מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | קלפי טארוט | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף השמש בקריאה בקלפים

משמעות קלף השמש בקריאה בקלפים

משמעות קלף השמש בקריאה בקלפים משמעות קלף השמש בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף השמשבתחום הרומנטי: הקלף מייצג מערכת יחסים נפלאה, טובה, חלומית ומדהימה. במקביל, הוא קובע כי סוד ההצלחה טמון במצב חומרי טוב במיוחד, מה  שלא ימנע מכם השנה גם את האושר שבלב, לא רק את העושר שבכיס.

בתחום הקריירה: הקלף מייצג קריירה נפלאה, מדהימה והישגית. במקביל, הוא רומז כי מישהו תומך בשואל בקלפים ומקדם אותו, מה שמבשר עבורכם  על נותן חסות שמתייצב השנה לצידכם ומריץ אתכם אל ראש הפירמידה.

בתחום הפיננסי: הקלף מייצג מצב כספי אדיר ומהמם אך רומז כי גורם חיצוני כלשהו מגבה את השואל בקלפים ומעניק לו מטובו. מכאן אתם מוזמנים  להסיק כי צפויה לכם שנה פיננסית נפלאה.

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מייצג מגוון גדול של תחומים אשר צפויה בהם הצלחה גדולה וכבירה, עצומה ונפלאה. במקביל, הקלף קובע כי ההצלחה הינה הודות לטוב ליבו ולנדיבותו של גורם חיצוני כלשהו המעניק לשואל בקלפים מטובו.

תיאור הקלף: ילד עירום רוכב על סוס בתוך שדה חמניות. מנגד ניצבת חומה. שמש זהובה מפזזת מעל ומרה אווירה של חום וערגה. השמש באה לייצג את הרעיון אשר לפיו היא מקרינה מחומה על היקום כולו מבלי לעשות הבחנות בין רע לטוב. כלומר: הענקה שאינה תלויה בדבר. החומה מייצגת את ההפרדה בין עולם החומר לבין עולם הרוח.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


10970 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

טארוט sos, טארוט אהבה, טארוט אושו, טארוט מלאכים, לשאול את הטארוט, פירוש קלפי טארוט, קלפי, קלפי, קלפי טארוט אושו, קלפי טארוט פתיחה יומית, קלף השמש, שאלה לטארוט, טארוט פתיחה יומית חינם

תן ציון למאמר זה

0