מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | קלפי טארוט | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף גלגל המזל בקריאה בקלפים

משמעות קלף גלגל המזל בקריאה בקלפים

משמעות קלף גלגל המזל בקריאה בקלפים משמעות קלף גלגל המזל בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף גלגל המזלבתחום הרומנטי: הקלף צופה לכם שנה של התחדשות ושינויים. נראה כי אתם עומדים לשדרג את המתרחש בתחום שבינו לבינה. פרשיות רומנטיות הולכות,  ואחרות צצות. אין סיבה להיצמד לקיים, אלא אם כן הוא לרוחכם.

בתחום הקריירה: הקלף מעודד אתכם לגלות פתיחות כלפי שינויים. אין תועלת בהיצמדות לכיסא, כאשר באופק מדשדשות הצעות קורצות. כדאי ללכת עם הצעה  שקשה לסרב לה. ישן מפני חדש תוציאו. אל תיכנעו לשגרה.

בתחום הפיננסי: הקלף מבשר על שינויים פיננסים שעשויים להצמיח מקור כספי חדש. ייתכן כי מדובר ברווחים המבוססים על עונתיות. אפשרות נוספת  קובעת כי המזל יהיה בעזרתכם החל מן הרגע בו תרשו לעצמכם לזרום.

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מנסה לשכנע אתכם לבוא לקראת שינויים. רוצה לומר כי תהפוכות אינן רעות בהכרח, כשם שיציבות אינה טובה בהכרח. יש תהפוכות שעשויות לבשר על מזל גדול, כשם שקיימת יציבות שעלולה לרמוז על שעמום וריקנות.

תיאור הקלף: שלוש דמויות סובבות סביב גלגל והן נחש, ספינקס ואדם עם פני תן. הדמויות מייצגות את שלושת הכוחות הפועלים בטבע: הכוח המוליד, הכוח המקיים והכוח ההורס. ארבע פינות הקלף מציגות ארבע דמויות המבשרות על מזלות המסמלים את ארבע עונות השנה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


11155 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קלף גלגל המזל, טארוט sos, טארוט אהבה, טארוט אושו, טארוט מלאכים, לשאול את הטארוט, פירוש קלפי טארוט, קלפי, קלפי, קלפי טארוט אושו, קלפי טארוט פתיחה יומית, שאלה לטארוט, טארוט פתיחה יומית חינם

תן ציון למאמר זה

0