מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | קלפי טארוט | האסים- קלפי הפוטנציאל הטהור

האסים- קלפי הפוטנציאל הטהור

האסים- קלפי הפוטנציאל הטהור האסים- קלפי הפוטנציאל הטהור

האס הוא הקלף הפותח כל סדרה בקלפי הארקנה הזוטרה. יד מסתורית אוחזת בכלי (המאפיין את הסדרה) אלה בוקעים או אפופים בעננים שמרמזים על עולמות עליונים (שמים), אבל יותר מזה על מצב לא ברור ברמה פסיכולוגית.במצבנו הבסיסי אנחנו תודעה של פוטנציאל טהור. זהו ידע טהור, איזון מושלם, פשטות, אך מעבר לכל זהו שדה האפשרויות האינסופיות, היצירתיות האולטימטיבית. כאשר אנו יודעים את טבענו האמיתי אנחנו מתוודעים לפוטנציאל הטמון בנו להגשמה ומימוש רצונותינו האמיתיים, ויותר מזה מזהים את יכולתנו, כשורנו ואף נותנים בהם אמון מלא מעבר לכל שיפוט, בקורת, התניה. זו התנסות בעצמי לא בניסיון שלנו אלא ברמת הרוח.

האגו – זו הפרסונה הנמצאת בהתייחסות מתמדת אל הסביבה, בעוד זו נתונה לביקורת, הערכה חיצונית, רכוש והשכלה.

העצמי – טבע הפוטנציאל הטהור שהוענק לנו מטבע בריאתנו אינו נגוע בהם.
העצמי הטהור שלנו מגנט אליו אנשים, נסיבות ומצבים שתומכים בשאיפותינו. היכולת להיות קשוב למסרים אינטואיטיביים, הארות ותובנה פנימית מאפשרות ומקדמות מימוש הפוטנציאל שבו ניחנו. קלפי הארקנה הזוטרה משקפים את חינו במציאות המתעצבים בהשפעת האגו מבטאים מערכות יחסים משגשגות או כושלות של עצמנו ועם אחרים.

קלפי האס – מס' 1 – בכל סדרה הם סמלים של הפוטנציאל הטהור, ש"אביהם הרוחני" הוא קלף הקוסם. אף הוא ביטוי של פוטנציאל טהור – אפשרויות בלתי מוגבלות בכל הרמות והתחומים, מהות הקיימת טרום בריאה, עשייה או מימוש כל שהם. זוהי מהות דינמית – זורמת, גמישה, משתנה ובו זמנית דוממת, נצחית, שקטה ונייחת. מצב הטומן בחובו יצירתיות אינסופית ואף מאפשר את שחרורה לתוך חיינו.

האס הוא הקלף הפותח כל סדרה בקלפי הארקנה הזוטרה. יד מסתורית אוחזת בכלי (המאפיין את הסדרה) אלה בוקעים או אפופים בעננים שמרמזים על עולמות עליונים (שמים), אבל יותר מזה על מצב לא ברור ברמה פסיכולוגית. זהו הטרום מודע. מסתורין של כוחות הנפש הבוקעים מתוך העצמי. הם סמל של היכולת להוציא לפועל את כוחות הנפש. היד היא סמל של כוח שאינו מכאן או מעכשיו אלא משהו מרובד לא אנושי ולא חומרי.

אס המטות ואס החרבות הם ייצוגים של כוחות אקטיביים מוצאים לפועל של אנרגיה זכרית.
אס המטבעות ואס הגביעים מייצגים כוחות פאסיביים בנפש. היד האוחזת בכלי מכילה (ואינה אוחזת) מאפשרת לכוח הפוטנציאלי להגיח (כמו רחם) ולבוא לעולם.

כל אחד מקלפי האס והכלי המיוצג בו מסמל איכות נפשית מסוימת אינטואיטיבית יצירתית (מטה), רגשית (גביע), תחושתית (מטבע), שכלית, רוחנית (חרב), הנמצאת כאפשרות בפוטנציה. היא נטולת כיוון. קלפי הסדרה הם ייצוגים של דרכים שונות וכיוונים שונים שאיכות זו תתגשם במציאות.

פוטנציאל הצמיחה מופיע בכל האסים, צמחים ומים הם ייצוגים של הטבע הויטאלי המתחדש והזורם של הכוחות הפוטנציאלים שמקורם בעצמי – בטרום מודע ובטבע הרוחני של מהותנו המוגשמת.
הידיעה כי זו אפשרות טמונה בנו ומתן אמון בכוחות אלה היא הדרך לדעת ולהכיר כי חוק הקרמה סיבה ותוצאה הפועל עלינו הוא מרחב המאפשר ומזמן לנו ניסיונות ושיעורים להתחבר לפוטנציאל הטהור ולהביאו להגשמה מקסימאלית.

ליצירת קשר ופרטים מלאים על אילנה הראל

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


876 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קריאה בקלפי טארוט, קריאה בקלפים, טארוט, טארוט ריידר, הארקנה הגדולה, פריסה קלטית, קלף האס, קלפי האסם, האסים- קלפי הפוטנציאל הטהור, קלפי הפוטנציאל הטהור, אסטרולוגיה וטארוט, אסטרולוגיה טארוט, אושו זן טארוט, אושו טארוט, אינדקס קלפי טארוט, אלטרנטיבלי טארוט, הכהן הגדול טארוט, טארוט sos, טארוט אהבה, טארוט און ליין, טארוט און ליין חינם, טארוט אונליין, טארוט אושו, טארוט וואלה, טארוט יומי, טארוט מלאכים, טארוט מלאכית, טארוט פריסה ממוחשבת, טארוט פתיחה, טארוט פתיחה און ליין, טארוט פתיחה יומית, טארוט פתיחה ממוחשבת, טארוט קלפים, טארות, טארות און ליין, טארות פתיחה, כלפי טארוט, כלפי טארוט, כלפי טארות, כלפי טרוט, לימוד טארוט, לימוד קלפי טארוט, לימוד, אילנה הראל, שאלה לטארוט, שמונה גביעים, אינדקס טארוט, סוגי פריסות טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסות, פריסות טארוט ממוחשבות, פריסות ממוחשבות, מיסטיקה קלפי טארוט

תן ציון למאמר זה

5.00