מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש שמות | משמעות האות א בשם שלך

משמעות האות א בשם שלך

משמעות האות א בשם שלך משמעות האות א בשם שלך

מה משמעות אותיות השם שלכם לפי תורת הקבלה והנומרולוגיה, ואיך זה בדיוק אמור לעזור לכם בחיים. על האות א בשם שלךעל פי תורת הקבלה לכל אות יש עוצמה אנרגטית ומשמעות רוחנית עמוקה. לכן, השם שלנו מהווה "כרטיס כניסה" אנרגטי לעולם. כמו כן, גם בנומרולוגיהגימטריה ועולם המיסטיקה בכלל למשמעות השם יש עוצמה רבה שעשויה להשפיע על מיצוי הפוטנציאל האישי בתחומים שונים כגון: אהבהזוגיותקריירההגשמת פוטנציאלבחירת מקצוע ועוד.

א' בתחילת השם: אנשים ששמם מתחיל באות א' – כמו אהוד בנאי, ארז טל, אורנה בנאי - הם טיפוסים של חידושים, הפתעות, מהפכים,  סערות רגשיות ובאופן כללי הרבה אקשן.

תיקון אישי על פי הקבלה: מכיוון שמדובר באות שפותחת את סדר האותיות וממילא מהווה את המצביא ההולך בראש המחנה, אנשי ה-א'  צריכים להוות דוגמה לאחרים ולהוביל אותם. לפיכך, אל להם לחשוש מפני מצבים לפיהם יצטרכו ליטול אחריות ולאחוז בשרביט המנהיגות.

בתחום הגופני והרגשי: הם עלולים לסבול מרגישות באזור הגולגולת, בעיקר בפדחת ובעור שמתחת לציצית השיער. כמו כן, כפי שקורה  תדיר אצל מנהיגים מלידה אשר עול המנהיגות מוטל על שכמם, ייתכנו כיבי קיבה (אולקוס). בתחום הרגשי הם עשויים לסבול מרגשי אשמה ונקיפות מצפון שקשורים, בין היתר, באינטראקציות עם האנשים שאותם הם מובילים.

מה אפשר לעשות עם המידע הזה: להיות ערים וערניים לצורכי הסובבים, וגם אם פה ושם הם נאלצים להעניק יתרון מה לאדם מסוים על  פני אדם אחר, עליהם לעשות זאת בנחישות אך ברגישות ובכל מקרה, להיות זהירים בכבודם של אנשים.

המספר החזק: לפי הנומרולוגיה המספר המייצג של אנשי הא' הוא 1, שתכונותיו הן: מלכותיות, הוד והדר, גאווה, זוהר, הצלחה, מנהיגות, כריזמה, נחישות, דרמטיות, בומבסטיות ואקסטרווגנטיות. לפיכך, כל מספר שהערך הגימטרי שלו מסתכם ב–1 הוא מספר מזל עבורם. כאלה הם המספרים: 19, 28, 37, 46, 55, 64, 73, 82, 91, ו– 100.

א' באמצע השם: אנשים ששם מכיל בתוכו את האות א' – כמו מאיה בוסקילה - הם טיפוסים מלאי רגש, חביבות, אמפתיה ואכפתיות למצוקות הזולת.

א' בסוף השם: טיפוסים בעלי כושר ניתוח, יכולת הבעה, שנינות, ציניות, חוש הומור ואינטליגנציה גבוהה. מי אמר גיא זוהר?

א' בתחילת השם הפרטי וגם בתחילת שם המשפחה: או.קיי, אם גם השם הפרטי וגם שם המשפחה שלכם מתחילים באות א', אתם מועמדים אולטימטיביים לכבוד, פרסום ותהילה. דוגמאות? אלברט איינשטיין, אהוד אולמרט והאמיץ בעיתונאים - איתי אנגל.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


891 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, קבלה, בחירת מקצוע, שמות, תיקון, פירוש שמות, גימטריה, קריירה, הגשמת פוטנציאל, שם, משמעות השם, שמות על פי הקבלה, שמות עפ י הקבלה, שמות של בנים לפי הקבלה, שמות של בנים, שמות של בנים 2012, שמות של בנים ובנות, שמות של בנים מהתנ ך, שמות של ילדים, שמות של נשים, שמות של עצים, שמות של ציפורים, שמות של תינוקות, שמות תואר חיוביים, שמות תינוקות, שמות תנכיים, שמות תנכיים לבנות, שמות תנכיים לבנים, תורת השמות, תרגום שמות, שמות משפחה אנגליים, שמות משפחה יהודיים, שמות משפחה יפים, שמות משפחה לפי עדות, שמות משפחה נפוצים, שמות משפחה עבריים, שמות משפחה רוסיים, שמות נדירים לבנים, שמות נפוצים לבנות, שמות נרדפים, שמות נשים, שמות ספרדיים, שמות ע פ הקבלה, שמות עבריים, שמות עבריים לבנות, שמות על פי הנומרולוגיה, שמות עם משמעות, שמות פופולריים לבנות, שמות פופולריים לבנים, שמות פירושים, שמות פרחים, שמות פרטיים, שמות פרטיים ומשמעותם, שמות צבעים

תן ציון למאמר זה

3.67