורה עשירה בידע רב אשר מאפשר לנו לחיות חיים נכונים יותר בעידן הנוכחי ומאפשר לנו לחיות "בשלום" עם העולם  המודרני, להתגבר על היצרים הפנימיים של האדם (אגו, שליטה, כוח, וכיו"צ).

על פי תורת הקבלה, אנו נמצאים בעולם הנוכחי כחלק מתיקון נשמה אשר עלינו לעשות בעבור גלגולים קודמים של הנשמה שלנו (שהיא אינסופית). התיקון הקבלי על פי המזל שלנו מאפשר לנו לדעת מה עלינו לעשות בגלגול הנשמה הנוכחי שלנו על מנת שנשמתינו תוכל לזכות בגאולה בגילגולה הבא.

אם נצליח לממש את התיקון של הנשמה בגלגול החיים הנוכחי, עשינו מצווה גדולה אשר תזכה אותנו ואת הגלגולים הבאים בחיים טובים יותר.

לקריאה על המזל שלך והתיקון הקבלי: לחץ/צי על המזל:

מזל טלה    מזל שור    מזל תאומים    מזל סרטן   

מזל אריה    מזל בתולה    מזל מאזניים    מזל עקרב

מזל קשת    מזל גדי   מזל דלי    מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1720 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קבלה, תורת הקבלה, מזלות, מזל טלה, מזל שור, שיעור קבלי, מזל סרטן, שיעור ותיקון קבלי, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, גלגל המזלות, מזלות אסטרולוגים, אסטרולוגיה ומזלות, אסטרולוגיה וקבלה, קבלה ומזלות, תיקון קבלי, מזל תאומים, מזל תאומים

תן ציון למאמר זה

0