מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | עולם הנסתר | הוצאת עין הרע

הוצאת עין הרע

הוצאת עין הרע הוצאת עין הרע

המושג עין הרע קיים כמעט בכל התרבויות העתיקות וידועים סוגים שונים של קמעות, סימני ידיים, לחשים והשבעות לביטולו – כל אלו הינן דרכים להוצאת עין הרע ולהסרת עין הרעמהי עין הרע?
מושג עין הרע היא האמונה כי ביכולת אדם מסוים המסתכל באופן שלילי עלינו להזיק לנו עד כדי נזק בריאותי ולעשות אותנו חולים, לחבל בהצלחה שלנו ולפגוע בנו. המושג קיים כמעט בכל התרבויות העתיקות וידועים סוגים שונים של קמעות, סימני ידיים, לחשים והשבעות לביטולו – כל אלו הינן דרכים להוצאת עין הרע ולהסרת עין הרע.

מנקודת מבט של הילינג אנרגטי – המחשבות והרגֿשות שלנו – מוקרנים החוצה לעולם – גם דרך הראייה. אם לאדם מסוים יש קנאה או שנאה כלפינו – ההבטה שלו עלולה להיות שלילית ולהקרין עלינו שליליות – זוהי עין הרע.

כולנו נתקלים מדי יום במושג עין הרע, מאחר ולכולנו יש במידה זו או אחרת אגו ורגשות שליליים – אפילו אם הם חבויים בתת - מודע. חֿשוב לציין בעניין הוצאת עין הרע כי המביט אינו בהכרח מתכוון באופן מודע להזיק לנו והוא יכול להיות אפילו קרוב משפחה, חבר אשר ברובד מסוים מקנא בהצלחה. לכן כאשר מדובר על הסרת עין הרע, כדאי מאוד לא למהר ולהאשים אחרים בכישלון שלנו או בבעיות שלנו.

אף על פי כן חשוב מאוד לבצע הסרת עין הרע והוצאת עין הרע מאחר והצטברות של עין הרע, שכפי שציינתי היא עניין יומיומי בו כולנו נתקלים.

בטיפול ההילינג האנרגטי לאחר שמתבצעת הוצאת עין הרע – אנו שמים הגנות אנרגטיות על המטופל כדי למנוע כניסה של אנרגיות לא רצויות וביניהן עין הרע.

בטיפול ההילינג האנרגטי – אני משתמש בתפילה, סגולות מהיהדות, בקשות מהמלאכים הממונים על הסרת עין הרע והגנה ממנה ובאנרגיות גבוהות על מנת לבצע הוצאת עין הרע ולהגן מפניה. לאחר מכן אני מבקש את הריפוי עבור המטופל ומשתמש בהילינג אנרגטי על מנת לבצע ריפוי מנזקי עין הרע.

לסיכום – למרות שעין הרע הינה דבר שכיח למדי – ונזקיה עלולים להיות גדולים מאוד – עין הרע היא בעיה הניתנת לפתרון בקלות רבה –  באמצעות תהליך של הסרת עין הרע, הגנה, ריפוי והילינג אנרגטי.

למרות שהסרת עין הרע היא דבר קל ביותר המתבצע במהלך פגישה אחת ההשפעה שלה היא דרמטית ונרחבת עבור כל המערכת. הסרת עין הרע והוצאת עין הרע הינם הצעד הראשון בריפוי, שכן ללא הסרת עין הרע בלתי ניתן לרפא. במיוחד ישנם מקרים רבים בהם עין הרע היא עצמה הגורם לבעיה מלכתחילה והסרת עין הרע היא הפתרון.

חשוב מאוד לא להזניח נושא חשוב זה של הוצאת עין הרע והסרת עין הרע – ניתן לפתור בעיות רבות בקלות באמצעי זה.

אביא פה דרך פשוטה ויעילה להוצאת עין הרע ולהסרת עין הרע. יש להתפלל אל הבורא ולבקש שהבורא יבצע עבורנו הוצאת עין הרע והסרת עין הרע.

דרך נוספת להוצאת עין הרע ולהסרת עין הרע היא באמצעות השבעה – זהו לחש בו מכריחים את העין הרע לעזוב את האדם בכח השמות הקדושים ומידות החסד העליונות.

בנוסף, לפסוק "בן פורת יוסף" יש סגולה חזקה מאוד להסרת עין הרע ולהוצאת עין הרע.

ישנם מלאכים מיוחדים הממונים על הוצאת עין הרע. בטיפול אנו נזמן מלאכים אלו לבצע הוצאת עין הרע למטופל.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2992 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

ריפוי, הגנה, הסרת עין הרע, הילינג אנרגטי, הוצאת עין הרע, הסרת עין הרע, פתיחה בתהילים, ראיית הנסתר, סגולות מהיהדות, איך בודקים עין הרע, איך מבטלים עין הרע, הוצאת עין הרע מהבית, צמח נגד עין הרע, און ליין, מאגיה אדומה, מאגיה וכישוף, מאגיה לבנה, מאגיה לבנה אהבה, מאגיה לבנה לחשים, סמלים מיסטיים, מיסטיקן מומלץ, מתקשר מומלץ, מתקשרות מומלצות, מתקשרים אונליין, תקשור און ליין, מתקשרים און ליין, קו המומחים טלפון, קוראת בקפה מומלצת, קריאה בכף היד מדריך חינם, עידו פרץ

תן ציון למאמר זה

5.00