מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש שמות | משמעות האות ר בשם שלך

משמעות האות ר בשם שלך

משמעות האות ר בשם שלך משמעות האות ר בשם שלך

מה משמעות אותיות השם שלכם לפי תורת הקבלה והנומרולוגיה, ואיך זה בדיוק אמור לעזור לכם בחיים. על האות ר בשם שלךעל פי תורת הקבלה לכל אות יש עוצמה אנרגטית ומשמעות רוחנית עמוקה. לכן, השם שלנו מהווה "כרטיס כניסה" אנרגטי לעולם. כמו כן, גם בנומרולוגיהגימטריה ועולם המיסטיקה בכלל למשמעות השם יש עוצמה רבה שעשויה להשפיע על מיצוי הפוטנציאל האישי בתחומים שונים כגון: אהבהזוגיותקריירההגשמת פוטנציאלבחירת מקצוע ועוד.

לפי תורת הקבלה צורת האות ר' בכתב העברי הקדום היא כצורת הראש האנושי ומכאן גם הדמיון בין המילה 'ריש' לבין המילה 'ראש'. כמה מן הדעות המקובלות קושרות את האות ר' אל הערך ירושה, אך דעות אחרות רואות בה את הערך רש בכוונת "עני". גישה חיובית יותר רואה בר' את הראש האנושי ומכאן את העם היהודי, שגם הוא ראש לשאר אומות העולם.

האות ר' בתחילת השם: אנשים ששמם מתחיל באות ר' כמו רן דנקר, רז מאירמן, ריטה וריקי גל - יחד עם כל האנרגיה הרגשית שיצברו, הם  צריכים להיות עטוף בהמון חסד ורחמים כדי למצוא את דרכם בחיים. מי שנתיב הגורל שלו קשור אל האות ר' צריך ללמוד כיצד להרעיף טונות של חום ואהבה, ואיך לפנק מבלי להתבייש.

ר' באמצע השם: אדם ששמו מכיל את אות ר' כמו מרינה מקסימיליאן בלומין, אושרי כהן או אורנה בנאי, שלא יתבייש לחפש לעצמו שותף או  לפחות כתף שאפשר להישען עליה, ושלא יימנע ממצבים בהם ימצא את עצמו מוצף בים של אהבה. זהו אדם שאוהב את השמחה, אך מוצא את היופי גם בעצב, והוא לעולם ימשיך לתור אחר שיקויים שעשויים לרפא זוגיות במשבר.

ר' בסוף השם: כאשר שמו של אדם מסתיים באות ר כמו אצל אמיר פיי גוטמן, ליאור אשכנזי ואדיר מילר, אהבתו לא תדע גבולות או  מגבלות. הוא לא צריך לחשוש לבטל את אישיותו מפניו של בן הזוג והוא ילמד את עצמו כיצד להתפשר עם עקרונותיו שלו, ובלבד שלא לפגוע במערכת יחסים המתנהלת על בסיס רגשי.

ר' בתחילת השם הפרטי וגם בתחילת שם המשפחה: אדם כזה, כמו למשל רפי רשף, יהיה חביב, מקסים, חינני, נעים והרמוני. הוא יהיה  נכון להקריב את כל מה שיש לו למען רווחתו ושלומו של הפרטנר שלו. הוא ילמד את עצמו כיצד לגלות רגישות לצרכי הזולת, ולהיות ניחן בסבלנות כדי לספק צרכים אלה. הוא לעולם יהיה מוכן לקטוף את הירח למען קרוביו ובני משפחתו, והסובבים אותו תמיד יוכלו למצוא אצלו מילה טובה, קריצה, מגע ומבט.

תיקון אישי על פי הקבלה: אדם שהאות ר' מייצגת אותו צריך לרכוש לעצמו את רכותם ועדינותם של מזלות יסוד המים, בעיקר של סרטן  ודגים. הוא חייב להתחבר עם פן נשי, ענוג, זורם ומשתפך שממילא קיים בנבכי נפשו. החושניות שלו חייבת לפנות אל הקן החמים של בית ומשפחה, והוא חייב להציב לנגד עיניו את הדמות המסמלת תרנגולת הדוגרת על אפרוחיה.

בתחום הגופני והרגשי: מי ששמו מכיל את האות ר' בהתחלה, באמצע או סוף חייב ללמוד להעריך את האהבה כאילו הייתה סם חיים הזורם בגופו, הלשד שבעצמותיו. איזור פיסי פגיע או רגיש במיוחד אצלו הוא הקיבה והמעיים.

 מה אפשר לעשות עם המידע הזה: חריטת האות ר' על גבי קמע היא סגולה בדוקה לרפואה שלמה עבור העונד אותו. ניתן לחרוט אות זו על גבי קמע בראש הפסוק "רפאני השם וארפא הושיעני ואיוושע כי תהילתי אתה" (ירמיהו פרק י"ז פסוק י"ד). אפשר גם להשתמש בפסוק זה כמנטרה בשעת מדיטציה ולאותה מטרה.

המספר החזק שלכם: לפי הנומרולוגיה, המספר המייצג שלכם הוא 2 או 20, לכן כל מספר שהערך הנומרולוגי שלו מסתכם ב – 2 הוא מספר מזל עבורכם. כאלה הם המספרים: 2 – 20 – 29 – 38 – 47 – 55 – 65 – 83 – 92 - ו – 200. אתם קשורים במספר 2, וזה אומר שקיימת משיכה ביניכם לבין בני המין השני אשר צירוף אותיות שמם או סיכום ספרות תאריך לידתם מעניקים את אחד מן המספרים 2, 4 או 8.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


732 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, קבלה, בחירת מקצוע, שמות, שינוי שם, תיקון, פירוש שמות, גימטריה, קריירה, הגשמת פוטנציאל, שם, משמעות השם, פרוש שם, פרוש שמות לפי הקבלה, שם לתינוקת, פרוש שמות משפחה, שם לילד לפי הקבלה, שם לפי הקבלה, שם לפי הקבלה, שמות בנים לפי הקבלה, שמות האדם לפי הקבלה, שמות בקבלה, שם לתינוק נומרולוגיה, שם לתינוקות, שם מיוחד, שם מיוחד לבת, שם משפחה, שם משפחה מוצא, שם פרטי משמעות, שמות אמריקאיים, שמות אמריקאים, שמות אמריקאים לבנות, שמות אמריקאים לבנים, שמות אמריקאים לתינוקות, שמות אנגליים, שמות באנגלית, שמות בגימטריה, שמות בינלאומיים, שמות בינלאומיים לבנות, שמות בינלאומיים לבנים, שמות בלועזית, שמות בנומרולוגיה, שמות בני אדם, שמות בנים, שמות בנים משמעות, שמות בעברית, שמות בצרפתית, שמות האדם, פענוח שמות, פרוש השם, פרוש שמות, פרוש שמות לבנות, פרושי שמות, פרושי שמות לבנות, רעיונות לשמות, רשימת שמות, רשימת שמות לבנות, רשימת שמות לבנים, רשימת שמות לתינוקות, רשימת שמות משפחה, שינוי שם משפחה, שינוי שם פרטי, שם בת, שם יפה לבת, שם לבן, שם לבת, שם לי, שם לילד, שם לילדה, שם לעסק, שם לעסק חדש, שם לפי תאריך לידה, שם לתינוק, שם לתינוק לפי הקבלה, שם לתינוק לפי תאריך לידה

תן ציון למאמר זה

4.67