מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | קלפי טארוט | דמיון מודרך בעזרת קלפי הטארוט

דמיון מודרך בעזרת קלפי הטארוט

דמיון מודרך בעזרת קלפי הטארוט דמיון מודרך בעזרת קלפי הטארוט

קלפי הטארוט הם גלריה עשירה ומגוונת של תמונות חזותיות הנותנות ביטוי רחב, מעמיק ומקיף לתחושות, רגשות, מחשבות ודימויים שאנו חווים בנסיבות שונות של חיינו.קלפי טארוט הם גלריה עשירה ומגוונת של תמונות חזותיות הנותנות ביטוי רחב, מעמיק ומקיף לתחושות, רגשות, מחשבות ודימויים שאנו  חווים בנסיבות שונות של חיינו. המחשבות, האמונות והרגשות שלנו הם רמה מסוימת של רטט אנרגטי. התגשמותו במוח באה לידי ביטוי בשפת הגוף, בשפה המדוברת ובהתנהגות שלנו.

לכל אדם סט של ערכים ואמונות שקובעים את מחשבותיו ומתנים את דרכי התנהגותו.
הכוח המדמה היא אחת התכונות המופלאות שבני האדם נחנו בהן, רובנו עושים ביכולת זו שימוש רחב ואינטנסיבי, אך לא תמיד הדבר פועל לטובתנו. גופנו מגיב עצבית ורגשית לתמונת דמיון העולה במוחנו. תת ההכרה אינו מבחין בין מציאות לדמיון. העבודה עם הקלפים יכולה לסייע לנו ליצור במוחנו ובמודעותנו תמונות דמיון אשר ישמשו לנו מקור להעצמת כוחנו הפנימי וניתוב כוח הרצון המחשבה והפעולה בעקבותיהם להשגת מטרות, תוך אמונה ביכולת ובכישרון המצויים בתוכנו.

הדמיון והעבודה בעזרת הקלפים יסייע לתפוס את מה שנראה בלתי אפשרי כאפשרי, משעה שנאמין בכך הסיכוי שהדבר יתממש במציאות יגבר, כיוון שאז ניתן אמון ביכולת לפעול למימוש ה"חלום".

הדימויים הנוצרים בתודעה, גם אם איננו מודעים לכך מעצבים את המסרים שאנו משדרים לעולם. אנו תופסים את מה שאנו מדמיינים ומגיבים למציאות על פי תפיסותינו. שיקום היכולת ליצור תמונות דמיון חיוביות ומעצימות מאוששת את כוח ההבנה והריפוי שבנו. תמונות נפשיות הנבראות בדמיון מסייעות לתכנות המוח, הנפש והרוח לקראת מימוש מציאות אותה אנו מבקשים לעצמנו. ככל שתמונת הדמיון מפורטת יותר, כן השפעתה על התודעה חזקה יותר. התמונה נתפשת בחוש הראיה, אך משמעותה נתפשת ברמה האינטואיטיבית מיידית וכוללת, היא בעלת תדר אנרגטי המשפיע עלינו באופן לא מודע.

התבוננות בקלפים הוא אמצעי מצוין ליצירת תבניות חשיבה חדשות מעצימות ומרפאות.
לתת מודע אין גבולות. אם רק נקרין לו את ה"סרט", המחשבה, הרעיון על מסך פנימי, רצוי בצבעים בלווי רגשות ואף קול מהדהד (פנימי), המסר יעבור. התמונות של קלפי הטארוט יכולות לשמש לנו אבני בניין של "הסרט" הזה. בעזרת הקלפים אנו יכולים לבנות מערך של "סיפור"  חיובי שיש בו הצלחה והתקדמות (בתחום הזוגיות, העבודה, ההורות וכו') ולהפנים אותו. התמונה בקלף הבודד משפיעה על המתבונן מבחינה אנרגטית והמוח קולט אנרגיה זו ובכל פעם שהתת-מודע יזהה הזדמנות להשיג את העתיד הרצוי הזה האני הפנימי יכיר, יזהה וידע להתמגנט ולמשוך אותו אליו.

מחשבות, אמונות ורגשות יוצרות מציאות, ואנו יכולים לפתח ולנתב כוח דמיון שיכול להגשים עבורנו עתיד ולהשיג מטרות חשובות לנו. חשוב לזכור – התת-מודע קולט את המסרים בתמונות. כל אחד מקלפי הטארוט (אפילו הקשים שבהם) הוא סיפור המספר אפיזודה מחיינו, משקף רגש שהסעיר אותנו. בכל אחד מהם אנו יכולים לעשות שימוש שיעזור לנו לשקף מצב בעייתי, רצון, מטרה, תקווה, צורך. התמונה מדברת בשפת הרגש, החוויה, התחושה והשפעתה על התודעה מיידית, ישירה.

הייחודיות בעשיית שימוש בקלפים היא האופציה ליצור ולעצב את תמונת העתיד שאנו מבקשים לעצמנו, להתחבר לתדר האנרגטי של הקלף, לדמיין אותו על פרטיו, לעיתים קרובות, ובהדרגה להפנים את המשמעות הסימבולית והתדר האנרגטי – מרכיבים שיהפכו חלק מעולם המושגים שלנו ויבואו לידי ביטוי בדרכי התנהגות, ביטוי ואפילו בשפת הגוף.

פיתוח הדמיון בעזרת הקלפים מרחיב ומעשיר את העולם החוויתי של כל אדם, ויותר מזה רותם את האיכות המופלאה הזו של לברוא עולם בכוח המחשבה לשרותו של מי שנותן אמון ביכולת זו.

ליצירת קשר ופרטים מלאים על אילנה הראל

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


685 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דמיון מודרך, קריאה בקלפי טארוט, קריאה בקלפים, טארוט, פריסת טארוט, פריסת קלפים, קריאה בטארוט, קלפים, קלפים, פריסה, משמעות קלפי טארוט, פריסת קלפי טארוט, פרישת קלפי טארוט, דמיון מודרך בעזרת קלפי הטארוט, מטפלים בדמיון מודרך, מטפלים-בדמיון-מודרך, לימוד קריאה בקלפים, לימודי טארוט, לשאול את הטארוט, מיסטיקה טארוט, מלאכית טארוט, פורום טארוט, פורום קלפי טארוט, פירוש טארוט, פירוש קלפי הטארוט, פירוש קלפי טארוט, פריסה טארוט, פריסה ממוחשבת, פריסות טארוט, פריסות קלפי טארוט, פריסת טארוט, פריסת טארוט און ליין, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלף יחיד, פריסת קלפי טארוט אונליין, פריסת קלפי טארוט ממוחשבת, פריסת קלפים ממוחשבת, פתיחה בטארוט, אילנה הראל

תן ציון למאמר זה

5.00