מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | נומרולוגיה | נומרולוגיה קבלית – משמעות המספרים 7,8,9 על פי ימי הבריאה

נומרולוגיה קבלית – משמעות המספרים 7,8,9 על פי ימי הבריאה

נומרולוגיה קבלית – משמעות המספרים 7,8,9 על פי ימי הבריאה נומרולוגיה קבלית – משמעות המספרים 7,8,9 על פי ימי הבריאה

הנומרולוגיה הקבלית היא שם כולל לכלים רבים שמקורם הוא בקבלה ובמקורות היהודיים כמו למשל ספר היצירה, הגמרא ועוד.נומרולוגיה היא כלי למודעות עצמית - הלמידה מי אנחנו, מה הכוחות והיכולות הטמונים בנו וכיצד אנו יכולים להיעזר בהם לטובתנו ומה 

המשמעות העמוקה של דברים הנאמרים על ידינו משום שכח המילה הוא אדיר.

בעזרת הנומרולוגיה מקבלים מידע על ההחלטות שנלקחו בחיינו ועל שיבוצם בפאזל הענקי שמייצג כל שלב בשנותינו עד כה.

בעזרת ידע זה ובעזרת מודעות רבה ועמוקה אנו לומדים לקבל את מהלך חיינו לטובה, תכונות האופי שלנו ושל אוהבינו ואהובינו, בחירת ימים טובים לקבלת החלטות, לקביעת ראיון, ליום נישואים / חתונה, קניית בית, לבחירת מספרי בית ועוד...

נומרולוגיה קבלית היא שם כולל לכלים רבים שמקורם הוא בקבלה ובמקורות היהודיים כמו למשל ספר היצירה, הגמרא ועוד.

חלק מהכלים בהם מייעץ נומרולוגי נעזר על מנת לבנות מפה נומרולוגית הם: שם האדם, שם האם, יום הלידה בשבוע, שם המשפחה, מספר הבית, תאריך לידה עברי ולועזי, פרשת השבוע בה נולד האדם ועוד. כלים אלה משולבים בעץ החיים או עץ הספירות דרכו הנומרולוג מקבל  מבט אבחנתי נוסף ומפה נוספת על המטופל שמולו. כמובן שהתהליך הוא עמוק ומורכב משום שכל אדם ואדם, הוא מורכב ומרתק .

במאמר זה משמעות המספרים אותם אנו מקבלים הם מסיכום תאריך הלידה לספרה אחת

.משמעות הספרה 7 בנומרולוגיה הקבלית:

ביום השביעי לבריאת העולם – הושלמה הבריאה. ביום זה שבת ה' ממלאכתו וקידש את היום השביעי והאחרון בשבוע.
כלומר ה' בודד את היום השביעי מהיצירה, הפך אותו ליום שונה ומיוחד.
על כן בין היתר אנו למדים כי הספרה 7 למדת על אנשים שחושבים אחרת, מיוחדים ורחפניים. על כן הם לא מובנים פעמים רבות. 
במגן דוד יש 6 קצוות כפי שהעולם הגשמי נברא ב 6 ימים. הפנימיות, החלק הפנימי של מגן דוד הוא החלק השביעי במגן הדוד.
7 אוהבי צדק ואמת, בעלי דמיון רב אשר פעמים מהווה יתרון ופעמים זהו חסרון - חוש הצדק והדמיון גורמים להם להתחשבן עם עצמם ולבקר עצמם לפעמים יתר על המידה ולא בצדק.
ל 7 חשוב הלבד שלו והמקום שלו למען השקט הנפשי שלו והנפש הבריאה שלו. לא אוהבים שמחטטים להם ולא אוהבים להתערבב.
קשה להוציא מהם מידע בעיקר אם הם אינם מכירים וסומכים על הפרטנר שמולם.
אנשי שיחה מרתקים אשר יודעים לסעוד אנשים במצוקתם ושומרי סוד מיוחדים.
הם רגשניים, רגישים, רוחניים, מסתוריים, שמרנים, מאופקים, נאיביים ובעלי קסם אישי.
7 מייצג את השבת ואת כח התפילה - על כן כוחם בדיבור חזק מאוד ועליהם ללמוד להשתמש בכח דיבור זה להשפיע טוב וכך יאזנו בין הגשמי לרוחני כפי שהשבת מקדשת את הגשמיות.
עוצמתו גדולה מאוד, 7 הוא צינור ובעל ידע אוניברסלי, מחפש משמעות לכל.
בחיבור לקדושה כוחו יתעצם בשל קבלת ראייתו השונה בעין טובה ופרידה מהפחד המשתק. בחיבור לקדושה, יגיעו ליעודם - טיפול באנשים ונתינת עצות לאחרים. הוא ירגיש את ההדרכה והשמירה העליונה ויתחזק באמונה שכל כך חשובה לו...

משמעות הספרה 8 בנומרולוגיה הקבלית:

היום השמיני בבריאה הוא היום הראשון לאחר יום השבת - יום המנוחה, יום התפילה והקדושה. זהו היום הראשון לאחר שהקב"ה ברא ויצר הכל וכעת מגיע שוב יום ראשון בשבוע אך הוא בעצם היום השמיני בבריאה. מכך אנו למדים בין היתר כי במספר 8 קיימים אלמנטים המשותפים למספר 1. עם זאת, לעומת 1 הכל כבר עשוי ומוכן למען היום השמיני בשונה מן ה 1. ה 8 מגיע כבר שלם ומוכן לעולם כמו בן זכר שמגיע בע"ה מוכן ומזומן להתחבר בברית הקודש עם בורא עולם  על ידי ברית המילה וכך יחבר הקב"ה בין יצירתו המופלאה - האדם לבין ה'.
כך, במודעות, ה 8 יכול לחבר בין הקדושה לחומר, בין הגשמי לרוחני אך הרוחניות תגיע בד"כ בעקבות החומר. היום השמיני הגיח לעולם לאחר בריאת העולם הגשמי והעולם הרוחני ולכן יש בו כוחות ומשאבים נפשיים עצומים.
השמיניות יכולים לעסוק בכל - עולמם הפנימי שלם.
אחראים, אנרגטיים, עקשניים (בעיקר בתנאי לחץ)  וחומריים, מציבים מטרות וכובשים אותם משום שהם אנשי עסקים טובים - יש להזהר בדרך ולשים תשומת לב רבה להשפעתו על אנשים סביבו ועל התנהגותו כלפי החלשים ממנו משום ששיעורו הוא לא לשפוט את הזולת.
8 עובר עליות ומורדות בחייו, הדרך לא פשוטה אך הוא צריך להוכיח את עצמו, אינו חושש מאתגרים ומתוך הקושי הוא צומח ומשתנה.
אוהב את הנאות החיים, הצורה החיצונית חשובה לו ולכן עליו לסמוך יותר על תחושותיו.
מופנם וסופג המון, מצבי רוח משתנים.
בעלי דמיון רב ואנשי משפחה נאמנים!!


משמעות הספרה 9 בנומרולוגיה הקבלית:

המספר 9 הינו המספר החד-ספרתי הגבוה ביותר. למספר זה ייחודיות רבה בתחום הרוחני ובתחום הגשמי. כידוע נהוג לשיר בפסח על גדולתו של הקב"ה ומספר תשע מקושר לתשעה ירחי לידה. כלומר, ה 9 מחובר לבריאה הניסית והאלוקית של התינוק, יצירת אדם חדש שיוולד לעולם. במהלך 9 ירחי לידה, מגדלת האישה ברחמה יצור אלוקי ובסיום תקופה זו מגיחה לעולם נשמה חדשה.
נשמתם של 9 גבוהה ויעוד נשמתם אדיר ומיוחד - נתינה אינסופית לזולת, לפרט ולכלל.
מתמטית - לא משנה במי נכפיל את הספרה 9, נקבל 9 ובחיבור ערכו נעלם. כלומר קיימת בו יכולת להופיע ולהיעלם על פי בחירה, ליצור ולהרוס על פי בחירה.
בעלי אינטואיציה גבוהה, חשים ויודעים דברים גם בלי ללמוד אותם. מעבירי מסרים, בעלי יכולת ורבלית מופלאה שיכולה להוות יתרון להעברת מסרים וטיפול וייעוץ אך בזמן כעס או לחץ בדיבור יכול להיות לרועץ.
אמיצים, בעלי תפיסה מהירה, בעלי טוב לב מיוחד במינו, רצון עז לעזור לאחרים ולנתב את דרכם, חושב על הזולת ורואה את טובת הכלל והפרט ועל כן מומלץ לו לעסוק בניהול. בעלי השפעה וכוח, פרפקציוניסט ומחפש אידאלים. בעל רעיונות רבים ובעל יכולת מימוש רעיונותיו.
בעל טמפרמנט חזק ואנרגיות של אש ועם זאת מופנם וסופג המון עד שמתפוצץ...
עליו להגשים את עצמו רוחנית ולעסוק תמיד, במחשבה ומעשה, כיצד להיטיב עוד ועוד...

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


689 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, קבלה, מפת לידה, נומרולוג, נומרולוגים, נומרולוגיה קבלית, יעוץ נומרולוגי, מפה נומרולוגית, עץ הספירות, עץ החיים, משמעות המספרים, מספר 7, מספר 8, מספר 9, נומרולוגיה וקבלה, נומרולוגיה 2012, נומרולוגיה 7, נומרולוגיה 9, נומרולוגיה אהבה, נומרולוגיה און ליין, נומרולוגיה אותיות, נומרולוגיה בחינם, נומרולוגיה התאמה, נומרולוגיה התאמה זוגית, נומרולוגיה וזוגיות, נומרולוגיה ושמות, נומרולוגיה זוגית, נומרולוגיה חינם, נומרולוגיה חישוב, נומרולוגיה יהודית, נומרולוגיה לפי שם, נומרולוגיה לפי תאריך לידה, נומרולוגיה מחשבונים, נומרולוגיה, נורית עסיס

תן ציון למאמר זה

3.67