מדורי תוכן

בעזרת השם

בעזרת השם בעזרת השם

מתי מוסיפים או מחליפים ומה הפרמטרים שמשפיעים על בחירת שמו של האדם.

בעזרת השם נעשה ונצליח ....


כידוע שמו של האדם עפ"י הקבלה הוא מזלו.
שם הוא זהות ומראה על החיצוניות של האדם בעולם מול הגורל שנקבע לו ביום שבא לעולם.
השם שמורכב מאותיות מכיל צופן עמוק ונסתר של אנרגיה אלוקית שמניע את האדם שמשתמש בו לטוב ולרע. למשל אדם יתעורר משינה  בד"כ רק שנקרא בשמו הנשמה שלו תגיב לקריאה בשמו יותר מכל שם או צליל אחר. וכן, שם מצביע על פוטנציאל ואישיות האדם וחשוב מאוד להתאים שם טוב כדי שהפוטנציאל החיובי בשם יתבטא. ישנם היום הרבה "ידענים/מקובלים " שמתיימרים להבין בשמות אך לצערי המרחק עדין רב מאוד כדי להגיד שהם מבינים משהו. את זה אני קובע לאחר שהבנתי שההבנה של רובם שטחית בתחום סוד האותיות והמספרים ובד"כ ההתייחסות היא במימדים בודדים מהנדרש.
החשיבות היא רבה יש להבנה עמוקה של עץ חיים ועולמות הבריאה כדי להבין את עומק סוד האותיות, האותיות מכווצות בתוכן סודות עצומים שניתן להשקיע בזה ימים שלמים רק כדי לכסות חלק קטן מהעומק.
אם כן מתי נדרש להוסיף שם או לשנות?...

התשובה מתחלקת ל 2:
1.הוספת שם ככלי עזר לחיים.
2.שינוי שם הקיים.

להוספה ישנם כמה כללים:
א. שם שהוא לא מספיק חזק אנרגטית ואינו הרמוני עם שביל גורל האדם.
ב. שם שהוא בעל משמעות שלילית.
ג. אי יכולת מימוש עצמי והרגשת תקיעות.
ד. חולי או מצב של משבר בחיים.
ה. חיבור לא חזק לנשמה שמורגש אצל האדם.

שינוי שם וביטול השם הקודם מומלץ רק בתנאים הבאים:

א. האדם נמצא מסכנת חיים ושמו בעל משמעות שלילית כמו –תום, דין, דן, ימית,סופי וכו'.
ב. האדם התגייר והינו יהודי שנשמתו התחדשה בו.
ג. שם של רשע או צורר ליהודים.
ד. נשמה לא מחוברת לשם, מורגש ע"י בעל השם.

בכללים הללו קבלנו מגדולי ישראל את האופן והיחס לשימוש באותיות ושמות.
אך ישנם מרכיבים חשובים שנותנים לנו אפשרות לבדוק האם הכללים מתקיימים בפועל ועם איזה כוחות אנרגטיים צריך להשתמש כדי למצוא צרוף או שינוי ראוי לאדם.

האבחון בנוי על כמה כללים:
א. תאריך הלידה.
ב. שם האמא ואבא
ג. שם משפחה.
ד. שעת הלידה ומקום הלידה.
ה. שם האדם.
לאחר פירוק הנתונים לגורמים מתייחסים למבנה עץ החיים של האדם ובודקים התאמות ואיזונים בכול הרבדים משמעות, ארמ"ע, ח, ניקוד.
לאחר מכן מתבוננים במפת הלידה ורואים איזה אותיות שולטות על האדם עפ"י סוד המזלות והכוכבים ואז ניתן לאבחן את כל היבטי השם  והאדם.

כשרואים את כל הפרטים ניתן להרכיב פאזל של כל חייו של האדם ולרדת לרבדים עמוקים של זמן ומקום עד למצב של האדם באותו רגע.
האבחון למעשה נותן לנו אפשרות להבין איזה קודים אנרגטיים משפיעים על הנפש והנשמה של האדם ובזה גם להשתמש כדי לעזור לו בחייו ובדרך.
יש לא מעט מקרים שפונים אלי עקב מצב של תקיעות, רוב המקרים מצביעים על מרקם בעייתי של שם האדם שגורמים לו תקיעות במקומות מסוימים בחיים ושם הוא שואל את עצמו למה? עד מתי? מה קרה פתאום? כאן הזמן לבדוק לעומק את כל הנתונים ולראות האם ניתן לסייע לאותו אדם ע"י צירוף שם או אותיות לשם הקיים וע"י זה בנוסף לפעולות גשמיות ברוב הגדול של המקרים יורגש שינוי תוך 1/2 שנה עד שנה.

בחירת שם לתינוק חדש

שם לתינוק בעקרון ניתן לו ע"י ההורים, עפ"י הגמרא ההורים מקבלים נבואה לאחר הלידה שאמורה לתת את ההתאמה לרך הנולד, בעבר הדבר היה עולה בידם עקב הידע שהיה בעם ישראל בסוד האותיות וסתרי תורה, כיום לצערי הבלבול חוגג ומעטים מאוד בקיעים בחוכמת הסוד של האותיות ומכירים על כל רבדיו את מבנה עץ החיים והעולמות, ישנם רבנים ידועים שבקיאים וישנם כאלה שלא מבינים דבר אך מתיימרים להגיד שמבינים.

הכללים שמנחים את מציאת שם לרך הם:
א. תאריך הלידה+שעת לידה ומקום.
ב. שם האמא והאבא.
ג. שם משפחה.
ד. שמות שמתחברים בשלמות להורים ומקובלים על שניהם.

גם כאן ישנם כללים שבודקים את כלל ההתאמות בכל הרבדים כפי שהזכרנו קודם, ארמ"ע, ח, ניקוד ומשמעות השם.

ההתאמות צריכות להיות בכל הרבדים כמו מים-אדמה, אויר-לאש, חסד-גבורה, תפארת –גבורה וכו.
יש היבטים שיצביעו על יכולות באישיות כמו למידה, ריכוז, תקשורת, קשרים משפחתיים, יכולת שיתוף, מנהיגות, כישורים מקצועיים וכו.
במידה ורוב ההיבטים מכוסים ונותנים הרמוניה ניתן להתאים שם שיתחשב בכל ההיבטים והרבדים של האדם ויקנה לו כלים אנרגטיים למימוש עצמי במהלך החיים .
כיום שהילדים החדשים נולדים אני ניתקל בילדים עם נתונים מאוד מיוחדים ברמה אנרגטית בסיסית, התדרים שהם נולדים איתם בד"כ גבוהים והאינטליגנציה בהתאם, אי לכך אני ממליץ מאוד לתת לכל תינוק יותר משם אחד גם אם כרגע יהיה שימוש בשם אחד בלבד, כמובן שאי שימוש בשם לא נותן אפקט אך יהיה ניתן להשתמש בשם בכל עת ולהיעזר באנרגיות הקיימות ללא בזבוז זמן יקר.

ובעזרת השם נעשה ונצליח ....

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


725 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קבלה, תורת הקבלה, מזלות, מפת לידה, בחירת שם, שמות, אותיות, אותיות ושמות, תורת הנסתר, כוכבים ומזלות, כוכבים, עץ החיים, הוספת שם, שינוי שם, פרוש שמות לפי הקבלה, פירוש חלומות מהקבלה, פירוש חלומות עפ י הקבלה, פירוש חלומות קבלה, פירושי חלומות לפי הקבלה, פיתרון חלומות לפי הקבלה, פענוח חלומות לפי הקבלה, פרוש חלומות לפי הקבלה, פשר החלומות על פי הקבלה, פירוש חלומות לפי הקבלה, פירוש חלומות לפי הקבלה חינם, פירוש חלומות לפי קבלה, פירוש, חלומות על פי הקבלה, פירוש שם לפי הקבלה, פירוש שמות בקבלה, פירוש שמות לפי הקבלה, פירוש שמות מהקבלה, פירוש שמות קבלה, פירושי שמות בקבלה, פירושי שמות לפי הקבלה, פירושי שמות מהקבלה, פרושי שמות לפי הקבלה, פשר חלומות לפי הקבלה, פירוש אותיות, פירוש אותיות בשם, פירוש השם אגם לפי הקבלה, פירוש השם אורטל, פירוש השם אורלי, פירוש השם איתם, פירוש השם איתן, פירוש השם דולב, פירוש השם דליה, פירוש השם ינון, פירוש שמות לפי נומרולוגיה, פירוש שמות נומרולוגיה, היולי פירוש, ברק מלחי

תן ציון למאמר זה

5.00