מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש שמות | משמעות האות ק בשם שלך

משמעות האות ק בשם שלך

משמעות האות ק בשם שלך משמעות האות ק בשם שלך

מה משמעות אותיות השם שלכם לפי תורת הקבלה והנומרולוגיה, ואיך זה בדיוק אמור לעזור לכם בחיים. על האות ק בשם שלךעל פי תורת הקבלה לכל אות יש עוצמה אנרגטית ומשמעות רוחנית עמוקה. לכן, השם שלנו מהווה "כרטיס כניסה" אנרגטי לעולם. כמו כן, גם בנומרולוגיהגימטריה ועולם המיסטיקה בכלל למשמעות השם יש עוצמה רבה שעשויה להשפיע על מיצוי הפוטנציאל האישי בתחומים שונים כגון: אהבהזוגיותקריירההגשמת פוטנציאלבחירת מקצוע ועוד.

על פי תורת הקבלה, צורת האות ק' בכתב העברי הקדום היא כמעין קו שבראשו עיגול חצוי לשניים. חלקה העליון של האות דומה לקוף של מחט, כלומר לחור שמשחילים בו את החוט. ככל הנראה בכוונת האות ק' להורות על תנועה מקיפה או על דבר מה מקיף. מכל מקום, האות ק' קשורה במילה קודש.

האות ק' בתחילת השם: לאנשים ששמם מתחיל באות ק' כמו קרן פלס, קורין אלאל וקובי פרץ, קשה לשים את עצמם בנעלי הזולת כיוון  שעבורם יש רק נקודת השקפה אחת: זו שהם עצמם רואים. גם אם הם אינם מצוידים בהשכלה פורמלית, הרי שתמיד יצליחו לפלס את נתיבם אל ראש הפירמידה. כדי לכבוש את ליבם, יש להריע לחוכמתם ולמעשיהם.

ק' באמצע השם: אדם ששמו מכיל את אות ק' כמו אקי אבני, ויקה פינקלשטיין, ג'קו אייזנברג או מיקי חיימוביץ', הוא הנחשון המסתער לפני  המחנה, כאשר אומץ ליבו הוא מעין תמרור לכל הנוהים אחריו. מנהיגותו אינה מוטלת בספק ואין לו מתחרים. הוא מצווה ומרעים בקולו, ורק השמיים הם הגבול לשאיפותיו.

ק' בסוף השם: אנשים ששמם מסתיים באות ק', כמו מושיק עפיה, איציק זוהר או מושיק ליפץ, הם טיפוסים שמומחיותם היא ליטול לידיהם  ארגונים כושלים או מסגרות צולעות, להשקיע בהם ולהפכם לפאר היצירה. כדי להשיג את מטרותיהם הם אינם מהססים להישיר מבט אל הממונים עליהם, כמו גם אל הסרים למרותם. הסובבים אותם נדבקים בהתלהבותם, גם אם אינם מסכימים לעקרונותיהם.

ק' בתחילת השם הפרטי וגם בתחילת שם המשפחה: אדם כזה יודע שהוא ראש וראשון לסובבים אותו. ברור לו כי הוא ניחן באנרגיות של  מנהיג מבטן ומלידה. הוא תמיד ישאף למצוא את עצמו בקדמת הבמה ותחת אור הזרקורים, וישמיע את דבריו בנימה של פאתוס ועטוף בדרמטיזציה המוסיפה לו חן וקסם אישי. הוא מנצח את יריביו אך לא בז להם, ומורה לאחרים את דרכם. הוא מישיר מבט, דובר אמת, אינו נרתע מפני קשיים ומוכן ליטול אחריות למעשיו.

בתחום הגופני והרגשי: מי ששמו מכיל את האות ק' בהתחלה, באמצע או בסוף ניחן ברגישות רבה באזור החזה והגב התחתון. כדאי לו  לברר על בעיות בעמוד השדרה. הוא אינו שועה להוזי הזיות וחולמי חלומות: המטרה מקדשת עבורו את האמצעים, והמבחן היחיד שהוא מוכן לעמוד בו הוא מבחן התוצאה. כריזמה היא שמו השני, וגם בשעות משבר או צרה הוא ימשיך לנווט את דרכו מבלי להפגין סימני חולשה.

תיקון אישי על פי הקבלה: אדם שהאות ק' מייצגת אותו חייב לרכוש יכולת מנהיגות שתיסחף בעקבותיו אנשים בעלי עוצמה שיהיו מוכנים להניח לו להיות נותן הטון והמושך בחוטים. אבל לא מדובר בתכונותיו של בריון הנהנה מעימותים ומהתגוששויות, אלא במנהיג הנותן דוגמה אישית ומחנכת לפקודיו. אהבתו תהיה בסגנון של בילויים ושעשועים, ואת שעות הפנאי הוא יעדיף להעביר במקומות יוקרתיים ובעלי ניחוח מלכותי.

מה אפשר יכולים לעשות עם המידע הזה: חריטת האות ק' על גבי קמע מעניקה קדושה לעונד אותו. ניתן לחרוט אות זו על גבי קמע בראש הפסוק "קדוש קדוש קדוש השם צבאות מלא כל הארץ כבודו" (ישעיהו פרק ו' פסוק ג'). אפשר גם להשתמש בפסוק זה כמנטרה בשעת מדיטציה ולאותה מטרה.

המספר החזק: לפי הנומרולוגיה, המספר המייצג של אנשי הק' הוא 1 או 10, לכן כל מספר שהערך הנומרולוגי שלו מסתכם ב – 1 הוא מספר מזל עבורכם. כאלה הם המספרים: 10 – 19 – 28 – 37 – 46 – 55 – 64 – 82 – 91 - ו – 100. אתם קשורים במספר 1, וזה אומר שקיימת משיכה ביניכם לבין בני המין השני אשר צירוף אותיות שמם או סיכום ספרות תאריך לידתם מעניקים את אחד מן המספרים 1, 5 או 7.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


532 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, קבלה, בחירת מקצוע, שמות, תיקון, פירוש שמות, גימטריה, קריירה, הגשמת פוטנציאל, שם, משמעות השם, פירוש שמות לילדים, פירוש שם המשפחה, פירושי שמות לבנות, פירוש השם נועה, פירוש השם מאיה, פירוש השם ליה, פירוש השם עילי, פירוש השם רותם, פירוש השם שני, פירוש השם מיקה, פירוש השם רומי, פירוש השם לפי הקבלה, פירוש שם לפי הקבלה, פירוש שמות בקבלה, פירוש שמות לפי הקבלה, פירוש שמות מהקבלה, פירוש שמות קבלה, פירושי שמות בקבלה, פירושי שמות לפי הקבלה, פירושי שמות מהקבלה, פירוש שם משפחה, פירוש שם פרטי, פירוש שם שמות ומשמעויות, פירוש שמות לבנות, פירוש שמות לבנים, פירוש שמות לתינוקות, פירוש שמות משפחה, פירוש שמות משפחה שורשים משפחתיים, פירוש שמות פרטיים, פירושי שמות, פירושי שמות לבנים, פירושי שמות משפחה, פירושים לשמות, פירושים לשמות משפחה, פירוש השם ליאם, פירוש השם ליהי, פירוש השם נועם, פירוש השם עדן, פירוש השם עומר, פירוש השם עידו, פירוש השם עידן, פירוש השם עמית, פירוש השם עתי, פירוש השם שובל, פירוש השם שלי, פירוש השם שרון, פירוש השם תומר, פירוש השמות, פירוש לשמות, פירוש של שמות, פירוש שם, פירוש שם לתינוק

תן ציון למאמר זה

0