מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | נומרולוגיה | השפעת המספרים על הבית שבו אנו גרים

השפעת המספרים על הבית שבו אנו גרים

השפעת המספרים על הבית שבו אנו גרים השפעת המספרים על הבית שבו אנו גרים

לבית בו אנו גרים, יש תדרים שמשפיעים על חיינו – מספר הבית ומספר הדירה. מס' הינו תדר אנרגטי שמושך אליו את מה שהוא מסמל. אם נבין את הפוטנציאל הטמון בכל מספר נוכל להפיק ממנו את המירב לשיפור החיים בבית או בדירה הנושאים מספר זה.לבית בו אנו גרים, יש תדרים שמשפיעים על חיינו – מספר הבית ומספר הדירה. מס' הינו תדר אנרגטי שמושך אליו את מה שהוא מסמל. אם נבין את הפוטנציאל הטמון בכל מספר נוכל להפיק ממנו את המירב לשיפור החיים בבית או בדירה הנושאים מספר זה. פעמים רבות אני נשאל איזה מספר בית טוב ואיזה מספר בית רע? תשובתי היא אין מס' טוב או רע, לכל מס' יש את היתרונות שלו והחסרונות שלו. לכל מספר תכונות דומיננטיות לטוב ולרע.

אז לעבודה -
התדר של מספר הבית: במידה ואנו גרים בבית דו או תלת סיפרתי יש לצמצם לכדי ספרה אחת ולהתייחס אליה, כנ"ל מספר הדירה. בסופו של תהליך נתייחס לשני תדרים, התדר של מספר הבית והתדר של מספר הדירה.
דוגמא: בית מספר 552 דירה 2 הרי שהחישוב יהיה כדלקמן: 5+5+2+2=14,1=4+1=5. אם נסתכל במהות 5 נראה כי הבית הזה מתאים לאנשי פרסום ופוליטיקאים למיניהם אנשי הבמה, ועוד.

לפניכם פירוט המספרים:

מספר1:
בית טוב לאנשים העוסקים בניהול, לבעלי עסקים פרטיים ולאנשים שרוצים לעבוד מהבית. 1 מחזק בנו את הרעיונות, מביא להתחלות חדשות, לפריצת דרך, לראשוניות, מחזק עצמאות, יצירתיות ותעוזה. נותן לנו כוח, פעלתנות ועוצמה כיחידים.

מספר 2:
2 מדבר על זוגיות ושותפות .טוב ליצירת קשרים. יש לו את היכולת לחבר בין גורמים שונים ולראות את שני צידי המטבע. מחזק את הצד הנשי, הרך, הרגיש והאימהי. כשגרים בבית שמספרו הסופי שתיים מתחזקת האינטואיציה.

מספר 3:
3 הוא מספר שכל כולו חיים טובים, שפע, שמחה, מזל ויצירה. אם האחד הוא הזכר והשתיים היא הנקבה השלוש הוא פרי היצירה המשותף לשניהם: הילד. לשלוש יש מזל של ילד, יש ל- 3 הגנה משמיים ומזל בכל תחומי החיים. כשגרים בבית מספר שלוש מתחזק הצד היצירתי, ומכאן שהוא טוב לאנשים העוסקים באמנות מכל סוג.

מספר 4:
4 הוא המספר הפיזי ביותר מכל המספרים. הוא אחראי על המבנה והקרקע ולכן הוא טוב לצורכי בית, כיוון שמסמל קרקע יציבה ובטוחה, מסגרות, הליכה בתלם ולפעמים מקובעות. זהו מספר המביא עמו דבקות במטרה, מזל בעבודה, חריצות ומשמעת.

מספר 5:
5 טוב למי שנמצא רוב הזמן בתנועה ושחייו רצופים שינויים הוא מסמל פרסום מכל היבטיו, ומביא עמו מזל בפרסום ומכאן שהבית טוב לאנשים שהפרסום בעיסוקם. מחזקת את היצרים המיניים, הכריזמה והקסם האישי של דיירי הבית.

מספר 6:
6 הוא מספר של אהבה ומשפחתיות. היא מסמלת אסתטיקה, נוי ויופי וגורמת לנו להתעסק בענייני המשפחה. היא יוצרת הרמוניה וקירוב לבבות בין שוכני הבית. מספר שטוב למי שעיסוקו בשירות הזולת.

מספר 7:
7 מסמל מימד הרוחני. מגורים בבית מספר 7 טובים לעוסקים בהדרכה וטיפול. מחזק אינטואיציה וטוב למי מביניכם העוסק ברוחניות או מקורבים לדת. מעניק רצון ויכולות ללימודים.

מספר 8:
8 הוא מספר של האינסוף. הוא מסמל כוח, סמכות ועוצמה. מספר שטוב לאנשי עסקים, לעבודה ולחומר. מגורים בבית מספר שמונה טובים למי שרוצים לעבוד מהבית או למי שרוצה לחזק את המעמד הכלכלי שלו. אנשים שגרים בבית מספר 8 נוטים להיות יועצים טובים ובעלי אוזן קשבת.

מספר 9:
מספר 9 פותח את הלב של דיירי הבית, את השירות למען אחרים. מחזק את יכולת הביטוי המילולי והעברת מסרים לאומה כולה, ולכאן אנשי הרוח וההוראה, פוליטיקאים, מרצים, זמרים, סופרים. המתגוררים במספר 9 הם אוניברסאליים, אינטואיטיביים ובעלי יכולות רוחניות גבוהות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3591 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תורת המספרים, התאמה נומרולוגית, מספר הבית, השפעת המספרים על הבית שבו אנו גרים, אסטרולוגיה ונומרולוגיה, בחירת שם לפי נומרולוגיה, בחירת שם לתינוק נומרולוגיה, התאמה זוגית לפי נומרולוגיה, התאמה זוגית לפי תאריך לידה, התאמה זוגית לפי תאריך לידה, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית נומרולוגית, התאמה זוגית על פי תאריך לידה, התאמה לפי תאריך לידה, התאמה נומרולוגית בין בני זוג, התאמת זוגיות לפי תאריך לידה, משה ציקו

תן ציון למאמר זה

5.00