מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | נומרולוגיה | החלפת שם: שם האדם. האם וכדאי להחליף שם.

החלפת שם: שם האדם. האם וכדאי להחליף שם.

החלפת שם: שם האדם. האם וכדאי להחליף שם. החלפת שם: שם האדם. האם וכדאי להחליף שם.

האם יש שם טוב ושם לא טוב? האם כדאי מיד להחליף שם וזה בדיוק מה שיפתור לנו את הבעיה ויביא את "המזל הטוב"?כאשר תינוק בא לאוויר העולם, לפי היהדות, להורים יש מעין רוח הקודש של תקשור וחיבור לאנרגיות גבוהות ובהתאם נבחר שם הוולד. כוח שמנחה את ההורים לקרוא לילדם דווקא בשם זה. שם שהנשמה בחרה כדי לעשות את "העבודה", "התכלית", או אם תרצו המטרה והתיקון שלשמה הנשמה ירדה לעולם. אין מקריות ואלוהים לא משחק בקוביות כפי שהתבטא אלברט איינשטיין. יש סדר ביקום.

שם האדם, האם יש שם טוב ושם לא טוב? האם כדאי מיד להחליף שם וזה בדיוק מה שיפתור לנו את הבעיה ויביא את "המזל הטוב"? אומרים ביהדות "אין מזל לישראל" או "ישראל מעל המזל". והכוונה שאם האדם מפתח את רמת המודעות העצמית ולא יתנהל באופיו באופן השלילי כפי שהאותיות מראות שיש לו נטייה לכך, אז גורלו משתנה. לכל מספר לכל אות יש אנרגיה והיא באה לידי ביטוי בצד חיובי וצד  שלילי תלוי מה האדם מושך אליו. לדוגמא אנו זקוקים לשמש האנרגיה שלה מביאה חיים ומצד שני חשיפה יתרה לשמש וחוסר הגנה יביא לצרות. ולכן לא מומלץ להחליף שם אלא אם האדם ממש לא אוהב את שמו ולא מתחבר אליו. כאמור הנשמה בחרה להיוולד בשם זה עם כישורים אלה על מנת להגיע ליעוד ובכל שם בכל אנרגיה יש את הפן החיובי ואת הפן שלילי והאדם אחראי לעיצוב תדמיתו וגורלו והכוחות שהוא מושך מהאנרגיה הזו.

השפעת השם הפרטי לעולם אינה מתבטלת, גם אם השם שונה. השם מייצג את הכישורים הטבעיים שלא תמיד ברורים לנו דיים לפחות בתחילת החיים. השם כאמור ניתן בהיוולדנו כי להזדמנות זו יועדנו לטוב ולרע כלומר השם גם נותן לנו חובות למלא את היעוד וגם זכויות שומר עלינו היכן שצריך.באם האדם החליף שם השם החדש יוסיף "גוון" לאנרגיה המקורית אולי להקל או לעתים להקשות ולהזיק. לכן יש לשקול היטב ולנהוג במשנה זהירות כאשר מתכוונים להחליף שם. עדיף לא לשנות שם, אלא לעשות עבודת מודעות ולתקן את המידות והכוונה להתחבר לאנרגיות החיוביות של האותיות של השם. תמיד יש את זכות הבחירה.

אז מה אומרות האותיות בשם האדם. לאות אנרגיה חיובית ושלילית. מה צריך לשפר באופי האדם לפי האות. או באם חסרה לו אנרגיה איזו אות מוסיפה את האנרגיה הזו.

כאשר מפענחים שם צריך לקחת בחשבון לא רק את משמעות האות על היבטי החיוב והשלילה אלא גם מספר האותיות בשם, לאיזה יסוד שייכת האות (ארבע יסודות: אוויר, אש, מים ואדמה) האם להורים יש אחת מאותיות השם וניתן בשילוב פרמטרים נוספים לדעת על ענייני בריאות, מקצוע ועבודה, שורש הנשמה ועוד.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


987 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תורת המספרים, התאמה נומרולוגית, בחירת שם, תורת הנומרולוגיה, שינוי שם, אורה דייגי, שם האדם, אסטרולוגיה ונומרולוגיה, שמות על פי הקבלה, שמות עפ י הקבלה, שמות של בנים לפי הקבלה, בחירת שם לפי נומרולוגיה, בחירת שם לתינוק נומרולוגיה, התאמה זוגית לפי נומרולוגיה, התאמה זוגית לפי תאריך לידה, התאמה זוגית לפי תאריך לידה, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית נומרולוגית, התאמה זוגית על פי תאריך לידה, התאמה לפי תאריך לידה, התאמה נומרולוגית בין בני זוג, התאמת זוגיות לפי תאריך לידה, שמות של בנים, שמות של בנים 2012, שמות של בנים ובנות, שמות של בנים מהתנ ך, שמות של ילדים, שמות של נשים, שמות של עצים, שמות של ציפורים, שמות של תינוקות, שמות תואר חיוביים, שמות תינוקות, שמות תנכיים, שמות תנכיים לבנות, שמות תנכיים לבנים, תורת השמות, תרגום שמות, שמות משפחה אנגליים, שמות משפחה יהודיים, שמות משפחה יפים, שמות משפחה לפי עדות, שמות משפחה נפוצים, שמות משפחה עבריים, שמות משפחה רוסיים, שמות נדירים לבנים, שמות נפוצים לבנות, שמות נרדפים, שמות נשים, שמות ספרדיים, שמות ע פ הקבלה, שמות עבריים, שמות עבריים לבנות, שמות על פי הנומרולוגיה, שמות עם משמעות, שמות פופולריים לבנות, שמות פופולריים לבנים, שמות פירושים, שמות פרחים, שמות פרטיים, שמות פרטיים ומשמעותם, שמות צבעים

תן ציון למאמר זה

5.00