מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | קלפי טארוט | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף הכהן הגדול בקריאה בקלפים

משמעות קלף הכהן הגדול בקריאה בקלפים

משמעות קלף הכהן הגדול בקריאה בקלפים משמעות קלף הכהן הגדול בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף הכהן הגדולבתחום הרומנטי: קלף נפלא וחלומי עבור כל אלה המבקשים למסד את אהבתם או בפשטות, כמהים לפגוש את מוסד הרבנות. נראה כי רבים מכם נמצאים עתה  בדרך לשם או מניחים את היסודות לזוגיות בעלת תכלית.

בתחום הקריירה: הקלף צופה הצלחה לשואל בקלפים עם גורמי ממסד שונים. כמו כן הוא רומז על עצתו החכמה של אדם רב השפעה. מכאן עולה כי צפויה  לכם הצלחה בתחומים ביורוקראטיים שנגררו זמן רב.

בתחום הפיננסי: הקלף צופה הצלחה לשואל בביצוע מהלכים פיננסיים כאלה או אחרים, ואף בתחומים הקשורים בערכאות. מכאן ניתן להסיק כי תצלח  דרככם בנתיבים העוסקים באפיקים שצוינו כאן.

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מייצג מגוון גדול של תחומים אשר קשורים [כך או אחרת] עם הממסד. במקביל, הוא מייצג הארה כלשהי שהשואל בקלפים זוכה לה הודות לעצתו של אדם בעל ניסיון. נראה כי השנה אתם עומדים לקבל עצה מעין זו אשר תיקח אתכם אל הערוץ הנכון.

תיאור הקלף: דמות כהונה יושבת על כס כהונתה ומעניקה עצות לשני חסידים המרכינים ראשיהם. הקלף מייצג מגוון גדול של נושאים הקשורים בממסד או בעצתו של אדם חכם במיוחד. יש לזכור כי בתקופה בה נולדו הקלפים [המאה ה 12] הכנסייה הייתה הפיגורה אשר ייצגה את הממסד על כל גווניו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


10600 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קלף הכהן הגדול, טארוט sos, טארוט אהבה, טארוט אושו, טארוט מלאכים, לשאול את הטארוט, פירוש קלפי טארוט, קלפי, קלפי, קלפי טארוט אושו, קלפי טארוט פתיחה יומית, שאלה לטארוט, טארוט פתיחה יומית חינם

תן ציון למאמר זה

0