מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | נומרולוגיה | המדריך לתורת הנומרולוגיה

המדריך לתורת הנומרולוגיה

המדריך לתורת הנומרולוגיה המדריך לתורת הנומרולוגיה

הנומרולוגיה הינה תורת המספרים והאותיות, בכל אות ומספר גלומים סודות כמוסים המספרים על האדם.הנומרולוגיה הינה תורת המספרים והאותיות, בכל אות ומספר גלומים סודות כמוסים המספרים על האדם. פענוח המספרים בתאריך הלידה והאותיות בשם האדם ובשם הוריו נותן מפה נומרולוגית העוזרת להבין, לדעת ולפעול בכדי להגיע לייעוד תוך ניצול המשאבים והמתנות אתם באנו לעולם.

בתרבויות עתיקות כמו אטלנטיס, מצרים, יוון, הודו סין וכן בתרבות העברית השתמשו במספרים כסימבול לסדר הקוסמי. מספרים שוו  מחסיה Wu of Hasia , אחד מקיסרי סין, מצא בקרבת הנהר הצהוב Hwang Ho שריון צב עם סימנים ייחודיים הוא הכיל ריבוע מושלם המחולק 3X3 כאשר במרכזו המספר 5. הייחוד היה שכל שורה אופקית, אנכית או אלכסונית הסתכמה ב 15. מהריבוע של שריון הצב הזה המוכר בשם שכבת לו שו Lo Shu grid התפתחו תורות נוספות כמו האסטרולוגיה הסיניתפנג שואי, אי צ'ינג.

הנומרולוגיה המערבית מסתמכת על תורתו של פיתגורס, ריבוע פיתגורס הוא הקשר הישיר של "שכבת לו שו" שנמצאה כאמור בסין על שריונו של הצב. פיתגורס, פילוסוף ומתמטיקאי יווני נולד בשנת 540 לפני הספירה באי סמוס, הוא לא נשאר באי הולדתו וטייל ברחבי העולם; במרכזי לימוד בפרס, מצרים, הודו כרתים וישראל. לכן הפילוסופיה של פיתגורס מושתת על יסודות מזרחיים קיימים שהוא שיכלל ופיתח. פיתגורס התיישב לבסוף בקרוטונה שבדרום איטליה והקים שם מרכז לימוד שהתפרסם בעולם. המרכז עסק במתמטיקה וגיאומטריה והתגליות והסודות שנתגלו במרכז זה נשמרו בקנאות רבה. מעל שער המרכז כתב : "מי שאינו מכיר את יסודות הגיאומטריה – שלא יחלוף על פני השער". הרעיון בפילוסופיה של פיתאגורס היה שהאדם יכול לתפוס את טבע היקום רק דרך מספר ותורה ובמרכז חקרו את טבעם ואיכותם של המספרים.

פיתגורס גילה כי תדר מיוחד ביקום קיים בכל רגע נתון וכמובן ברגע לידת האדם והוא משפיע על האופי ועל הגורל של האדם. התדר הזה מיוצג במספר. כך מן הסתם אי אפשר לשנות את רגע הלידה ואני מציינת זאת למי שחושב לשנות את גורלו על ידי שינוי או הוספת שם, התאריך הוא הכלים והכישורים שקבלנו למימוש היעוד. פיתגורס ביסס את תורתו על אסטרונומיה, מוסיקה, ובעיקר על המתמטיקה, שהייתה הבסיס ליתר המדעים והאומניות. כאמור הוא היה פילוסוף ובדרך מיסטית קישר את המספרים לכוכבי הלכת, לצבעים ולצלילים.

המספרים כפי שראינו קיימים משחר העולם ויש להם משמעות באירועים היסטוריים ומשמעות מיוחדת בדת ובקבלה באמצעות הגימטרייה. בחיים, הכול פועל לפי לוח זמנים. יום חודש שעה וכן הלאה אין לנו שליטה על הזמן ולא על הלידה. הזמן חולף היום הופך ללילה, החודש לשנה ואין אפשרות לעצור את הגלגל, אבל יש אפשרות לחיות את הזמן כאן ועכשיו בהווה ולהשפיע על כל מערכות החיים שלנו.

ביהדות היו אלה המקובלים אשר ביססו את תורת המספרים ופירשו את התורה בעזרתם. ישנם לפי תורת הסוד תאריכים טובים יותר לאירועים כמו פתיחת עסק, יום הנישואים, שעות ביממה לפי הכוכב בשעה, והכוכב השולט באותו היום. לדוגמא א' בתאריך החודש העברי זהו זמן ללדת והתכונה לפי ספר היצירה זרע והספירה היא ספירת תפארת במרכז עץ החיים יום זה יום טוב לפתיחת עסק. יח' בחודש הזמן לבנות התכונה לפי ספר יצירה חיים – יום טוב לנישואים. כמובן שיש עוד ימים טובים אבל כאן לצורך העניין וכן חשוב לדעת לצורך חישוב שמשקיעת החמה אותו היום נחשב ליום המחר כלומר ראשון עם שקיעת החמה הוא למעשה יום שני.

הנומרולוגיה הקבלית או ליתר דיוק הגימטרייה הקבלית מתבססת על שם האדם ושמות הוריו כפי שמופיעים בעץ החיים, מיקומם של האותיות בספירות בצינורות השפע שיורד מהעליונים. לפי ניתוח זה יודע האדם ליתרונותיו וכישוריו שאתם בא לעולם ויכול להבחין במדויק היכן נקודת החוזק שלו באותיות הדין או באותיות החסד כלומר בצד ימין או בצד שמאל בעץ הספירות וכן לבדוק את ביטחונו האישי בקו האמצע שהוא עמוד השדרה שלנו.

בהתאם לסודות הקבלה יש משמעות גדולה ליום בחודש, לחודש עצמו ושיוכך החודש לאחד משנים עשר שבטי ישראל תכונותיו ואתגריו, משמעות לשעה ביום וליום בשבוע.
בחודש העברי התאריך טו' קשור עם החגים כדי להקל על העם באנרגיות המגיעות אליו – זהו אמצע החודש וכפי שידוע לוח השנה העברי בנוי לפי הירח מתחילת החודש הינו פס דק שהולך ומתמלא ומאמצע החודש הולך ומתמעט והחגים באמצע החודש מקלים טו בשבט – ראש השנה לאילנות למשל, טו בניסן – חג פסח, טו בתשרי – חג הסוכות, וכמובן טו באב חג האהבה בחודש אב הקשה של ט' באב חורבן בית המקדש.

הכול מספר! התאריך שנולדנו בו הינו מספר, השעה, היום, החודש והשנה, חשבון הבנק, מספר הטלפון וגם את השם אנו מתגרמים מאותיות למספרים וכל המספרים רוטטים על תדר מסוים האופייני להם עם זיקה לעולם הצבעים והמוסיקה שבעת התווים, שבעת צבעי הקשת, שבעת הצ'אקרות, אנרגיות של שבעת כוכבי הלכת. המיתוסים והאגדות, המספרים והסיפורים מאחוריהם, האותיות, השמש הירח וכוכבי הלכת הכול קשור אנחנו מקושרים ומושפעים מכול האנרגיות הסובבות אותנו אנחנו בסופו של דבר אחד.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


774 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, קבלה, פאנג שואי, צאקרות, נומרולוג, פיתגורס, אסטרולוגיה סינית, ירח, שמש, כוכבי לכת, מפה נומרולוגית, אורה דייגי, תאריך לידה, התאמת מזלות לפי תאריך לידה, וואלה נומרולוגיה, זולו נומרולוגיה, חישוב נומרולוגי, חישוב נומרולוגי לפי שם, חישוב נומרולוגי לפי תאריך לידה, לימוד נומרולוגיה, לימודי נומרולוגיה, מחשבון נומרולוגי, מחשבון נומרולוגיה, מחשבון נומרולוגיה שמות, מחשבון נומרולוגיה תאריך לידה, מחשבוני נומרולוגיה, נומורולגיה, נומורולוג, נומורולוגיה, נומורולוגיה קבלית, נומרולגיה, נומרולוגי

תן ציון למאמר זה

5.00