מדורי תוכן

ראשי | המנטורים | ד"ר שולמית רונן | לידתה של האורה סומא

לידתה של האורה סומא

לידתה של האורה סומא לידתה של האורה סומא

כיצד נולדה שיטת האורה סומא (שיטת הריפוי בצבעים) והובאה לעולם על ידי ויקי וואלהמילה אורה מקורה בלטינית, ופירושה: דומה לאוויר, נשימה קלה, אד או הבהוב. סומא היא המילה היוונית העתיקה "גוף", ובסנסקריט היא מתייחסת למשקה המסתורי המוביל את הנשמה אל תוך אקסטזה אלוהית. כאשר משלבים את שתי המילים, הן מרכיבות ויברציה שונה ומאד מסוימת, מכיוון ששני המושגים, אורה סומא, הם בעלי משמעות עמוקה הרבה יותר הטבועה בתוכם. בשנת 1984 השם אורה-סומא וחזון הבריאה שלו הוענקו לשומר הנבחר שלו.
 
ויקי וואל (Vicky Wall)
בסדרה של חזיונות מדיטטיביים חוזרים ונשנים ויקי קיבלה את המסר שוב ושוב נאמר לה ילדתי, לכי והפרידי את המים.

ויקי, שהיתה כירופודיסטית, רוקחת ומטפלת בצמחי מרפא במקצועה, היתה אז בת 66 ועיוורת מבחינה "קלינית"! לא היה לה מושג מה היא עשתה כאשר קיבלה את הדחף להיכנס למעבדתה הקטנה ולפתח תערובת המורכבת משכבות  שונות וצבעים מחומרים טבעיים. "איזון נולד באותו לילה! ויקי דיווחה מאוחר יותר: "ידיים אחרות הנחו את הידיים שלה" – מכיוון שהיא לא יכלה "לראות" את התכשיטים הנפלאים ומלאי ההשראה שיצרה – וגם לא את מטרתם המיועדת. עוד יותר מבלבל היה הכוח הויברציוני שהיא הרגישה שנבע מהם כאשר הם עמדו באור השמש בבוקר שלמחרת, וגילו שתי שכבות נפרדות ושונות באופן ברור ביותר. 

אלפים מתוך הלקוחות של ויקי חשו משיכה לבקבוקי "איזון" והדבר איפשר לה לבנות מערכת פורמלית של ידע מחקרי איתן. מדוע אנשים בחרו בבקבוקים מסוימים? איזו השפעה היתה לבקבוקים על חייהם לאחר חשיפה ממשוכת אליהם? מה היתה "דינמיקת החיים" של האנשים לפני ואחרי חשיפה או שימוש ממושכים בתכולה של בקבוקים מסוימים ?
 
לאחר תקופה של מספר שנים קצרות, גישה מדעית זו אימתה את התשובות לכל השאלות האלה ואפילו יותר. בודאות מוחלטת ויקי יכלה לאמת את הנחת היסוד.
 
"צבע מדבר בשפה משלו"

ליצירת קשר ופרטים מלאים על שולמית רונן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1958 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

ריפוי בצבעים, אורה סומא, הכל על האורה סומא, אורה סומה, בקבוקי אורה סומא, ריפוי בצבע, רפואה משלימה, שולמית רונן, ריפוי בצבעים, לידת האורה סומא, תורת האורה סומא, שולמית רונן

תן ציון למאמר זה

0