מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | קלפי טארוט | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף הקיסר בקריאה בקלפים

משמעות קלף הקיסר בקריאה בקלפים

משמעות קלף הקיסר בקריאה בקלפים משמעות קלף הקיסר בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף הקיסרבתחום הרומנטי: מייצג זוגיות נפלאה וטובה. מדגיש את הדומיננטיות שלכם במערכת היחסים. מציב אתכם בעמדת נותני הטון. רומז על דמות גברית  סמכותית [אב, דוד, סב, אח, דודן] המשפיעה על מהלך הדברים.

בתחום הקריירה: מבשר על קריירה מוצלחת והישגית. מעניק הצלחה יוצאת דופן לאנשי צבא וכוחות הביטחון, כמו גם למי שאוחזים בתפקידי שררה. רומז על דמות גברית סמכותית [כגון ה – 'בוס'] שתשפיע רבות על השתלשלות  העניינים.

בתחום הפיננסי: מבשר על הצלחה פיננסית שלא רבות כמוה. תורם רבות לייצוב חשבון הבנק. מעודד פעולות גלויות שאינן כרוכות במניפולציות  פיננסיות. רומז על דמות גברית סמכותית שתהווה מקור השראה לנעשה.

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מייצג הצלחות מדהימות ומפעימות בכל תחומי החיים. רומז על הצורך להפעיל עוצמה ונחישות כדי לזכות בפירות המיוחלים. מעניק תהילה וכבוד. פורש שטיח אדום לרגליכם. מכתיר את ראשכם בזר של מנצחים. מסייע להבסת יריבים. מכשיל מתחרים. רודף ולוקח שלל. גלוי, ישר וישיר.

תיאור הקלף: מלך רב השפעה יושב על כס מלכותו. תנוחת המלך נוקשה ורומזת על קשיחות ועוצמה. כס המלכות עשוי אבן שמגולפות בה ראשי אילים כסמל להסתערות על היעד. המלך עוטה שריון וגלימת קרב אדומה. לרגליו מגפי שריון ולראשו כתר המזכיר כובע פלדה בצורתו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


12853 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קלף הקיסר, טארוט sos, טארוט אהבה, טארוט אושו, טארוט מלאכים, לשאול את הטארוט, פירוש קלפי טארוט, קלפי, קלפי, קלפי טארוט אושו, קלפי טארוט פתיחה יומית, שאלה לטארוט, טארוט פתיחה יומית חינם

תן ציון למאמר זה

0